Jump to content

Frenchcore

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

About Frenchcore

 • Rank
  Nowy

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  HD600 / AQ NH
 • Sprzęt źródłowy
  Audio Gd NFB-11.38

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://www.synciesli.pl/statyw-na-sluchawki-72.html http://www.jurkowski.waw.pl/stojaki-na-sluchawki/ sam posiadam stojaki z ich oferty, wycinane według moich szablonów, chodzi o górę na której wieszamy sprzęt.
 2. Nigdy się nimi nie interesowałem bo od zawsze nie lubię zamkniętych konstrukcji Ale jaka jest różnica pomiędzy nimi jeśli chodzi o wagę. Nowy pałąk jest lżejszy od starego czy na odwrót ? Odkąd pojawił sie nowy pałąk przez jakiś czas szukałem inf na temat jego wagi przez ponad mc czasu ale nie udało mi się tego znaleźć więc dałem sobie z tym spokój tak więc zapytam. Ile gram ubywa na czyją korzyść i czy pomiary w tym kierunku były robione ?
 3. Ja posiadam szumy ale u mnie są ściśle związane z odcinkiem szyjnym, mam jakąś dysfunkcje, np jak się położę momentalnie ustają piski Lata złych nawyków postawy i problem gotowy, ale wiem że to mały %, większość pisków i szumów bierze się z urazów akustycznych przebytych chorób np zapalenia ucha czy problemy kariologiczne
 4. Ja co roku kupuję coś nowego zaczynając od 2015 2015 X1s +HD600 2016 kabelek HD600 Deluxe 2017 AQ NH Teraz Audio Gd NFB 11.38 Za każdym razem gdy zbliżał się koniec kalendarzowego roku robiłem takie podsumowanie w swojej łepetynie Wszystkie te zabawki były udane i cieszyłem się jak dziecko fajnie tak powspominać, życzę każdemu w nowym roku udanych zakupów i co najważniejsze czerpać z nich radość
 5. http://www.audio-gd.com/Pro/Headphoneamp/NFB1138/NFB1138EN.htm
 6. Bo miałem X1s i te połączenie było dość średnie, basu było za dużo, filtry delikatnie subiektywnie poprawiały jego ilość i szybkość. Tak wiem są to specyficzne słuchawki, nie twierdze że X1s jest złym układem, miałem go lekko ponad 2 lata na tamte czasy i mój początek zabawy z audio w zupełności mi wystarczał z racji połączenia z HD600 ale jak rok temu kupiłem NH to już wszystko się zmieniło, nie chciałem zmieniać NH ale X1s od tamtej pory był na wylocie, co uczyniłem mc temu zbywając go.
 7. X1s słabo kontrolują dół NH, DFR to absolutnie minimum za 400 zeta to tylko brać
 8. Creative E5 jest stosunkowo w małej cenie i ma wyjście na mic Ale z NO będzie już całkiem za dużo tego basu i mniejsza scena choćby od takiego Aune X1s Celuj w DragonFly Red + Mikrofon Zalman (ZM-MIC1)
 9. https://www.massdrop.com/buy/acoustic-research-ar-h1-planar-magnetic-headphones
 10. 11.38 analityczne granie
 11. Od siebie mogę polecić Audio GD-11.38 z Es9038 na pokładzie LCD dostaną dobrego buffa do sceny

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...