Jump to content

Ratch53

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ratch53's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In
 • Conversation Starter

Recent Badges

0

Reputation

 1. Nie jestem przekonany co do nich. Mają odporność od wody ipx2 co nie jest jakieś super. Nie ma ich też nigdzie dostępnych a jednak wolałbym kupić coś nowego co mógłbym zwrócić jakby mi się nie spodobało.
 2. Hej, tak jak w temacie szukam słuchawek dokanałowych bluetooth do 400pln. Będą głównie używane z telefonem (Xiaomi mi10t), w drodze na uczelnie i z powrotem, oraz komputerem podczas pracy oraz nauki. Muzyka to głównie rap, rock. Do tej pory miałem FIIO FH1 ale podczas korzystania z telefonu zaczął mi trochę przeszkadzać kabel i chciałem przerzucić się na coś bardziej "przenośnego". Ostatnio również zakupiłem realme buds air2 ale musiałem je zwrócić ze względu na bardzo przeszkadzające szumy podczas użytkowania, a jednak zależy mi na tym żeby tych szumów nie było. Co do brzmienia to nie mam jakichś konkretnych preferencji. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 3. Hej, szukam już od jakiegoś czasu słuchawek bluetooth i miałem chyba 2 podejścia do ich kupna. Ostatecznie nic z tych zakupów nie wyszło i musiałem zwrócić ze względu na szumy występujące podczas słuchania muzyki. Czy wszystkie dokanałówki bluetooth mają taki problem że szumią? Chciałbym prosić o polecenie jakichś które nie będą szumieć. Mój budżet to 300-400 zł. Głównie będą używane do słuchania muzyki na telefonie z Androidem (Xiaomi mi10t) oraz przy komputerze podczas pracy. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.
 4. No dobra. To w takim razie przez co mogą być te szumy? Jakbym to wiedział to bym zwracał na to uwagę w przyszłości.
 5. Cześć. Tak jak w temacie napisałem, mam problem z szumami/piskami podczas słuchania muzyki przez słuchawki Jays a-Six Wireless. Słuchawki są połączone przez bluetooth z telefonem.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...