Jump to content

Glue

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutral

About Glue

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam LCD-i4. Kupione bezpośrednio w USA od Audeze jako B-stock. Oryginalny rachunek Audeze i gwarancja 3 letnia od listopada 2019 roku. Przesłuchane 15-20h. Pełen komplet - karton, futerał, kable etc. Cena 6500,-.
 2. Oczywiście Cipher. W kazdym możliwym wypadku. I LCD-i4 i Sine. Powiem, że niekupienie używanego iPhona za 150-200 złotych i niewykorzystanie tego małego DACa to zaprzepaszczenie jego możliwości. To ogromny błąd. Polecam z całego serca. Posiadam LCD-2F i XC. Obie pary używam z AK320 toslink do Questyle 600. Kabel Heimdall 2 XLR. Często, kiedy potrzebuję się szybko przełączyć z telefonu na słuchawki i coś, z czym mogę wstać od stołu to wtedy moje ulubione Sine. Po zmianie padów na obejmujące ucho, z miłej w kontakcie alcantary stały się dużo lepsze. Gdybym miał zostawić sobie jedną parę to
 3. Powyższe rozważania są bardzo ciekawe. Pozwolę sobie na mały off topic. Czytam wszystkie Wasze wypowiedzi. Nie zabieram głosu zbyt często, ale dużo się u mnie dzieje w temacie Audeze. Małe podsumowanie: - Audeze Sine. To mój czarny koń ze słuchawkowego portfolio. Na szczęście (!) padły mi pady i należało je czymś zastąpić. Oryginalne niezbyt trwałe i dość drogie i nawet w Polsce niedostępne. Szybkie poszukiwania na forach i mam. Brainwavz za bodaj 40-50 złotych pasowały świetnie i chyba zagrały lepiej, niż oryginały. Polecam jako zamiennik. Potem wpadły mi w ręce namiary na firmę,
 4. Black Friday Audeze i cyk. Wpadły LCDi4 za 995$. Dwa lata polowałem. B stock, ale wiem, że było warto. W zeszłym roku były za 1895$ i sprzedały się w godzinę. Ależ się cieszę.
 5. To byłem najprawdopodobniej ja. Dla przypomnienia - słuchawki mają premierę z końcem sierpnia. I tak. Do dzisiaj nie są w Polsce dostępne w oficjalnej dystrybucji. Ale za to cena podskoczyła na stronie o złotych 200. Nie wiem nawet jak to opisać. Owszem, byłem w kontakcie z Product Managerem produktu. Nawet pisałem do Audeze. Najpierw nie wysłano zamówienia. Potem wysłano, ale Audeze się wyprzedało. I teraz na ich stronie wisi info, że dostępne w listopadzie. Czyli w PL najwcześniej z końcem listopada. I wiecie co? Nie kupuję ich. Będę polował na 4 na ebayu. A na szybko i do podróży kup
 6. Pewnie tak. Szkoda, że kabelka z daciem nie dołączono.
 7. LCD-1 - składane, podróżne, nowe. Otwarte. The LCD-1 blends Audeze's coveted LCD sound quality together with improved comfort and portability. Our 90mm Planar Magnetic drivers deliver frequency extension from 10Hz all the way to 50kHz with flawless precision and clarity, ideal both for audiophile listening and professional applications. Weighing only 250 grams and featuring a plush memory foam headband and ear pads, the LCD-1 is engineered for fatigue-free listening sessions both at home and in the studio. The specially designed cable has reversible connectors, so the LCD-1 will always
 8. Audeze ogłosiło najnowsze Audeze-24. Limitowana edycja. Cena 3500$. Mało szczegółów. Są otwarte i będą dostarczane z posrebrzanym miedzianym przewodem. Kto kupuje?
 9. To nie smutek ani nie rozgoryczenie. To jest zażenowanie. Skończy się tak, że kupię je bezpośrednio, a dystrybutor będzie miał pretensje, że nie kupiłem, a zamówiłem. To jakieś zoo jak za komuny.
 10. A w Polsce jak w lesie. zamówiłem LCD-i3. Pojawiają się pierwsze recenzje użytkowników. Jest dobrze. Regiony droższego modelu ze świetną przestrzenią i basem jak z dużych muszli. Skoro tak, to chcę je jeszcze bardziej. Dzwoniłem cztery razy do Audioklanu. Pytam, proszę o przełączenie na product managera Audeze. Jestem notorycznie rozłączany. Nic. Dno. Wystarczy napisać do Audeze i odpowiedź jest w 12 godzin. Zawsze! Pisałem do nich wiele razy i zawsze pełna, konkretna odpowiedź. Do Audioklanu poszedł email i Top HiFi poszedł jeden. Nic. Jak w lesie. Klient na urządzenie za niemal 10
 11. Na stronie Audeze jest podobny press release, ale nie ma słowa o iSine20. Ciekawe, ale dość ogólne porównanie tutaj: https://www.headphonedungeon.com/audeze-lcd-i3-vs-audeze-isine-20-review/ Audeze na pytanie, czy to tylko kwestia obudowy: No. Different diaphragm as well.
 12. Why? Skąd ta informacja? Audeze na jednym z forum zaprzeczyło. To inne, nowe drivery. Podali jakieś trudne słowo typu diaphragm. Ja im wierzę.
 13. Zamówione parę postów wcześniej. Podobno bass trzepie jak w pełnowymiarowych muszlach.
 14. Pierwsza recenzja ok, ale jak dotąd nikt nie porównał head to head. Sugestia, że zbliżają się jednak do i4 pod względem rozdzielczości.
 15. Gdyby kosztowały 1200$ to też by było ok - w końcu to połowa ceny i4. Dziura w ofercie była ogromna - 2,5k vs 11k. Miło, że to tysięcy 4 i to z bezprzewodowym daciem. Obudowa jest jak w i4. Ewentualnie zostaną tipsy do wymiany. PS. Cenę można negocjować i niewiele wyżej od ceny US dostać. Jest gwarancja lokalna. Przy swoich zakupach zakładam margines 5%+ na zakupy w PL rzeczy dostępnych w US. To zwykle gwarancja i ważna często natychmiastowa dostępność.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...