Jump to content

Glue

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutral

About Glue

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Audeze ogłosiło najnowsze Audeze-24. Limitowana edycja. Cena 3500$. Mało szczegółów. Są otwarte i będą dostarczane z posrebrzanym miedzianym przewodem. Kto kupuje?
 2. To nie smutek ani nie rozgoryczenie. To jest zażenowanie. Skończy się tak, że kupię je bezpośrednio, a dystrybutor będzie miał pretensje, że nie kupiłem, a zamówiłem. To jakieś zoo jak za komuny.
 3. A w Polsce jak w lesie. zamówiłem LCD-i3. Pojawiają się pierwsze recenzje użytkowników. Jest dobrze. Regiony droższego modelu ze świetną przestrzenią i basem jak z dużych muszli. Skoro tak, to chcę je jeszcze bardziej. Dzwoniłem cztery razy do Audioklanu. Pytam, proszę o przełączenie na product managera Audeze. Jestem notorycznie rozłączany. Nic. Dno. Wystarczy napisać do Audeze i odpowiedź jest w 12 godzin. Zawsze! Pisałem do nich wiele razy i zawsze pełna, konkretna odpowiedź. Do Audioklanu poszedł email i Top HiFi poszedł jeden. Nic. Jak w lesie. Klient na urządzenie za niemal 1000$ nie zasługuje nawet na informacje. Nie cierpię takiej obsługi klienta. Audeze potwierdza, że zamówienie nawet nie zostało złożone. Napisałem do czeskiego dystrybutora. Czekam. Ciekawe, ale dość ogólne porównanie tutaj: https://www.headphonedungeon.com/audeze-lcd-i3-vs-audeze-isine-20-review/ Trochę z innej bańki. Rozlazły mi się pady do Sine. Zielona gąbka wylazła. Da się żyć, no ale to przecież sprzęt premium. Dzwonię do Top HiFi. Raczej nie ma. Sprawdzimy i oddzwonimy. Czekam drugi tydzień. Te pady kosztują 30$ na stronie producenta. Poszedłem inną drogą. Jakieś ruskie sprzedają pady praktycznie do każdych słuchawek w niemal każdej wersji. Kolory, skóra, alcantara, zamsz, warstwa chłodząca etc. itd. Wszystko ręcznie robione. Oczekiwanie i wysyłka to około miesiąca. Recenzje super, więc zamówiłem. Będą za około miesiąc. Odezwę się. Firma VA. Google znajdzie. Doraźnie szukałem zamienników i znalazłem mega spoko pady Aurvany. Dziś przyszły, weszły idealnie i stwierdzam, że są bardziej komfortowe od oryginałów! Bardziej obszerne i nie tak twarde. Uważam też, że wyszczegółowiły się. Może dystans do ucha zmniejszył się? 59 ziko plus przesyłka. Polecam.
 4. Na stronie Audeze jest podobny press release, ale nie ma słowa o iSine20. Ciekawe, ale dość ogólne porównanie tutaj: https://www.headphonedungeon.com/audeze-lcd-i3-vs-audeze-isine-20-review/ Audeze na pytanie, czy to tylko kwestia obudowy: No. Different diaphragm as well.
 5. Why? Skąd ta informacja? Audeze na jednym z forum zaprzeczyło. To inne, nowe drivery. Podali jakieś trudne słowo typu diaphragm😀. Ja im wierzę.
 6. Zamówione parę postów wcześniej. Podobno bass trzepie jak w pełnowymiarowych muszlach.
 7. Pierwsza recenzja ok, ale jak dotąd nikt nie porównał head to head. Sugestia, że zbliżają się jednak do i4 pod względem rozdzielczości.
 8. Gdyby kosztowały 1200$ to też by było ok - w końcu to połowa ceny i4. Dziura w ofercie była ogromna - 2,5k vs 11k. Miło, że to tysięcy 4 i to z bezprzewodowym daciem. Obudowa jest jak w i4. Ewentualnie zostaną tipsy do wymiany. PS. Cenę można negocjować i niewiele wyżej od ceny US dostać. Jest gwarancja lokalna. Przy swoich zakupach zakładam margines 5%+ na zakupy w PL rzeczy dostępnych w US. To zwykle gwarancja i ważna często natychmiastowa dostępność.
 9. Cena LCD-i3 w PL to 4299,- dostępne na początku września. Cena w USA to przeliczając najprościej dolara po 4 zeta to ok. 3600,- zakładając zakup bezpośrednio ze strony bez sales tax. I zamówiłem w PL. Lekkie negocjacje w kierunku ceny USA i czekam z niecierpliwością. Będę dawał znać.
 10. My tu gadu gadu, a tutaj wymiotło iSine20. W Polsce ostała się ostatnia para. Napisałem do Audeze i bum - LCD-i3 zastępuje iSine za jedyne 899$. Premiera 23 sierpnia. W komplecie BT oprócz dwóch znanych już przewodów. Zamówiłem tę istatnią parę do sklepu w KRK. Chyba mnie nie oskalpują?! Wchodzę w te nowe. Pozdrawiam z daleka Forumowiczów.
 11. Po wypuszczeniu Ciphera BT nabrałem ochoty na pozbawienie kabla moich Sine. Napisałem do Audeze i niestety, ani Sine ani EL8 nie otrzyma takiego upgrade'u. Nawet więcej - te serie nie sa już rozwijane. RIP.
 12. Audeze za 100$ dodaje do iSine system bezprzewodowy. Szczegóły na ich stronach. Świetny pomysł!
 13. Zaczynam się z czasem zastanawiać... Może jakiś kondensator? Podobał mi się tak, że poprosiłem admina, żeby mi drivery na firmowym lapku zainstalował. I zainstalował! Nie była to dramatyczna różnica. Tak jak pytał nowy właściciel - czy ten sprzęt był wygrzany.
 14. Oczywiście, że integra. Użyłem skrótu myślowego. Czy Tidal Master czy FLAC z NASa przez Foobar nie było różnicy. Reveala jeszcze nie było. Albo przyzwyczaiłem się do brzmienia zbyt szybko, albo brzmienie się wyrównało i przestało porywać. A miał być end game. Ja bardzo przepraszam, ale te 3 są nowe w tej cenie? Jeśli tak, to poproszę o namiar. Swoją drogą - czyżby szykowali nową wersję albo wersję closed???
 15. Miałem tego wzmaka. Nigdy magia z pudełka nie uleciała tak szybko jak z Dackarda. Nie wiem, jak to się stało. Po kilku miesiącach stwierdziłem, że to nie to. Kupujący zadzwonił do mnie po 2 tygodniach z pytaniem, czy sprzęt jest wygrzany. Coś mało angażującego.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...