Jump to content

kommel

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kommel last won the day on December 18 2018

kommel had the most liked content!

Community Reputation

19 Neutral

About kommel

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na ibood.pl słuchawki Audio-Technica ATH-DSR9BT za 1289,95. Mocno się powstrzymuję aby nie kupować
 2. Jakiego ma Iphone’a? Może dobrym rozwiązaniem byłoby pozostanie przy nim i kupienie porządnych słuchawek bluetooth. Jak choćby kilka dni temu recenzowanych przez Evila nad viso hp70.
 3. Zapytaj szwagra jakie ma słuchawki i czy korzysta z serwisów streamingowych typu tidal, spotify.
 4. Dzięki @EvilKillaruna. Też mi to wygląda na zbyt mocne dokręcenie śrub, tylko po co? Sluchawki jednak są dobrze zabezpieczone w oryginalnym kartonie (gruba gąbka). Także mocne uderzenie musiałoby zostawić jakiś ślad na opakowaniu.
 5. Na drugim zdjęciu o dziwo u mnie też jest prawa strona. No i muszla wygląda na całą. Zdjęcie mogło jednak być zrobione przed uszkodzeniem bądź dobry program graficzny zrobił robotę (nie wiem).
 6. Hmm, klejenie padów właśnie pasuje, tak samo jak u @EvilKillaruna. Mam fakturę na te słuchawki. Sytuacja jak narazie jest rozwojowa, będę informował...
 7. Cześć Wszystkim - taki stary, a taki głupi

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...