Jump to content

Jozzek667

Użytkownik
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jozzek667's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

6

Reputation

 1. Dziękuję wszystkim z Was za pomoc. Temat można zamknąć. Podziele się jeszcze krótką informacją jak przebiegły odsłuchy u mojej żony ignorantki. Mianowicie zakończyły się następującym zdaniem: „W fordzie (Focus 2012) brzmi lepiej” smutne
 2. Hey, następny update mojej wyboistej drogi i pytanko: Obecnie mam w domu Anandy i LCD-X lecą na DAC 215, muza leci z Audrivanny, czy jak tam się ten program na Maca nazywa. Po odsłuchach jestem zmieszany z racji tego że obydwie pary mi się bardzo podobają i nie chce się pozbywać ani tych ani tych, stąd pytanie do Was . Czy na rynku da się znaleźć słuchawki grające tak lekko i zwiewnie jak Anandy a zarazem z mocniejszym od nich dołem i średnicą podobną do LCD-X ?
 3. Tak dla informacji zostałem na dłużej z Anandą, ale do tego dokoptowałem jeszcze coplanda dac215. Gra to fajnie, bardzo mi się podoba ale basu w tych Hifimanach mogłoby być ciut więcej.
 4. Panowie, już poczyniłem mały research i we wtorek jadę na odsłuch Hifiman Ananda i Audeze LCD-2 Caribbean Rosewood. Nie ukrywam że bardziej jestem zaintrygowany Hifimanami z racji że nigdy nie słuchałem na słuchawkach tej firmy.
 5. Wymagania/Oczekiwania hmm.... to napewno chciałbym coś bardzo rozdzielczego/holograficznego, bas nie musi być mocny, byle byłby "crispy", dokładny. Muzyka to raczej wszystko poza popem, skandynawskimi metalami, discopolo itp., Przewaga muzy w klimatach Pink Floyd, Aphex Twin, szeroko pojęta muzyka elektro-akustyczna i klasyczna PS. Mam jeszcze AudioQuesty NightOwl, ale te to już mi ogóle nie podchodzą, takie muły trochę.
 6. Właśnie o to chodzi że podchodzą mi 3x tańsze słuchawki. Ewentualnie jeżeli mógłbyś polecić coś z wow factorem do 5k ?
 7. Cześć, mam pytanko. Czy ja jestem jakiś dziwny, ale lepiej brzmią dla mnie HD600 niż LCD2C. Odsłuchy z Aune X1S+ X6, pliki bezstratne najwyższej jakości. HD600 brzmią dla mnie…nie wiem jak to opisać ale chyba najlepszym słowem byłaby jakaś eteryczność, lekkość. Co o tym sądzicie ?
 8. Cześć takie szybkie pytanko. Da się gdzieś w Polsce kupić Travel Case do słuchawek Audeze ?
 9. Hmm to jeszcze dopytam. A jaka różnica w brzmieniu byłaby porównując LCD-2C do zestawu Stax srs-3100 ?
 10. @Hir0 @EvilKillaruna Dzięki za naprowadzenie na odpowiednie tory Panowie.
 11. @EvilKillarunaChodzi mi o to czy po ewentualnej przesiadce zakładając na głowę LCD-2F usłyszę wyraźną różnicę w np. czystości, dynamice, szerokości sceny, gradacji planów dźwiękowych itp., czy muzyka będzie jeszcze bardziej wciągająca i angażująca niż na LCD-2C. @Hir0 Jakie modele masz na myśli ?
 12. Brzmienie mi bardzo pasuje. Aczkolwiek docelowo chciałbym przejść jeszcze półkę lub dwie do góry.
 13. A doradziłbyś jakieś żeby był ten efekt WOW ? Hifiman Edition X ?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...