Jump to content

jac

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutral

About jac

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DFB może się spodobać z UR40, będzie słyszalna zmiana w stosunku do integry i UR zyskają na tym połączeniu.
 2. A DFB? będzie muzykalnie a w grach też nie będzie tragedii.
 3. Oczywiście będą już jutro jako "Nówki sztuki fabryczne, jeszcze nierozpakowane" w tych cenach;) tylko kto to kupi? Za to w przeciągu kilku miesięcy będą oferty w okolicy 1000zł - jako "jak nowe", "tylko rozpakowane" itp.;)
 4. haczyka nie ma - mogą to być leżaki magazynowe, koniec produkcji, albo i coś poszło nie tak przy produkcji, transporcie itd. Moim zdaniem (strzelam w ciemno) leżą za długo na magazynie a aku tego nie lubi... i przyszedł na nie czas.
 5. O ile to możliwe to dobry kabel 4m -4,5m USB.
 6. Do świąt i po świętach będzie w promocji za 129zł Nillkin X-Man X1 – warto sprawdzać w x-kom, morele, proline itd. Nie gra głośno ale jest przyjemny. Na amazon za ok 230zł bywa to https://www.amazon.com/SoundBox-XL-Bluetooth-Speakers-Subwoofer/dp/B071JN4FW6/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1543933043&sr=8-3&keywords=doss+soundbox+xl Ostatnio opinie są o tym sprzęcie coraz gorsze, być może jakość (lub tylko jakieś serie) poszła w dół. Zależy jak trafisz. Grało to w cenie ok 250zł bardzo dobrze i głośno. Ps. właśnie jest za 59EUR https://www.amazon.de/dp/B07B2Q5RG5?language=pl_PL&tag=pepperpl09-21
 7. Nówki sztuki zafoliowane były dostępne jeszcze w lipcu/sierpniu bodaj na allegro i olx bez paragonów i dowodów zakupu. Mało kto się wtedy nimi interesował i miały niskie ceny. Być może to te właśnie wtedy kupione.
 8. Niekoniecznie - posłuchaj sam - powinno być dobrze. Jak stwierdzisz, że to za mało to wtedy coś dokupisz. Ps. przepraszam muszę wychodzić do filharmonii i dopiero w nocy będę mógł odpowiedzieć coś więcej. Pozdrawiam
 9. Kup to i sam sprawdź https://www.morele.net/adapter-logilink-adapter-bluetooth-v4-0-usb-bt0015-528877/. Zasięg ma w domu całkiem ok. Działa nawet na niektórych linuksach.
 10. Być może nawet M0 - jeśli ma być używany tylko po AptX i w tym celu. Ewentualnie jakakolwiek komórka z AptX. Kup to i sam sprawdź https://www.morele.net/adapter-logilink-adapter-bluetooth-v4-0-usb-bt0015-528877/
 11. Weź pod uwagę jeszcze "adaptację kodeka" w słuchawkach. Przystosowanie słuchawek i ich "wzmacniacza" do pracy z danym kodekiem. Dla mnie P7 najlepiej brzmią na AptX. Jest z nim najlepsza synergia.
 12. Źródło nie ma znaczenia, znaczenie ma kodek którym wysyła na słuchawki. To od rodzaju kodeka zależy jakość.
 13. Karta pamięci SAMSUNG EVO+ microSD 128GB 100/90 MB/s 89zł https://www.neo24.pl/?kwplcm=wallpaper_right hit dnia
 14. Android + Dragonfly Red + B&W P7 to bardzo dobre połączenie. Z DRAGONFLY BLACK będzie bardzo ciepło i bardzo analogowo, nie wszystkim to może odpowiadać, u mnie sprawdzało się to przy marnej jakości muzyce.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...