Jump to content

Krzysztof Miś

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Krzysztof Miś last won the day on March 9

Krzysztof Miś had the most liked content!

Community Reputation

48 Good

About Krzysztof Miś

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za informację. Nie jest to dla mnie w tej chwili krytyczny temat, więc pozostanę przy kablu oryginalnym, choć jest on zakończony dużym jack'iem i w pewnych konfiguracjach muszę stosować adapter. Dodatkowo ani mi się śni tak barbarzyńsko traktować kable Autora, które same w sobie są dla mnie elementem podnoszącym wizualną atrakcyjność "zestawu". I jeszcze dodatkowo - same wypinanie i wpinanie kabli do TH610 nie należy do przyjemnych, bo te wtyki/gniazda są bardzo ciasno spasowane.
 2. Gdybym potrzebował zatem kabla na małego jack'a do Fostex TH610 to ten: https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/kabel-sluchawkowy-ac2-do-sennheiser-hd-580-hd-600-hd-650-hd-660s-maly-jack-35-mm/ będzie pasował?
 3. Witam, Gratuluję stałego poszerzania asortymentu produktów własnych i życzę stałego podnoszenia i tak bardzo wysokiej jakości produktów. Nie chcę wyjść na ignoranta lub osoby, która zaniedbała lekturę, ale proszę o informację czy jakiś kabel AC3 pasuje do słuchawek Audioquest NightOwl?
 4. Obserwuję, że Autor kondensuje swoje recenzje co odbija się na ich objętości. Boleję nad tym, bo bardzo odpowiada mi "ten rodzaj pióra", a tutaj ledwo zaczynam i już "Podsumowanie" Sporo akapitów jest poświęconych w artykule dodatkowemu zasilaniu, co jak sądzę, jest wynikiem też wcześniejszych dyskusji przedpremierowych. Mimo, że odrzuca mnie trochę wygląd tego sprzętu, to z lektury tej recenzji wnioskuję, że Zen DAC zasługuje na miano rewelacji. Na co dzień użytkuję iFi iDSD Nano BL, jako sprzętu przenośno-biurkowego, i patrząc na jego możliwości mniej więcej sobie potrafię wyobrazić c
 5. Skoro tak, to pozwoliłem sobie ów adapter zamówić, co mam nadzieję tylko wzmocni moje bardzo dobre zdanie na temat możliwości SC808. Uważam ją za najlepsze rozwiązanie jako karta rozszerzenia komputera stacjonarnego.
 6. W dzisiejszych czasach niska impedancja słuchawek może nie być przeszkodą, bo jest iFi Audio EarBuddy, który nawet po dwóch latach użytkowania SC808 pozwala na nowo cieszyć się z jej użytkowania.
 7. Ja użytkuję SC808 od dwóch lat i dwukrotnie go, z biegiem czasu i rosnącym doświadczeniem, modowałem (wymiana OPA). Wcześniej używałem kilku kart dźwiękowych Creativa. Jeśli coś się stanie z SC808 to na pewno będę szukał innej używanej karty SC808. Piszę to mając na uwadze wszystkie okoliczności związane z optymalnym rozwiązaniem dla komputera stacjonarnego.
 8. Mam w posiadaniu SENNHEISER HD 4.40 BT, a to dość podobne słuchawki do wymienionych. Używam ich też okazjonalnie do TV, ale jak dla mnie zbyt dużo basu, bardzo grzeją uszy. Używam ich wymiennie z synem głównie do słuchania słowa mówionego więc w najważniejszej kwestii (słuchanie muzyki) się nie wypowiem. Na plus to jakość wykonania, bardzo duża wytrzymałość no i akumulatory trzymają dobrze ponad trzydzieści godzin, a są użytkowane wiele godzin dziennie.
 9. Niezmiennie polecam posłuchać Audio-Technica ATH-MSR7: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-msr7/
 10. Sklep mp3store robi na mnie negatywne wrażenie, bo jest tam ciemno, jest mały i wygląda dość tymczasowo. Przy czym nie dyskwalifikuje to tego sklepu w żaden sposób, bo chodzi mi tylko o warunki lokalowe.
 11. 1. TopHIFI na ul. Warszawskiej 34. Tam spotkałem najbardziej kompetentną osobę, z jakąkolwiek rozmawiałem w sklepie audio. Niestety nie znam personaliów. Z drugiej strony średnia z kilku wizyt jest raczej kiepska, bo dwa razy zostałem potraktowany obcesowo. 2. mp3store na ul. Słowackiego 15. Sam sklep robi na mnie negatywne wrażenie, ale obsługa zaangazowana i uczynna. O co pytałem zawsze dostałem odpowiedź. Bardzo luźna i przyjacielska atmosfera. Są jeszcze inne sklepy w okolicy, ale najczęściej odbijałem się od szklanej ściany sprzedawców.
 12. Ogólnie. Tekst (ciężko nazwać recenzją tak niespotykane objętościowo i zakresowo opracowanie) odpowiada mi na pytania czym są: powołanie, pasja i pracowitość. Dodatkowo rzuca się w oczy: - rzetelność - tekst to nie laurka wystawiona konkretnym słuchawkom, ale opisany żmudny proces ich zrozumienia i dostosowywania i z tego co czytam nie było to usłane różami i jest to uczciwie i bez ogródek pokazane, - drobiazgowa metodologia - w tym tekście, zwłaszcza w tym tekście, widać potencjał Autora co do niskopoziomowego i wielowymiarowego podejścia do "badanego obiektu". Na tej podstawie życzę
 13. Akapit "Dla kogo ISO, dla kogo AIR?" uważam za kwintesencję recenzji słuchawek z takiej "parafii", czyli słuchawek dla osób, która najczęściej kompletnie nie wiedzą czego chcą, a oczekiwania artykułują na kilka minut czytania. Ja czytuję artykuły Autora z przyjemnością i ich szczegółowa i plastyczna materia pozwoliłaby mi kupować słuchawki tylko na ich podstawie, ale mam wrażenie, że większość "niedzielnych" poszukiwaczy słuchawek tego nie robi lub robi to pobieżnie i wypunktowanie zawarte w tym akapicie uważam za doskonałą wskazówkę dla takich osób. Co chcę przez to powiedzieć? Uważam, że
 14. Nie tak dawno zakończyłem oglądanie kilkunastu odcinków serialu "Well-Intended Love". Oglądałem go wraz z moją nastoletnią córką. Piszę to nie jako miłośnik tego typu typu produkcji, ale jako osoba, która po raz kolejny pierwszy się zetknęła z tym gatunkiem kina i jestem lekko zszokowany (oglądałem kolejne odcinki z rosnącym zdumieniem). Podkreślam, że to nie jest serial, który polecam, ale wspominam o nim w tym wątku jako ciekawe doświadczenie :-) Trochę interesuję się Chińczykami i ich kulturą i odnotowałem, że aktorzy występujący w takich serialach cieszą się gigantyczną popularn
 15. Dla mnie ten off-topic'owy wątek jest o tyle istotny, że po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że społeczność zbudowana przy Audiofanatyk.pl jest naprawdę wysokiej próby. Choć nie zgadzam się z częścią z rozmówców to polemika jest rzeczowa i mnie również skłania do refleksji widząc szerszą perspektywę poprzez te prezentowane stanowiska. Innymi słowy, widzę że skoro mogę się z Wami spierać lub zgadzać w takiej atmosferze to mogę spokojnie zaufać Wam w opiniach na temat sprzętu audio.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...