Jump to content

raulendymion

Użytkownik
 • Content Count

  316
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

raulendymion last won the day on December 31 2019

raulendymion had the most liked content!

Community Reputation

235 Excellent

About raulendymion

 • Rank
  Zaawansowany

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Sennheiser Momentum M2
 • Słuchawki (pozostałe)
  ATH-MSR7
 • IEMy
  CA Andromeda 2019
 • Sprzęt źródłowy
  PC z AIM SC808, Oneplus 7T
 • Wzmacniacze słuchawkowe
  Dragonfly Red, Dragonfly Cobalt
 • Odtwarzacze (DAPy)
  Cowon Plenue R, Sony ZX-300
 • Okablowanie i zasilanie
  Oriveti Afinity 3,5 mm, Audioquest Dragontail

Recent Profile Visitors

2,456 profile views
 1. Jak cena dolara rośnie, to w Polsce też ceny rosną. Jak cena dolara spada, to w Polsce ceny i tak rosną :) Jedyne co zawsze spada, to wartość samochodu w ubezpieczeniu co rok :)
 2. Niektóre sklepy są drogie "od zawsze", np. taki avstore na Allegro. Żądać prawie 3 tys. zł za Opusa #1 czy Cayina i5, to szczyt zdzierstwa.
 3. Fokalizacja po raz trzeci, po taniości z Allegro Lokalnie. Ciekawe ile pałąki wytrzymają, podobno stan idealny Spirit Professional.
 4. Art. 127. Konstytucji - "Prezydent Rzeczypospolitej jest wybierany przez Naród w wyborach powszechnych, równych, bezpośrednich i w głosowaniu TAJNYM." Jak zagwarantować tajność takiego głosowania, jak musimy podać imię i nazwisko oraz PESEL? https://twitter.com/a_tomaszkiewicz/status/1246376572329897984?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1246376572329897984&ref_url=https%3A%2F%2Fkonkret24.tvn24.pl%2F
 5. Używam teraz głównie w domu, bo do pracy nie chodzę - mam zdalną. Na zmianę z Momentum M2. Da się słuchać bez problemu.
 6. Kaczor prze po wybory korespondencyjne, będą głosować aż do skutku. Można od więc razu Adrianowi dać dożywotni urząd, jak Putinowi w Rosji. A PIS-owi zapis o "wiodącej roli partii".
 7. Focal Listen Professional. One nie są może bardzo wokół-uszne, niemniej nie kosztują 1500 zł. https://www.ceneo.pl/66864474#tab=click
 8. Nóż się w kieszeni otwiera: https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25847474,panstwowa-agencja-rozsprzedala-za-grosze-specjalistyczne-maski.html?disableRedirects=true#s=BoxOpLink Szmateusz Mordawiecki twierdził, że od stycznia byliśmy przygotowani na nadejście wirusa. I pewnie z tego powodu pozbyliśmy się masek.
 9. Wielkość człowieka nie zawsze zależy od wzrostu, jego małość zależy zaś zawsze od czynów. A tu mamy dążenie 70-letniego starca do władzy po trupach. Ciekawe kim on będzie rządzić po pandemii. BTW Komorowski za działalność opozycyjną siedział w więzieniu na Białołęce. A co robił Jarek? Spał do południa.
 10. I mamy u steru idiotę/debila/głuptaka* * wybierz swoją opcję Do spożywczego po zakupy pójść muszę, narażać się dla żądzy władzy pewnego kurdupla - NIE!
 11. Spoko, za to ja muszę wprowadzać kretyńskie poprawki UStat Olsztyn, co jedna to głupsza. Ale i u nas widziałem takich, szczególnie gimbusy, wg nich pewnie na koronawirus to stare dziady po 30-stce chorują.
 12. Za R. Giertychem: Dotychczas wprowadzane ograniczenia odnoszące się do wychodzenia z domów są oczywiście nielegalne. Ustawa z dnia 5 grudnia 2008r. "o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi" na podstawie, której Minister Zdrowia wprowadził ograniczenia w opuszczaniu domów nie daje ku temu podstaw. W art. 46 ust. 4 jest mowa jedynie o możliwości ograniczania sposobów przemieszczania się. Tymczasem zakaz wychodzenia z domów za wyjątkiem określonych sytuacji jest możliwy jedynie w sytuacji wprowadzenia stanu wyjątkowego na podstawie Konstytucji i w oparciu o ustawę o stanie wyjątkowym. To właśnie ta ustawa w art. 18 ust. 2 pkt. 1 mówi o możliwym zakazaniu "przebywania lub opuszczania w ustalonym czasie oznaczonych miejsc, obiektów i obszarów." A stanu wyjątkowego nie ma, bo Adrian musi zostać na stolcu eee stołku. Byłem w aptece w rękawiczkach i masce, u mnie w spożywczym Carrefour wszyscy noszą rękawiczki.
 13. Podobno jutro mają być wprowadzone dodatkowe obostrzenia - zakaz wychodzenia z domu itp. Ja jestem ciekaw na jakiej podstawie? Bo rozporządzenie ministra zdrowia to niewystarczające są. Rozumiem stan klęski żywiołowej, ale nie takie coś. Żona ma w środę lekarza w szpitalu - i co, aresztują ją po drodze? Państwo z dykty. https://natemat.pl/304217,beda-nowe-obostrzenia-ws-koronawirusa-premier-oglosi-je-we-wtorek
 14. https://natemat.pl/304099,rzadzacy-zachowuja-sie-jak-bandyci-opozycja-jak-dzieci-zostalismy-sami
 15. Sneaker Pimps - Post-Modern Sleaze

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...