Jump to content

Corvin74

Użytkownik
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Corvin74 last won the day on March 28

Corvin74 had the most liked content!

Community Reputation

296 Excellent

About Corvin74

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Fiio F9Pro, AQ NHC, Hifiman Re400, AKG550mkII
 • Sprzęt źródłowy
  Fiio X7mkII, CA851
 • Odtwarzacze (DAPy)
  CA851C, 851N
 • Głośniki / kolumny
  Studio 16Hz Aurum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nowe słuchawki Hifimana? Czy czegoś nie przypominają?
 2. Miałem w domu zarówno Meze jak AQ carbon. Dźwiękowo dużo bardziej podobały mi się AQ (miałem je ponad rok), są też bardzo wygodne, ale tak jak poprzednicy piszą na miasto to raczej Meze. Do domu zdecydowanie wybrałbym AQ, choć warto je wcześniej posłuchać to są na swój sposób specyficzne. Meze dużo bardziej basowe, choć mi ich bas nie pasował.
 3. Szybki zakup na wakacje. Pierwsze moje TWSy.
 4. Tutaj trzeba uważać, bo nie ma też żadnych dowodów na to że nie szkodzą, brakuje badań długookresowych na dużych grupach ludzi. O tym czy to szkodliwe czy nie pewnie się dowiemy za kilka lat.
 5. A taki sprzęt będzie do posłuchania, dotykania, przytulania DAP'y: AK SR25; AK SA200; FiiO M15 Słuchawki FirAudio M4 i M5; Kinera kilka modeli; HEDD; Monoprice 565, 1060, 1070, 1570; AKG712pro (wersja balans), AKG812, Grado GS1000e, Audeze LCD-XC, Hifiman Arya jeśli się uda: D8000 Pro, Focal Utopia Źródła: SMSL P1 i D1(ten drugi jeżeli dojedzie); SMSL M500 i SP200; Monoprice AAA THX 887 Wzmacniacze: WBA i Felix Audio no i inne... co kto przyniesie. Będzie fajna zabawa, pizza gwarantowana A takie wzmak na meet będzie:
 6. Cześć Przypominam że w najbliższą sobotę meet we Wrocławiu. Jeśli ktoś jeszcze chętny są dwa-trzy miejsca, proszę o kontakt.
 7. Hej Meet ma nową datę 20.06 - Sobota Jest mało miejsc, ale może się jakoś skompaktujemy. Jeśli ktoś chętny, proszę o info na PW
 8. @pablo650 a co to za lampka wygląda z rogu? Jaki wzmak?
 9. @pablo650 jak będę znowu robił meet we Wrocławiu, to będę ze sobą miał AC3B, bo kupiłem go do moich XC. Mam też mod do X... i może u porównać Twoje X z X z XC Jeśli tak będzie się w kraju układać, to może pod koniec czerwca zrobię te spotkanie we Wrocławiu.
 10. No tak piszą, ale i tak jestem zadowolony
 11. @Tytus1988 Po tych kilku dniach GS1000e jestem w stanie zrozumieć dlaczego miałeś je 7 lat... potwierdzam wszystko co napisałeś, dodałam tylko, że są bardzo muzykalne i tak fajnie się na nich słucha muzyki.
 12. No ja do tej pory nie słuchałem to był taki trochę strzał w ciemno, ale jestem kontent i pozytywnie zaskoczony, to trochę jak NHC, pierwsze tygodnie piękne... choć potem je sprzedałem to cały czas wraca do mnie myśl aby je kupić ponownie
 13. Chyba trafiłem w swój czuły punkt, jestem oczarowany tym rękodziełem.
 14. Standardowe, ograniczenia budżetu, teraz pewnie za jakiś czas przedwzmacniacz.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...