Jump to content

Corvin74

Użytkownik
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Corvin74 last won the day on October 14

Corvin74 had the most liked content!

Community Reputation

157 Excellent

About Corvin74

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Fiio F9Pro, AQ NHC, Hifiman Re400, AKG550mkII
 • Sprzęt źródłowy
  Fiio X7mkII, CA851
 • Odtwarzacze
  CA851C, 851N
 • Głośniki / kolumny
  Studio 16Hz Aurum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zawsze warto ich pytać, są skłoni do głębokich negocjacji... nie ma też problemu z pożyczeniem sprzętu.
 2. Ja od siebie dodam że dla mnie najlepiej Meze zagrały z Songolo - to już chyba byłby zestaw dla mnie na zawsze... wyczynowy, coś niesamowitego. Tylko tak sobie myślę, że mam LCD-XC, Arye - i w sumie nie czuję już potrzeby zmian, te różnice w cenie nie są tego chyba dla mnie tyle warte (przynajmniej na razie) Dziękuję że byłeś - świetne spotkanie, warto było porównać Audeze LCD-X, LCD-3 i LCD-XC... jestem kontent. Można też kupić w MP3 - polecam bo można twardo negocjować.
 3. Dla mnie lepiej ogólnie XC, ale więcej na tym kablu zyskiwały LCD3. XC łatwiej napędzić i chyba są mniej wymagające co do wzmacniacza, dla mnie idealne granie, jest detal, jest bas, jest muzykalność. LCD3 jednak dla mnie za ciemne, choć tez mogą się podobać. Arya mam.. to też detaliczne granie, ale takie bardziej zwiewne, napowietrzone. @Jakub Łopatko miał na testach więc czekamy na recenzję i wnioski z porównania do XC.
 4. Przywiezie, przywiezie.. jak tylko się poukładam z finansami zamówię kabel, AC3B (szkoda że nie ma niebieskich). Na mnie tez, pisałem już że byłem aż zdziwiony jak wiele wnosił ten kabel. Jeśli Pana kabel zbliża się do tego co pokazał Heimdall.. to szacunek za stosunek cena/jakość.
 5. Jaka będzie poprawa względem tego prototypu co mam i czy choć trochę zbliżę się do Heimdalla...? I tak jak zwykle chce mieć kabel 3m... taka wygoda. W tej chwili to dla mnie najlepsze Audeze, bałem się odsłuch LCD3 ale nie było tego oczekiwanego efektu wow. LCD-XC łączą muzykalność z detale,, dobrze im robi lampa, troszkę łagodzi górę i jest super. Fajnie brzmią z moim CTH i generalnie łatwo je napędzić, raczej trzeba szukać wzmacniacza który łagodzi delikatnie górę bez podkreślania basu.. jestem bardzo zadowolony z zakupu.
 6. Moje krótkie podsumowanie meetu który odbył się we Wrocławiu 5 października, kilka zdjęć dodatkowo. Takie wnioski z tego co miałem jako organizator czas posłuchać. Focal Stelia - bardzo ładna góra płynie i gładko łącząca się ze średnica, troszkę brakuje basu.. Ether Flow C - bardzo dobre choć nie do wszystkiego, (hmm jakby tak połączyć dół z Etherów z środkiem i górą Stelia) Meze Empyrean - z Lucarto Songolo zgrywa się niesamowicie, polecam takie połączenie. D8000 - bardzo fajne bardziej mi się chyba podobają niż Meze... ale tutaj więcej czasu na porównania między nimi bym potrzebował. HD650 - bardzo ładnie zgrały się z moim wzmacniaczem WBA, może sobie je kupię... (kolejne słuchawki? Chyba zwariowałem) Audzeze LCD-3 - trochę mnie rozczarowały, za gęste, za dużo basu ... ale, i teraz coś co mnie zaskoczyło... kabel do Audeze od Nordosta...wpinałem go w LCD-3, LCD-X i LCD-XC... za każdym razem dawał poprawę względem kabli stokowych, i to w każdym zakresie... wszystkie pasma dużo czystsze i klarowniejsze, słyszalne to było zwłaszcza na LCD-3 (Aurium + matix).. tylko cena tego kabla... porównywalna ze słuchawkami 😥 jak żyć? Wniosek jest taki że w przypadku Audeze wymiana kabla stokowego to podstawa (sam sobie się dziwię że to piszę), muszę to przemyśleć. Pocieszeniem jest to, że i tak najbardziej z Audeze podobają mi się XC. zdjecia
 7. I stało się... w domu pojawił się nowy kompan do muzyki wraz dodatkowym kablem i modem do wersji X... Audeze LCD-XC. A do tego kabel... hmmm jakiś taki podobny do innych moich niebieskich... to już chyba kolekcja
 8. Bardzo dobra recenzja... wniosek? Kurcze może warto posłuchać, nie żebym je kupił ale z chęcią porównałbym je np. Tekstar 580. a jak Verum One wypadają przy LCD2c?
 9. miałem LCD2C i było ok, choć brakowało mi mocy na X7mk2.
 10. Cześć Oficjalnie potwierdzam termin "meetu" słuchawkowego we Wrocławiu 😎 Termin: 5 października 2019 godziny: 11-17 siedziba Q4Net sp. z o.o. ; Aleja Karkonoska 59; Wrocław Pizza będzie 😄 Jacyś chętni?? Co będzie można posłuchać, dotknąć, zobaczyć: Słuchawki: Hifiman Arya, AKG K712pro; (Meze Empyrean, IMR R2, AKG K702 bassmod, B&W PX, Sony H3, EX600, UE900, Hifiman Sundara, Hifiman 400i, Soundmagic hp1000, Hifiman HE-500, Q701, K701,K7XX oraz inne. Audeze-XC … mam nadzieję Wzmacniacze: WBA oraz Lucarto Audio, CTH Caval, Questyle, DAPy FiiO i Astell&Kern
 11. Dodam ze kabel pasuje tez do Denon D7200... właśnie sobie słucham...
 12. A czy jest możliwość zamówienia zestawu kabli: XLR do RCA ??
 13. Zapisujcie się, zaraz zabraknie miejsc co wiem że będzie można posłuchać: Hifiman Arya, AKG712pro, Meze Empyrean, IMR R2, K702 bassmod, AKGK712bal, B&W PX, Hifiman Sundara i 400i, sp2000, Kann cube, może nowe Soundmagic hp1000; HE-500, Q701, K701; wzmacniacze lampowe WBA, Questyle Twelve, inny sprzęt, jak zwykle sporo IEM

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...