Jump to content

Corvin74

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Corvin74 last won the day on June 17

Corvin74 had the most liked content!

Community Reputation

64 Good

About Corvin74

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Fiio F9Pro, AQ NHC, Hifiman Re400, AKG550mkII
 • Sprzęt źródłowy
  Fiio X7mkII, CA851
 • Odtwarzacze
  CA851C, 851N
 • Głośniki / kolumny
  Studio 16Hz Aurum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To dywan czy pies? A te pchły na nim też miłe.
 2. To ja się pochwałę zakupem... Oto nowy domownik HiFiman Arya. Na razie jestem zakochany
 3. Z tego co pamietam to Surface Microsoftu, ale który to nie powiem...
 4. Wiem że jest to hybryda, bateria wbudowana. Nie słuchałem.
 5. Nie słuchałem doków... skupiałem się nausznych słuchawkach, np. AKG812 - bardzo dobrze zgrały się z IFI Pro - góra została złagodzona, nie było sybilantów, bardzo miło się ich w tym zestawieniu słuchało.
 6. Cóż muszę sprostować jedną swoją opinię. W Ostanią sobotę we Wrocławiu odbyliśmy małe spotkanie ze słuchawkami i wzmacniaczami. I AKG 712 pro okazał się małą gwiazdą meetu. Grały super, nie były to słuchawki obiektywnie najlepsze, ale stosunek cena/jakość jest chyba wybitny... na swoje usprawiedliwienie mam to, że jak poprzednio słuchałem AKG 712 to był to egzemplarz nowy, jeszcze niewygrzany i na kablu stokowym. Ten na meet miał kabel DIY. Generalnie, jak nie podejdą mi Hifiman Arya, które lada chwila będę miał to kupię na 100% AKG712pro. poniżej zdjęcia z meetu... takie tam małe spotkanie było.. zdjęcia wykonywane przez uczestników (dzięki chłopaki)
 7. Tez uważam ze to jakiś spisek elektrowni, kanalarzy i producentów listw, upesó i tych od bla, bla, bla,..
 8. Ja znawcą w tym temacie nie jestem, pisałem o zmianie gdzie w systemie nie nic między gniazdkiem w ścianie a sprzętem, a potem wstawiam listwę... i okazuje się że jest diametralna różnica, jest lepiej... polecam zrobić sobie w domu taki eksperyment, słychać jak kiepski jest prąd prosto z gniazdka.. musi być dużo zakłóceń.
 9. Kurcze nie wiedziałem, nie podejrzewałem jak wiele może zmienić dobra listwa zasilająca... Nowy nabytek i wiem już ze to nieodzowna cześć systemu. Taga Harmony PF-2000, polecam sprawdzić.
 10. Kiedy oficjalna premiera?? Bo ja bym się pewnie pisał
 11. ufff... zainteresowały mnie, jako słuchawki do pracy, może na spacer? Basu troszkę się obawiam, ale muszę gdzieś ich posłuchać.
 12. Recenzja jak zwykle super, cieszę się że mogłem pomoc . Dużo taniej słuchawki można kupić za granicą, niestety w Europie cena jest trochę z kosmosu, opłaca się je ściągać z USA i Japoni, wtedy stosunek cena/jakość zdecydowanie się poprawia.
 13. Jest lepiej, ale odpowiedź brzmi... nie czegoś brakuje Jednak LCD2c to słuchawki do toru stacjonarnego, potrzebują mocnego wzmacniacza. AM5 jest wydaje mi się troszkę cieplejszy od AM3A, mocy oczywiście ma więcej i na innych słuchawka to czuć.
 14. A ja dzisiaj do mojego FiiO X7II sprawiłem moduł AM5, zobaczymy czy da radę napędzić LCD2c...

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...