Jump to content

-=krystian=-

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutral

About -=krystian=-

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No tak ale jak napisał Pan Jakub w jednej z recenzji kabi, jeżeli planuje się kupno takiego drogiego przewodu to warto być przekonanym że słuchawki do których kupujemy kabe zostaną z nami na dłuższy okres.
 2. Pół roku to szmat czasu, bo o ile człowiek będzie pamiętał że zamówił, to może się okazać je już niepotrzebny.
 3. Ja na mój Noir Hybrid HPC czekałem 8 dni.
 4. Zwłaszcza że to jakby nie było połowa ceny.
 5. Fotka do kabla Nordost LS Blue Heaven poprawiona.
 6. Ale przyzna Pan że cena względem pierwotnej kusząca.
 7. Nordost LS Blue Heaven Witam, znalazłem coś takiego, napisane że do Audeze, aczkolwiek wtyki inne ale to może tylko taka fotka. https://allegro.pl/oferta/nordost-ls-blue-heaven-2m-kabel-sluchawkowy-audeze-8172402248
 8. Witam. Miałem podobną sytuację z Lehmann Linear, szumy występowały nawet na AKG K240 Monitor 600 ohm, biegałem po domu ze sprzętem i przepinałem się miedzy gniazdkami ale bez efektu, nawet przywlokłem z pracy UPS'a żeby wyeliminować zakłócenia z sieci ale bez znaczących zmian. Kolejny egzemplarz już bez takich historii, widocznie pierwszy miał jakąś wadę.
 9. Witam. To słuchawki powinny być priorytetem, a dopiero pod nie dobierał bym źródło, no ale mając już źródło i wzmacniacz to najpierw zapoznałbym się z tą lekturą.
 10. znalazłem coś takiego https://oppodigital.pl/nasze-produkty/
 11. Zgadzam się, a poza tym nie sądzę żeby w grach chodziło o tak czarujące doznania jakie niosą ze sobą chociażby LCD-2.
 12. HEH no to zmniejszam wasze szanse, również się zapisałem
 13. Życzę powodzenia . Swoją drogą, ciekawe czy będzie można dokupić sam przewód z mikrofonem żeby podpiąć pod Inne LCD.
 14. Witam, Przeczytaj recenzję AKG Q701 to prawie identycznie brzmiące Jak AKG K702, ale jeżeli potrzebujesz więcej basu to bez modyfikacji w K702 go nie uświadczysz. Pozdrawiam

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...