Jump to content

-=krystian=-

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Good

About -=krystian=-

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Adeze LCD-2F Rosewood, SIne
 • Sprzęt źródłowy
  Questyle CMA Twelfe
 • Odtwarzacze
  Cayin N6mk2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, odsłuchuje najnowszą rewizję LCD-2F Shedua, na własność mam wersję Rosewood z 2017 roku, odnoszę wrażenie że najnowsza rewizja brzmi nieco jaśniej, czyściej oraz kosmetyczne zmiany w scenie, na plus. Zastanawiam się czy moje LCD są już tak zajechane czy faktycznie w nowszych wersjach jest po prostu lepiej. Dodam że w moich Audeze mam pady z 2019. Obie pary testowane na kablach Noir Hybrid HPC mk2, oraz Moon Audio Silver Dragon.
 2. Zgadza się mowa o GB. Miałem na testach Focal Elear i tak m się spodobały że postanowiłem że sobie sprawie przedwczesny prezent na gwiazdkę i nabędę jeden egzemplarz. Podczas przeszukiwania ofert na ma jednym z portali aukcyjnych trafiłem promocję Clear w salonach Denon (Clear w cenie Elear? łał) no więc postanowiłem skorzystać, taka promocja nie zdarza się co dzień. Nie bez powodu nazywają się Clear
 3. Całkiem możliwe, jet to pewnie efekt wielkiego zainteresowania. Tak jak pisałem wcześniej, dowiadywałem się w salonie w Gdańsku i tam też nabyłem mój egzemplarz.
 4. Jestem szczęśliwym posiadaczem tego DAP'a od jakiegoś czasu i faktycznie jest wart swojej ceny nawet tej regularnej , czekam tylko kiedy będą dostępne dodatkowe wymienne moduły.
 5. Focal Clear. Nie wiem czy nie dubluję. Fajna promocja na Focal Clear w salonach Denon, 2000 złotych rabatu na te słuchawki za przyniesienie jakichkolwiek starych słuchawek nausznych. Dowiadywałem się w salonie Denon w Gdańsku, faktycznie jest tak jak piszą. https://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/FOCAL/SLUCHAWKI/CLEAR
 6. @Palpatine Ja generalne używam w tym zestawie Audio Moon Silver Dragon również zbalansowany, ale do fotki zastosowałem oryginalny bo ładniej się prezentuje, a Questyle CMA Twelve w wersji Master mam od 3 tygodni. Swoją drogą fajna synergia.
 7. Rozmawiałem z tym Panem jakiś czas temu, powiedział że sam kabel byłby skłonny oddać za 1650+KW ale raczej wolałby sprzedać cały zestaw, kabel uważa za kartę przetargową.
 8. @Nehero Natknąłem się na coś takiego https://www.spidersweb.pl/2015/05/microsoft-edge-dolby.html
 9. Witam, dzięki zaangażowaniu Pana @Jakub Łopatko dotarły do mnie nowe pady do moich LCD-2F, oraz drugoplanowy bohater licznych recenzji, 8 żyłowa hybryda, jeszcze raz wielkie dzięki Panie Jakubie.
 10. Zdaje sobie sprawę że przykład nie jet nie do końca może pasować, mógł być to jakikolwiek wykres, wzór, formuła. Rozumiem również że w dużej mierze przyczyniłem się do tej awantury, ale jeżeli ktoś do tematu zaprzęga jedną z nauk, pisze o tym cały elaborat, włącza do tego twierdzenie że można wyprowadzić wzór na gitarę oraz gazy ustrojowe, po czym część uczestników tego zamieszania twierdzi że niektórych aspektów tej że nauki nie da się wytłumaczyć, obliczyć. Przepraszam jeżeli kogoż uraziłem moimi wpisami, ale proszę mi wierzyć że nie taki miałem zamiar, proszę zrozumieć moje poirytowane, ale jeżeli ktoś stawia tezę na którą nie ma żadnych dowodów, zwłaszcza jeżeli twierdzi że jest to fizyka bądź jakakolwiek dziedzina nauki. Jeszcze raz wszystkich którzy poczuli się urażeni PRZEPRASZAM i Pozdrawiam
 11. @Nehero @Jakub Łopatko Panie Jakubie pozwoliłem sobie użyć grafiki z pańskich pomiarów aby wytłumaczyć entuzjastom teorii grających listew o co chodzi mi w moim pytaniu. Jest to pomiar po zastosowaniu różnych padów do konkretnego modelu słuchawek, jest tam oś x, y i jakiś wykres czyli coś zostało zmierzone. Nie muszę posiadać sprzętu do pomiarów skoro ktoś to zmierzył jest to wiarygodne źródło. "Nie muszę budować piekarni żeby zjeść chleb" Ale mam pomiar i wiem jag go interpretować, wiem czego się spodziewać w dużym przybliżeniu, więc niczego więcej nie oczekuję.
 12. Dlaczego do jasnej cho.........y( przepraszam za moją frustrację ) nikt dla potwierdzenia teorii o grających listwach i kablach sieciowych nie podeprze tego jakimiś pomiarami skoro jet to fizyka, to zapewne jakieś wzory, cyfry, bo jeśli nie da się tego zmierzyć a tylko pozostaje uwierzyć, to w takim przypadku nie jest fizyka a cała teoria nadaje się do działu z Archiwum X.
 13. No dobra. W wielu recenzjach z testów czy to słuchawek czy kabli transmisyjnych Pan Jakub oprócz oceny subiektywnej z reguły zamieszcza wykres z pomiarów czyli "Fizyka" w szerokim pojęciu, i nie rzadko wielu z nasz potrafi z tych wykresów coś wyczytać, czyli da się zmierzyć efekt zastosowania takowych elementów toru. Moje pytanie brzmi jeśli te osławione listwy to też fizyka to czy da się zmierzyć efekt?
 14. @Nehero Nie przypominam sobie żebym pisał o voodoo czy też o nie grających kablach, ale ok może pamięć mnie zawodzi, napisałem tylko że nie bardzo mi się chce wierzyć że listwa może robić takie różnice, wprowadzać takie zmiany. Jeżeli Kogoś uraziłem to przepraszam.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...