Jump to content

Blocikinio

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Blocikinio

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @pabloj Dziękuję. W takim razie się rozejrzę za tymi ;)
 2. @pabloj A jak z dźwiękiem? Zależy mi na "Brzmienie: żywe, sceniczne i otwarte".
 3. Hej, nie jestem orłem w temacie sluchawek, dlatego mam pytanie. Czy są jakieś słuchawki, które mają tak dobre brzmienie jak Koss Porta Pro, a jednocześnie wygodniejsze? Nie ukrywam, że po kilkugodzinnych sesjach z tym słuchawkami uszy po prostu odpadają. Głównie używam do sluchania muzyki i grania, zależy mi na jak najbardziej, albo lepszym, brzmieniu. Budżet to +- 400zł.
 4. Cześć wszystkim, od kilku lat jestem użytkownikiem Koss porta pro w wersji przewodowej, natomiast ergonomia tych słuchawek pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Dźwięk jest natomiast jednym z lepszych jakie kiedykolwiek słyszałem, czy jest ktoś w stanie polecić słuchawki o podobnym, bądź takim samym dźwięku, ale z lepszą ergonomią do kilkugodzinnych sesji?
 5. Witam, poszukuję słuchawek, które się sprawdzą w dosyć niszowym temacie. Do przeznaczenia mam skromne 200-350zł , ale też nie oczekuję cudów. Jeżeli chodzi o typ to będą mi odpowiadały każde z wyjątkiem doknałowych. Przeznaczeniem słuchawek aktualnie jest pianino, na którym w większości czasu ćwiczę mimo wszystko nie używając słuchawek, ale zdarza się ćwiczyć w godzinach ciszy nocnej, a tu już są one wymagane. Przez to, że moje Superluxy już umarły (o czym niżej) to jestem zmuszony do zakupu czegoś innego. Do tego często robię odsłuchy jak zagrałem, żeby wyeliminować niektóre błędy, które są

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...