Jump to content

Pierniczek

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Pierniczek

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Pomiędzy DAC a Komputerem zainstalowany jest konwerter sygnału USB-SPDIF, gdzie sygnał z konwertera do DAC (FX-Audio-X7) przekazywany jest kablem coaxialnym na srebrze. Czy w takim zestawie, kabel na rdzeniu ze srebra wpłynie znacząco na charakter dźwięku realizowanego przez słuchawki ? Pozdrawiam.
 2. Witam serdecznie. Proszę o opinię, ewentualnie poradę: Mam w posiadaniu przetwornik DAC FX Audio x7 z którym planuję połączyć wzmacniacz. Wzmacniacz miałby za zadanie pociągnąć kolumny max 50 może 60 W o impedancji 4 albo 8 ohm. Co do kolumn to jest kwestia wyboru. Sam wzmacniacz może być z tych modeli tzw. "budżetowych" (coś w granicach 600 zł.), ewentualnie używany ze sprawdzonych dawnych modeli. Co do samych kolumn, kwota raczej w dwukrotności wzmacniacza.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...