Jump to content

bos_kg

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About bos_kg

 • Rank
  Początkujący
 1. To kiepsko, wygląd mi pod pasował, i stąd coś takiego zechciałem mieć..
 2. Oj to nie kupię ich, a nic o podobnym wyglądzie o mocy 4 ohm 12w nie znajdę, połowę nocy przeszukiwałem allegro..
 3. Witam serdecznie ostatnio wpadł mi w dłonie wzmacniacz marki kinter ma-170 taki maluszek który 2x10 w ma przy 4 ohm, i przy poszukiwaniu w sieci kolumn z taką mocą małych trafiłem na takie zdjęcie na którym jest wspomniany wzmacniacz i ciekawe kolumienki, może ktoś z was wie co to za model tych kolumienek proszę was o pomoc w tej kwestii..
 4. Orginalne miały jak na etykiecie obudowy 4 ohm 4w, i po rozebraniu okazało się ze samochodwe, w środku były takie mam ze śmietnika, na samym telefonie słabo grają ale pierdzą, wniosek to uszkodzone, większość audio ma 8 ohm szukam ale pełno tanio w sieci jest 4 ohm głośnikuw, jak te co link aukcji podałem..
 5. Rozumiem szkoro posiadam oprawy głośnikowe, to czemu samemu czegoś nie złozyć mi mie zalezy by grały głośno, w mieszkaniach wystarczy max 100w tez satysfakcja ze coś się złozy samemu, wygłuszę matą wymienie głośniki na jakieś małe dobre potem odnowię obudowę, tylko szkoda ze w sieci nie ma 8ohm głośników a bardziej 4ohm, a większość audio ma 8 ohm a spalić nie chce głośnikuw do nich myślę jakieś podstawki zrobić, to mają być do komputera a nic dobrego nie kupię za 100zł, idę w regeneracje chyb ze ktoś z was posiada 8 ohm 100w głośniki wielkość jak z allegro co podałem to max do 40 zł z przesyłką jak da radę kupić..
 6. Okazało się ze w środku były głośniki samochodowe 4 ohm 4 watt, takie jak na etykiecie obudowy, teraz nie wiem czy takich samych szukać czy innych są tanie, a 8 ohm nietrafiłem na allegro, warte coś te głośniki są.. https://allegro.pl/okazja-glosniki-firmy-admar-100-mm-moc-100-watt-i6810534065.html
 7. Super dzięki za poradę biorę się do szukania tych, mat nietypowe wymiary kolumn tych są boki 2 mają 12 cm a góra i dół oraz tylna ściana mają po 15 cm, Dokładnie kolumny te mają 4 ohm 4 vat jest w nich tak jak by miejsce na gwizdek czy dodatkowy głośnik mały sopran
 8. Witam Serdecznie poradźcie mam podobne plastikowe od wierzy kolumny, chciał bym choć troszkę poprawić ich brzmienie, jak grają to bywa słyszalne tak jak by takie trzeszczenie plastiku a to bym chciał wyeliminować i lekko je odnowić okleić okleiną, myślałem o zwykłej wacie kolumienki mają około 100 vatt.. poniżej przykładowe zdjęcie pod danym adresem https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjf98P0s-jcAhUtSJoKHQ7sAOoQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Fsprzedajemy.pl%2Fglosniki-kolumny-male-kolumienki-do-wiezy-boomaboxa-jamnika-brwinow-2-0010c9-nr47625347&psig=AOvVaw1mkOts9YScBZJrFVe8ag4b&ust=1534193922599274
 9. Witam mam do znawcuw pytanie mianowicie posiadam dyktafon, który jest stereo a posiadam mikrofon monofoniczny, i pomyślałem sobie poszukam adaptera pzejsciuwki, podpinam mikrofon w gniazdo mono a na wtyku jack jest stereo, by mikrofon nie nagrywał na jeden kanał jak nie ten dział proszę o przeniesienie ..
 10. Zauważyłem jak nausznice zdjąłem, ze między skórą a siateczką chroniącą przetworniki widać gąbkę, i można ją wyjąć więc może gąbkę wymiennie na miększą grubsza i jak ta skóra wszystko pomieści i spasuje z całością to by było sporo..
 11. Tak msm te JBL E30 słuchawki są super jak na cene 200 zł, tylko poduszki są cieknie i delikatnie to męczy..
 12. Rozumiem ale producent miał by takie same jak posiadam, a chciałbym na miększe wymienić..
 13. Hej posiadam słuchawki JBL E30, według producenta te słuchawki mają 30mm przetworniki chciał bym od innych słuchawek dobrać poduszki nausznice naj lepiej takie bardzo miękkie, ale nie wiem jakie by pasowały, jakich szukać poradźcie czym będą grubsze to komfort lepszy ..
 14. No tak rozumiem czyli miększych poduszek nie nałożę na tego typu przetworniki no cóż, tylko przyzwyczaić się mi pozostało strasznie mocno nie naciskają na uszy czy głowę..
 15. Rozumiem czyli nie wymiennie poduszek miększych, jakoś się przyzwyczaję kiedyś creative słuchawki bardziej naciskały na uszy..

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...