Jump to content

Hustler

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Hustler last won the day on September 14

Hustler had the most liked content!

Community Reputation

79 Good

About Hustler

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja zdecydowanie preferuję słuchawki otwarte/półotwarte i posiadam tylko jedne o konstrukcji zamkniętej jako awaryjne na wypadek nieprzewidzianych hałasów. Kabel w NHC jest okropny - sztywny i ma tendencję do skręcania się, ale wymiany póki co nie przewiduję, bo byłby to niemały wydatek. Zestaw kanapowy to xDuoo TA-03, a przy komputerze Titanium HD + APPJ PA1502A. Teraz trochę żałuję, że sprzedałem wzmacniacz tranzystorowy Breeze Audio HA5000, bo to bardzo fajny klocek był.
 2. Witaj. Moim zdaniem nie warto inwestować tyle pieniędzy w odtwarzacz, bo KPP nie są wymagającymi słuchawkami i szczerze wątpię, że uda się z nich wycisnąć dużo więcej. Dysponując taką kwotą w pierwszej kolejności wymieniłbym słuchawki.
 3. Dziękuję. Już sam ich wygląd i konstrukcja są specyficzne, bo pałąk przypomina ten z AKG, ale jest pojedynczy, więc słuchawki są dość giętkie. Na chwilę obecną mogę tylko napisać, że są bardzo wygodne i mają naprawdę świetną scenę. Ja właśnie też nie i widzisz do czego to doprowadziło.
 4. Kossy są bardzo lekkie i wygodne. Używam ich jako słuchawek przenośnych - głównie podczas jazdy na rowerze, biegania, spacerów. Dźwięk mają ocieplony, sporo basu bez większego zejścia, środek w umiarkowanej ilości, góry nieco mniej. Dobrze się sprawdzają podczas słuchania podcastów. Co istotne nie spadają z głowy (również podczas leżenia na plecach). ISK HD9999 miałem przez krótki czas i to już nieco inne brzmienie, rozrywkowe na planie litery "V". Fajny bas, średnica wycofana, sporo góry, bardzo dobra przestrzeń jak na słuchawki zamknięte. Wygoda stoi na wysokim poziomie, niezła izolacja, bardzo dobre wyposażenie niespotykane nawet w znacznie droższych modelach. Jak leżałem to opaska lubiła mi się zsuwać z głowy, bo pałąk generuje niski nacisk, ale to tyczy się wszystkich konstrukcji a la AKG. Tutaj lepiej sprawdzały się słuchawki w stylu Beyerdynamic DT990.
 5. ISK HD9999 testowałem i grają bardzo dobrze zważywszy na ich cenę. Rozrywkowe granie na planie "V", dobra przestrzeń jak na słuchawki zamknięte. Problemów z izolacją nie zauważyłem - oceniłbym ją jako dobrą.
 6. Mnie się lampy przede wszystkim wizualnie podobają. Oba zestawy grają wystarczająco dobrze. Jak coś będę zmieniał to słuchawki, ale z obecnych jestem bardzo zadowolony, więc coś musiałoby mnie urzec.
 7. Od dłuższego czasu mam AKG K712 PRO i Philips Fidelio X2. Wcześniej grały z Aune X1S, a teraz mam wzmacniacz lampowy APPJ PA1502A.
 8. Moim skromnym zdaniem Aune X1S wcale nie ma za mało mocy, a już na pewno nie w wersji 10th Anniversary. Jak już jesteśmy przy Aune to sporo osób poleca połączenie z Aune T1.
 9. Skoro posiadasz już tę integrę to sam musisz ocenić czy spełnia Twoje oczekiwania. Miałem kiedyś FX-Audio DAC-X6, posiadałem też DT990 w wersji 600 ohm i byłem zadowolony.
 10. Z wymienionych posiadałem Superlux HD669 i ISK HD9999. Superluxy skreśliłbym na starcie z uwagi na kiepską jakość wykonania oraz niską wygodę przez te skrzydełka i tragiczne pady. HD9999 są z kolei bardzo wygodne (konstrukcyjnie to kopia AKG K271, a moim zdaniem AKG to jedne z najwygodniejszych słuchawek), dobrze wykonane i świetnie wyposażone. Brzmieniowo nie miałem okazji porównać ich bezpośrednio, ale ISK to taka rozrywkowa V-ka, sporo basu, ale naprawdę dobrej jakości, średnica wycofana i oddalona, góra detaliczna i wyraźnie zaznaczona. Ogólnie grają trochę z oddali potęgując wrażenie większej przestrzeni. Samo porównanie, które podlinkowałeś jest dość ciekawe, bo jedne słuchawki są określane jako zimne i ciepłe przez dwie różne osoby. Jeżeli jeszcze nie czytałeś to na blogu są recenzje trzech modeli, które wymieniłeś. https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-snab-euphony-af100/ https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-isk-hd9999/ https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-superlux-hd669/
 11. Ostatnio ma miejsce wysyp AKG K280 Parabolic. Sprzedawca wygląda na godnego zaufania. Jakbym nie miał swoich to kupowałbym. https://allegro.pl/oferta/sluchawki-akg-k280-parabolic-hi-end-jak-nowe-8485251735
 12. Konto świeże, komentarzy brak i sporo różności na sprzedaż. iFi iDSD Micro BL powystawowy (ciekawe co na to bateria?) bez pudełka i akcesoriów za 1800 zł to dla odmiany słaba oferta. Niedawno widziałem na allegro nówkę za 1699 zł i nieco tańszą używkę na olx, ale za to na gwarancji.
 13. Jeszcze jeden ładnie wyglądający egzemplarz w niższej cenie, ale z linką od opaski do naprawienia jest na allegro, bo niedawno wrzucałem w okazjach. Scena to jedno, ale pomiędzy tymi słuchawkami jest zasadnicza różnica w ogólnym brzmieniu. Miałem AKG K701 Made in Austria oraz cały czas posiadam Fidelio X2. Te pierwsze to lekkie, zwiewne granie, z fajną przestrzenią. Mnie się na nich przyjemnie słuchało muzyki klasycznej, akustycznej, ambientu. Philipsy to tłusty, ale zdyscyplinowany bas (cały czas robi na mnie wrażenie jak na słuchawki otwarte), lekko wycofana średnica, ogólnie granie na planie "U" i nastawienie na bardziej rozrywkowe gatunki muzyczne oraz gry/filmy.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...