Jump to content

Hustler

Użytkownik
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Hustler last won the day on July 12 2020

Hustler had the most liked content!

Community Reputation

138 Excellent

1 Follower

About Hustler

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Napisz coś więcej tzn. z czym to ma współpracować (komputer stacjonarny, laptop, konsola), czy wejście mikrofonowe jest konieczne oraz jaki masz budżet? DAC to konwerter cyfrowo-analogowy i taki układ znajduje się w każdym urządzeniu typu laptop, odtwarzacz CD, a także w karcie dźwiękowej. Jednak ogólnie przyjęło się, że DAC to taka zewnętrzna karta dźwiękowa.
 2. AQ NH to rzeczywiście jedne z najwygodniejszych słuchawek jakie miałem/mam, ale przewód to ergonomiczna porażka.
 3. Z belgijskimi czekoladami nie mam dużego doświadczenia - jadłem kilka czekolad Leonidas i nie wywarły na mnie wrażenia ani smakiem, ani składem. Smaczne były za to czekoladki Belvas >80% kakao, ale ich cena była mało zjadliwa. Ogólnie belgijskie to wolę piwa, choć też nie jestem ich wielkim fanem. Z naszego podwórka to najczęściej jem czekoladę Luximo gorzką 85% kakao z Biedronki. Mnie ona smakuje bardziej niż inne gorzkie czekolady od "renomowanych" producentów, a przy tym charakteryzuje się świetną relacją ceny do jakości. Wedel pośród tych wszystkich kombinacji z ciasteczkami i inny
 4. Rzeczywiście ciekawe ogłoszenie. Ciekawe co sobie sprzedający pomyślał podając taką, a nie inną cenę? Przecież to słuchawki dla świadomego odbiorcy, który raczej będzie się dobrze orientował w cenach rynkowych. Niedawno przewinęło się parę sztuk K280 za ułamek tej ceny, a ich stan wizualny był lepszy, o druciarstwie nie wspominając.
 5. Szczerze to nie wiem w jaki sposób ładowanie słuchawek kablem USB lepszej jakości mogłoby wpłynąć na dźwięk. A przy okazji po co Ci dwa wzmacniacze tranzystorowe?
 6. Ja na smartfonie korzystam z foobara, gdy chcę skorzystać z pluginu crossfeed. Jeżeli nie mam takiej potrzeby to używam AIMP-a
 7. Zbieżność wyglądu i nazwy zupełnie przypadkowa. Komentarz pod filmem ładnie podsumował całość - "I can't decide which looks cheaper, the headphone or the video." Niestety przy cenie ~1200$ za wersję z przetwornikiem dynamicznym i ~4900$ za wersję z przetwornikiem ortodynamicznym brzmi jak ponury żart.
 8. Czy można takie ustrojstwo zastosować przy wyjściu słuchawkowym we wzmacniaczu stereo lub wzmacniaczu słuchawkowym OTL, gdzie często mamy do czynienia z bardzo wysoką impedancją wyjściową (od kilkudziesięciu do nawet kilkuset omów)?
 9. Miałem już tyle słuchawek AKG, ale te będą pierwszymi o konstrukcji zamkniętej.
 10. To masz farta, bo sporo osób narzeka właśnie na wygodę. Jak je nosisz tzn. OTE czy kablem do dołu? Zmieniałeś przewód i tipsy czy wszystko seryjne?
 11. Chyba bardzo głośno słuchasz skoro jest za cicho, bo FiiO ma trochę mocy. K712 PRO mają wyższą skuteczność i niższą impedancję. Przed chwilą podłączyłem je do smartfona i przy ok. 80% głośności jest dla mnie wystarczająco głośno.
 12. To są słuchawki wokółuszne i jeżeli nie masz naprawdę dużych i/lub odstających uszu to nie będą one w ogóle miały kontaktu z padami.
 13. @pieczarkowy Widzę, że bierzesz pod uwagę niemalże każdy typ słuchawek to zaproponuję coś od siebie. Philips Fidelio X2 - mają naprawdę sporo basu przy zachowaniu otwartej konstrukcji, a przy tym są wygodne tzn. opaska jest świetna, nie wrzyna się w głowę, pady są miękkie i dość przewiewne, a jedyne do czego można się przyczepić (albo przyzwyczaić, ewentualnie spróbować rozgiąć pałąk) to nacisk, choć nie jest to imadło. Druga opcja to Fostexy T50RP MK3 po modach. Przede wszystkim należy wymienić pady na wyższe np. kątowe skórki od Brainwavz i poświęcić pół godzinki na zabawę z gąbką

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...