Jump to content

Hustler

Użytkownik
 • Posts

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Hustler last won the day on September 2

Hustler had the most liked content!

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hustler's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post
 • Collaborator

Recent Badges

177

Reputation

 1. Naprawdę podobają mi się te dokanałówki.
 2. Staropolanka 2000 na zmianę z wodą z kranu, czasem filtrowaną.
 3. Beyerdynamic DT990 Edition 600 ohm w bardzo dobrej cenie - kupowałem kiedyś od tego sprzewcy AKG K701 i szczerze go polecam. https://allegro.pl/oferta/sluchawki-beyerdynamic-dt-990-edition-600-ochm-11105066517 AKG K550 MKIII - dobra cena, dodatkowy kabel, a ten model jest coraz rzadziej spotykany. Świetna wygoda, bardzo dobre tłumienie, zaskakująco duża scena jak na konstrukcję zamkniętą, ale brzmienie raczej dla fanów analityczności i wyciągania smaczków - dla mnie brakowało midbassu, dociążenia na średnicy i górki na wyższych częstotliwościach dawały się we znaki. https://www.olx.pl/d/oferta/akg-k550-mkiii-jak-nowe-kultowe-sluchawki-CID99-IDLcMYb.html
 4. Ostatnie muzyczne zakupy bez VAT-u - pady do BossHiFi/BLON B8, Senfer DT9 oraz kabelek ze złączem MMCX od NiceHCK.
 5. @matibrbr Na Spotify spokojnie powinieneś usłyszeć różnicę - sam obecnie głównie korzystam z tego serwisu. HyperX to całkiem solidne słuchawki i jakiegoś mega przeskoku w jakości nie będzie, ale tonalność powinna być inna, a do tego dochodzi inna konstrukcja, bo Cloudy są zamknięte. Jeżeli oba modele grają wg Ciebie podobnie to nie dziwię się, że nie słyszysz różnicy pomiędzy iFi, a laptopem. Daj sobie trochę czasu, posłuchaj na Beyerdynamicach, potem wróć do Cloudów, posłuchaj te same utwory.
 6. Sam się zastanawiam nad tymi Ankerami, bo są to jedne z najlepszych słuchawek bezprzewodowych w tej cenie. Ja bym celował w model Q30, z tego wiem można z nich korzystać także po kablu. Pytanie tylko czy ta bezprzewodowość i inne bajery są Ci potrzebne? Ja do korzystania w domu przy komputerze, na kanapie itd. wolę przewodowe słuchawki, a Ankery traktować będę jako słuchawki mobilne, w podróż itd. Ja bym nie chciał dokanałówek na tak długie odsłuchy, ale co kto lubi. Ważne, żeby robić sobie co jakiś czas przerwę.
 7. Przede wszystkim chcesz słuchawki otwarte/półotwarte czy zamknięte? Zgaduję, że Superluxy HD681 grały mocną V-ką, więc DNA ST PRO powinny być ich dobrym rozwinięciem. Miałem kiedyś ISK HD9999 (wygląda na to, że to jest to samo) i były bardzo wygodne na grubszych padach, a grały efektownie i powinny się sprawdzić w ww. gatunkach muzycznych. Ja bym zainwestował cała kwotę w słuchawki, ewentualnie możesz pomyśleć nad tanim donglem Apple albo chińskim CharmTek TPR22 - tego drugiego mam, kupiłem za ok. 60 zł i paruję go czasami z laptopem oraz telefonem.
 8. TPA6120 to tania, ale dobra kostka, ale trzeba ją jeszcze umieć odpowiednio zastosować w danym urządzeniu, więc sam fakt jej obecności nie daje gwarancji super dźwięku i parametrów. Sound BlasterX G6 możesz kupić, przetestować i w razie czego odesłać, Toppinga również, a tego lampowca kupisz raczej tylko w Chinach. Ja bym wziął G6, porównał z obecnym sprzętem i wtedy myślał dalej.
 9. Słuchawek żadnych nie doradzę, ale sklep jest w porządku.
 10. Nie wiem jak grają HP70, ale miałem HP50 i zapamiętałem je jako ciepłe, basowe słuchawki z ładną średnicą. Abstrahując od brzmienia to w ciepłe dni grzały w uszy, bo pady były niewielkie, ale za to dobrze wygłuszały otoczenie.
 11. Spoko opcja na bardzo tanie granie. https://www.olx.pl/d/oferta/dac-fx-audio-x6-wzmacniacz-sluchawkowy-zasilacz-z-trafo-12v-3a-CID99-IDKyrKN.html
 12. Dobra cena za wzmacniacz hybrydowy. https://allegrolokalnie.pl/oferta/massdrop-x-alex-cavalli-tube-hybrid-amp-cth-m6w
 13. Ja lubię zjeść zarówno prostą capricciosę, jakąś wymyślną pizzę z dziwnymi dodatkami i sosem czosnkowym lub koperkowym, a czasem taką tradycyjną - włoską, którą poleję ewentualnie oliwą z oliwek. Może to dlatego, że ogólnie rzadko jem pizze i prawie zawsze sprawia mi to przyjemność? Tak czy inaczej polecić mogę lokal Kreska Mąki w Gdańsku i Il Gusto w Lęborku.
 14. @pararockerr2 Zgadzam się z kolegą wyżej, że do czegoś byś nie podpiął tych Philipsów to nie zmieni ich to w znacznym stopniu. Ogólnie bardzo lubię te słuchawki, ale do gatunków, które wymieniłeś szukałbym raczej innego modelu, choć ciężko mi się zgodzić z tym, że scena jest wąska, a wysokie tony są ograniczone.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...