Jump to content

HERO33

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by HERO33

  1. Witam, szukam niedrogiego głośnika bluetooth za około 300 zł. Zależy mi głównie na jakości odtwarzanej muzyki. Słucham różnych gatunków muzyki: Jazz, muzyka klasyczna, pop, rock, elektronika. Co myślicie o: DENON Envaya Pocket DS-B50BT SONY SRS-XB23
  2. Co sądzicie o Shure se215? W przeciwieństwie do dwóch poprzednich mam możliwość wypróbowania ich w sklepie.
  3. Znalazłem wiele pozytywnych opini na ich temat. Niestety zaden ze sklepów w moim mieście nie oferuje tych słuchawek, a zawsze słyszałem że tego typu sprzęt trzeba sprawdzić przed zakupem.
  4. Szukam słuchawek jak w tytule. Ważne jest dla mnie żeby były ciepłe, basowe. Słucham głównie utworów typu pop, house, elektroniczne, czasem rock. Źródło dźwięku to Samsung galaxy s7. Zależy mi na wytrzymałej konstrukcji ponieważ moje poprzednie słuchawki (fabrycznie dodane do telefonu) zaczęły przerywać po około dwóch miesiącach używania. Istotne jest też aby słuchawki dobrze izolowały dźwięk od otoczenia. Mikrofon nie jest konieczny.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...