Jump to content

rafszyb

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About rafszyb

 • Rank
  Nowy
 1. Potwierdzam. KPP rewelacja, o ile nie przeszkadza Ci brak izolacji. lekkie i swietnie trzymaja sie na glowie.
 2. Może tak, może nie Soundy. Rzeczywiście "bezpieczny" wybór. Wydaję mi się (po opisach, sam nie miałem przyjemności słuchać jeszcze), że Aune E1 charakteryzują sie podobnym brzmieniem, lecz o "oczko" wyżej, jeśli chodzi o szczegółowość? Może wypowiedzą się ci, którzy mieli okazję porównania obu modeli. Mi szczegółowości trochę brakuję w RE-400, ale są to rzeczywiście bardzo przyjemne, wygodne (o tym często się zapomina) i muzykalne słuchawki. Po drugiej stronie barykady mamy Phonaki Audeo, brzmiące bardzo analitycznie (PFE 012 i RE-400 mam w posiadaniu), ale to być może, patrząc na zainteresowania muzyczne, zbyt analityczny, za mało "funowy" kierunek". Przemo0711, widzisz, każdy z nas jest inny i inaczej odbiera muzykę - nawet w obrębie jednego gatunku. Myślę, że dostaniesz jeszcze parę tipów (pamiętaj, że subiektywnych, zauważ też to, co zostało tu powiedziane wcześniej - nikt Ci tu na siłę nic nie sprzedaje), a co wybierzesz, wydaję mi się, że i tak będziesz zadowolony. Potem, jak Ci się spodoba, będziesz drążył samodzielnie. Odnośnie tego technicznego pytania można odpowiedzieć konkretnie - możesz raczej zyskać, niż stracić. Być może (nie wiem, jak jest w tym modelu telefonu) podłączyć swój telefon nie tylko bezpośrednio do słuchawek, ale też poprzez zewnętrzny przenośny wzmacniacz, który też korzystnie wpłynie na jakość dźwięku. Pomyśl też o fakcie, że brak gniazda słuchawkowego możesz sobie zrekompensować parując telefon poprzez bluetooth ze słuchawkami bezprzewodowymi lub przewodowymi, które być może wybierzesz z przedstawionych propozycji i jakiś fajny odbiornik audio bluetooth (obsługujący kodek aptx). Dzięki temu zwalniasz sobie wtyk USB C w celu bardzo prozaicznym, czyli ładowanie telefonu podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów. To już temat na inny wątek. Póki co szukaj słuchawek:)
 3. Bardzo ogolnie kolego piszesz. A czego sluchasz, jakiej muzyki? Budzet bardzo ok, w tej cenie znajdziesz na pewno cos fajnego nawet w tutejszym dziale komisowym, gdzie wyrwiesz cos w stanie bdb, a cenie nieco nizszej, niz sklepowa. A co wybrac, nie musisz daleko szukac: https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...