Jump to content

ChrisCRS

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ChrisCRS last won the day on September 16 2018

ChrisCRS had the most liked content!

Community Reputation

36 Good

About ChrisCRS

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam podobnie, na co dzień używam AKG 240 Mk II, a sporadycznie i wykonując pewien rytuał przed ich założeniem użytkuje sobie BD T1, który nie jest może ekstremalnie drogi, ale mimo wszystko jakąś wartość mają.
 2. ChrisCRS

  Kącik Jazzowy

  Brass Against- czyli RATM w wykonaniu sekcji dętej i kobiecym wokalu hmm
 3. Tylko z pominięciem wzmacniacza, jako sam przetwornik C/A Mam Lampe Elise
 4. Czy w takim wypadku S6 jako DAC by się sprawdził dla T1v2?
 5. po przeczytaniu recenzji z przyjemnością wysłałbym swój egzemplarz Feliks Audio Elise do testów, by skonfrontować z FOL. Tylko mam obawy o wysyłkę i o dostateczne zabezpieczenie paczki i z tym jak, by sobie poradził kurier z tak odpowiedzialnym zadaniem. I ciekaw samej też oceny szanownego Pana Jakuba, tym bardziej, ze mam wrażenie jedynych szczerych w świecie audio.
 6. Super. Świetna wiadomość. Może do T1 też coś da się zrobić. Myślę o jakimś na 1,2 m
 7. wielkie czyszczenie magazynów w TOP HiFi. https://www.tophifi.pl/czyszczenie-magazynow/sluchawki.html Audeze LCD i4 za 5.000 z 11.000
 8. Nawet nie miałem konkretnej ilości czasu, by sprawdzić jak grają. Okazało się, że pierwsza para którą dostałem miała delikatny odprysk na widelcu od pałąka, ale na szczęście bez problemu wymienili, tylko czekałem na nowy egzemplarz, prawie tydzień. Myślę, że w przyszłym tygodniu napiszę jakieś głębsze wrażenia z obcowania z T1v2. Tak w skrócie, to tak jak wspomniał @Hir0 największe wrażenie i to rzuca się w pierwszej chwili jest holografia i przestrzeń, ma się wrażenie, że dźwięk otacza, jest wszędzie, a ty jesteś w centrum sceny. Niesamowite uczucie. A z wad, to chyba niekiedy
 9. @Hir0 no właśnie ja chyba nie jestem za bardzo wrażliwy na wysokie tony, nie czuje zmęczenia. @LoCzekk Wzmacniacz jest zacny, cały jest w czarnym macie, wygląda to świetnie, taki troche industrialny/loft styl, ale z utrzymaniem już gorzej bo regularnie ze ściera trzeba latać, wszystko widać. Ogólnie OTL jest dla bardzo świadomych użytkowników i już z jakąś tam wiedzą i chyba naprawdę dobry, czyli uniwersalny lampowiec już chyba trochę kosztuje, by móc napędzić jakieś planarne słuchawki, czy niskoomowe. Osobiście bym odradzał i lepiej iść w tranzystor, albo chociaż hybrydę
 10. Dość ciemne, mocne brzmienie do ciężkiego grania bardzo fajne. Miałem okazje ich słuchać wraz z T1v2 stoją po przeciwnych stronach barykady.
 11. ja z @ArthassIsHere światopoglądowo stoję po drugiej stronie barykady, myślę, że nie znajdziemy wspólnego mianowanika, wiec dalsze dyskusje uważam za bezcelowe. Dla mnie takie praktyki to zwykłe cwaniactwo, chcą z ludzi robić "wstaw co chcesz". Przez takie powszechne działania, w społeczeństwie występuje brak zaufania i wycofanie, każdy żyje dla siebie, zamknięci w czterech kątach, mówie o ludziach wrażliwszych, bo cwaniaczki w takim świecie będą się rozpychać łokciami i zostaną panami świata w anarchistyczno-kapitalistycznym świecie.
 12. to jest niesamowite, że trąbi sie wszędzie o tych praktykach, potępia się, a sklepy z tego nic nie robią. Na facebooku Top HiFi też się już oberwało.
 13. wiele osób ma tutaj swoje perełki za które stoją murem VonBaron- Focal Elear, Rafcio 701 i "byle jakie grado" (ten tekst mnie zawsze rozwala, kiedyś jakieś Grado dla zasady sobie sprawie :D), z forum żółtego rzucał mi się w oczy bodajże Gruby i z umiłowaniem do Bayerdynamicow 990 czy Evil do Audeze. Sam mam nadzieję, że znajdę takie słuchawki, do których będę tak bardzo przekonany. Nie ma co hejtować za to:)

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...