Jump to content

ChrisCRS

Użytkownik
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ChrisCRS last won the day on September 16 2018

ChrisCRS had the most liked content!

About ChrisCRS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ChrisCRS's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

37

Reputation

 1. Brzmi bardzo zachęcająco, tym bardziej, że chciałbym wyciągnąć jak najwięcej z T1v2
 2. Były testowane może z T1v2? Jakich zmian można się spodziewać?
 3. Tylko nikt tak nie dba o sprzęt jak Pan Jakub aka Evillkillaruna. Można śmiało brać w ciemno.
 4. Ja mam podobnie, na co dzień używam AKG 240 Mk II, a sporadycznie i wykonując pewien rytuał przed ich założeniem użytkuje sobie BD T1, który nie jest może ekstremalnie drogi, ale mimo wszystko jakąś wartość mają.
 5. ChrisCRS

  Kącik Jazzowy

  Brass Against- czyli RATM w wykonaniu sekcji dętej i kobiecym wokalu hmm?
 6. Tylko z pominięciem wzmacniacza, jako sam przetwornik C/A Mam Lampe Elise
 7. Czy w takim wypadku S6 jako DAC by się sprawdził dla T1v2?
 8. po przeczytaniu recenzji z przyjemnością wysłałbym swój egzemplarz Feliks Audio Elise do testów, by skonfrontować z FOL. Tylko mam obawy o wysyłkę i o dostateczne zabezpieczenie paczki i z tym jak, by sobie poradził kurier z tak odpowiedzialnym zadaniem. I ciekaw samej też oceny szanownego Pana Jakuba, tym bardziej, ze mam wrażenie jedynych szczerych w świecie audio.
 9. Super. Świetna wiadomość. Może do T1 też coś da się zrobić. Myślę o jakimś na 1,2 m
 10. wielkie czyszczenie magazynów w TOP HiFi. https://www.tophifi.pl/czyszczenie-magazynow/sluchawki.html Audeze LCD i4 za 5.000 z 11.000
 11. Nawet nie miałem konkretnej ilości czasu, by sprawdzić jak grają. Okazało się, że pierwsza para którą dostałem miała delikatny odprysk na widelcu od pałąka, ale na szczęście bez problemu wymienili, tylko czekałem na nowy egzemplarz, prawie tydzień. Myślę, że w przyszłym tygodniu napiszę jakieś głębsze wrażenia z obcowania z T1v2. Tak w skrócie, to tak jak wspomniał @Hir0 największe wrażenie i to rzuca się w pierwszej chwili jest holografia i przestrzeń, ma się wrażenie, że dźwięk otacza, jest wszędzie, a ty jesteś w centrum sceny. Niesamowite uczucie. A z wad, to chyba niekiedy za twardy bas, mógłby być nieco miększy, może ciut pulchniejszy. Mam nadzieje, że to kwestia wygrzania, albo może słabego DACa, w każdym razie mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej. No i w tych słuchawkach praktycznie odpada słuchanie polskiego punk rocka z lat 80', pierwsza płyta Siekiery to koszmar ?
 12. @Hir0 no właśnie ja chyba nie jestem za bardzo wrażliwy na wysokie tony, nie czuje zmęczenia. @LoCzekk Wzmacniacz jest zacny, cały jest w czarnym macie, wygląda to świetnie, taki troche industrialny/loft styl, ale z utrzymaniem już gorzej bo regularnie ze ściera trzeba latać, wszystko widać. Ogólnie OTL jest dla bardzo świadomych użytkowników i już z jakąś tam wiedzą i chyba naprawdę dobry, czyli uniwersalny lampowiec już chyba trochę kosztuje, by móc napędzić jakieś planarne słuchawki, czy niskoomowe. Osobiście bym odradzał i lepiej iść w tranzystor, albo chociaż hybrydę. Trochę żałowałem, ale jak usłyszałem z nim T1, to zupełnie inaczej postrzegam. Po prostu mały wybór słuchawek wysokoomowych. @ysis nie ukrywam, że lubię jak całość ma wspólną linie, jak się wszystko ładnie zgrywa i tworzy harmonie. Ciężki orzech, bo teraz muszę znaleźć DACa który będzie pasować tonalnie i wyglądem Całości miał dopełnić stojak Kennerton Praetor, ale niestety za duże koszta na chwile obecna i musi poczekać
 13. Dość ciemne, mocne brzmienie do ciężkiego grania bardzo fajne. Miałem okazje ich słuchać wraz z T1v2 stoją po przeciwnych stronach barykady.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...