Jump to content

Tommy66

Użytkownik
 • Content Count

  411
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Tommy66 last won the day on December 4 2019

Tommy66 had the most liked content!

Community Reputation

127 Excellent

About Tommy66

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Nehero No ja pamiętam wypożyczalnie cd, a w sklepie płytowym płaciłem coś ok. 30gr za każdą minutę nagrania koncertu VHS. Żeby obejrzeć The Song Remains The Same to wyprawa do klubu Pod Przewiązką [Krak] w te i wewte zajmowała jakieś 9h. A Tobie dzisiaj ciężko jechać do Wrocławia posłuchać sprzętu.Znak czasu.
 2. @pabloj Jak się ktoś wychował/uczył [ na ] tej całej komputerologii to dla niego to może [aczkolwiek według mnie nie powinno] być śmieszne. Dla mnie ,,śmieszne'' były kasety i walkmany. Do dzisiaj nie mogę zrozumieć sensowności tych małych mobilnych słuchawek co się wkłada do uszu/na uszy. Telefon też mam dotykowy... inaczej. Jakoś żyję. .
 3. Patrząc na komentarze sprzedawcy to Brać i w rękę całować. Miałem ok.roku,mnie się bardzo podobały.
 4. Trafiłem na życzliwego człowieka i mi wynalazł, to FAW, kupiłem [używkę] jako Noir a jest chyba? Noir Hybrid. Popatrz w sklepie A.F ,zapytaj może Ci Pan Jakub zrobi ze srebra lub doradzi inny materiał i wtedy miał byś taką wypadkową między Occ7N a srebrem.Może wyjść ciekawie.
 5. 1.Tak 2. Srebro???? Chcesz je rozjaśnić żeby góra kuła,jak przed wygrzaniem albo jeszcze bardziej [jestem na to bardzo wrażliwy]? Korzystałem w Pm-2 i Lcd2c. Korzystam w Lcd3. Bo to dla mnie świetny kabel jest. Tak z pamięci - wygładzenie,lekkie ocieplenie, dociążenie,więcej detalu,lepsza separacja,więcej powietrza - łeb w łeb na jacku po przejściówce.
 6. Co do tej awaryjności,to taka analogia mnie się nasuwa - królowa lawet Laguna 2. Opinia została,ciągle jest powtarzana a nabywcy używanej trójki zyskują.
 7. Pisałem o Ha-1 jako Dać pod Pathos. Również byłem oczarowany Pm - 2. Myślałem iż są to dla mnie słuchawki end game, dopóki nie nabyłem ,,drewniaków'' z ciekawości . Biorąc pod uwagę koszt przeróbki Pm-2 na PMx2 [900$] i trzymanie Pathosa , polatałbym po sklepach z tym ostatnim za innymi słuchawkami.Tak z perspektywy czasu. Jeśli szukasz Dac na okres przejściowy [docelowo piszesz ma być P.C ? ] brałbym tego NuForce bo najtańszy i chyba najłatwiej będzie go odsprzedać. Edit; Nie wiem jaki masz kabel do słuchawek ? Ale przed modem całą zabawę zacząłbym od sprawdzenia kabla Xlr -Oppo, miedż Occ7n + dorobić przejściówkę na jacka,ew zmienić wtyk na jacka. Przeczytałem dokładnie [ ze zrozumieniem rec.moda na PMx2 na Headfonics] i wydaje mnie się iż mój pomysł z kablem głupi nie jest zważywszy iż Pm-2 użytkowałem ok.roku.
 8. Jeśli PM-2 są słuchawkami docelowymi, to na spokojnie zwiększyłbym budżet i polował na używkę Oppo Ha-1+ firmowy kabel xlr. + dodatkowo wzmacniacz tranzystorowy [ pełna synergia] ,funkcjonalność ,dobry Dac - prawdopodobnie brak serwisu
 9. No to bardzo Cię przepraszam iż nie ,,potrafię '' czytać ze zrozumieniem. Spróbuję od innej strony. @jazzobled napisał 1- ,,Słuchawki są z 2016 więc przedostatnia rewizja...'' [pierwszy jego post dzisiaj] 2- ,,W Audiomagic powiedzieli mi po serwisie wcześniej miały starszą wersję driverów i żebym się przygotował na zmiany w brzmieniu.'' [drugi jego post dzisiaj] Tak więc sytuacja nieco się skomplikowała. Nie ma za co. Ja od siebie życzę Ci abyś miał nowsze przetworniki,ale skoro zacytowałeś @Jakub Łopatko to nie wiem czy cytujesz wybiórczo bo tak Tobie pasuje? Następne zdanie w poście @Jakub Łopatko za treścią podaną przez Ciebie brzmi - ,,Oznacza to, że albo zmieniono coś jeszcze (np. nauszniki), albo słuchawki mimo bycia wyprodukowanymi w 2016 roku miały starsze przetworniki, albo istnieją 3 rewizje przetworników. ''
 10. Rozumiem że już nikt chyba nie rozumie.. Przeczytaj pierwszy post w tym wątku z dzisiaj - @jazzobled . Biorę jeszcze pod uwagę opcję iż przetworniki [podobnie jak opaski] nie były zmieniane z początkiem roku kalendarzowego. Z tego wynika iż pewność co do wersji przetworników uzyskasz w bezpośrednim porównaniu ze słuchawkami znacznie młodszymi. Największą pewność uzyskasz porównując z egzemplarzem mającym nową opaskę [z nr.ser] ew.z egzemplarzem ze starą opaską ale zakupionym z kablem zaplatanym [nie taśmą] Ale i tak najważniejszą rzeczą jest czy Ci podeszły. Jak Chcesz być pewny na 100% to spróbuj zapytać w Audeze podając nr.ser. Powinni odpowiedzieć.
 11. Czyli najpewniej Miałeś słuchawki zakupione w 2016r. [prawdopodobnie prod.2015] i stąd uprzedzili Cię przed zmianami. Ja porównywałem Lcd 3 prod.2018 - roczne z prod 2019 - nowe, na tranzystorze i dwóch lampach i jedyne zmiany jakie zauważyłem to kapkę jaśniejsza góra w nowych.Ale wynika to ze zmiany padów.Stąd moje pytanie. Naprawdę musiałem się wysilić aby to wyłapać w nagraniu testowym,bo w normalnym odsłuchu we dwóch nie słyszeliśmy różnic. Jest też różnica w niskim basie [wykresy w tym wątku] ale tego akurat nie usłyszałem, może nie słyszę tego zakresu.
 12. @jazzobled ,, Obecnie po wymianie driverów wygrzewają się ale już po 50 godzinach grania widzę zmiany na lepsze.'' Jesteś pewny że drivery się wygrzewają,a nie lampy w LDmk6+ ? Wzmacniacz Kupiłeś nowy czy używkę?
 13. A moja propozycja to... Sprzedać to S6pro a piejondze przeznaczone na S7pro i uzyskane z S6pro przeznaczyć na Burson Conductor V2+ [używka]. Ostatnio widziałem za 4,5 kzł. Będzie wyższy level i przyszłościowo pod lepsze hełmofony.
 14. Poznałem osobiście właściciela tych za 7900. Bardzo uczciwy, życzliwy i sympatyczny człowiek.
 15. Co do żartu to zrozumiałem. S6 miałem ok.pół roku , słuchałem wtedy z lapka i Pc.Nie miałem problemu z ustawieniami.Słuchałem na Pm-2 i Lcd 2c. Pierwszych na kablu Se i Xlr + przejściówka z Se na Xlr, drugich na trzech kablach. Pamiętam że na innym forum chyba w Fanklub Aune ktoś słuchał na skali głośności zbliżonej do moich wartości i też coś mu nie pasowało.Widocznie ta osoba lubiała też w miarę głośno słuchać. Mnie S6 właśnie z powodu mocy nie pasowała, chociaż wtedy w tych 2.5kzł to chyba nie było na nią bata.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...