Jump to content

Tommy66

Użytkownik
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Days Won

  2

Tommy66 last won the day on June 17 2018

Tommy66 had the most liked content!

Community Reputation

71 Good

About Tommy66

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Są i tacy co chcą wyjść a nie potrafią/nie mogą z różnych powodów.
 2. Sytuacje opisane z mojej strony miały miejsce jakieś 20 lat temu,ale wiemy iż dalej tak jest.Znajomy Kosił trawniki za 5zł/h jakieś 4-5lat temu. Jak ludzie nie mają co do gara włożyć to robią i będą robić za takie pieniądze. Inny siądzie na ławce [bo lichy] i dej 2zł.
 3. Owszem.Czyżbyś znał tego pana?
 4. W Spółdzielni mieszkaniowej w lato jak temp.była powyżej iluś tam należała się woda mineralna,nigdy nie brakowało.W zimę jak było poniżej iluś tam wystarczył jeden dzień to dostawaliśmy obiady [w fajnym barze,był wybór]przez kilka dni.No ale tam nikt nie dawał ze swoich. Pan Stanisław G.o którym pisałem wcześniej potrafił też umotywować brak premii tym iż syn,mój imiennik rozbił nowego poldka, trza auto klepać.Okradał nas na kasę , zleceniodawców na materiale czyli to samo.Ciekawy przykład,wymiana ok.60 m.kanalizacji na zewnątrz zużyłem tak na oko ze 100kg,piasku.Sądzę że kilka ton było by akurat. [,,będzie dobrze''] Pan Stanisław G. kilka lat temu startował w D.G na radnego aż dziw że nie przeszedł.
 5. Jeśli starzenie sprzętu jest dla Ciebie kryterium,a wymagasz ,,długotrwałego użytku po podłączeniu do komputera'' to Mojo jak najbardziej będzie ,,sensowne'' - bateria. No fakt długotrwały to pojęcie względne.
 6. Jutro zamieszczę poradnik wizualny jak walczyć z upałami.
 7. To i tak Masz fart. Lata temu w podobne upały mieliśmy robotę [fizycznie] 20 h non stop i szef kupił nam po dwa piwa.Niemałe było nasze zdziwko jak 10-go każdemu odliczył. Taki był koniec naszej współpracy.
 8. Było wziąć cztery zimne.
 9. https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/22/331288.php Ten wzmak jest b.ciekawy - https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/22/331270.php
 10. Panie Jakubie. Co do tego Cordial to bardzo dobrze o Panu świadczy.{życzę aby się więcej klientom nie ,,psuły'']Ale fakt w taki min. sposób pracuje się na Markę.Jest to jednak dość rzadko spotykana postawa, i sądzę że w nas jako klientach z tego powodu tyle żółci. Pamięta Pan naszą korespondencję na temat marż? Niestety na naszym rynku jest ogólnie przyjęte takie podejście do klienta.Lepiej sprzedać jeden przedmiot z zyskiem 1000zł niż 20 przedmiotów z zyskiem jednostkowym po 300zł.{po co się pocić] Zdarzają się również interwencje u tych co sprzedają taniej [sprawdzone]. Kiedyś jeden z producentów wzmacniaczy tłumaczył koszt mod'a popularnego klona, nie nakładem pracy/kosztami, a tym że w tym czasie może wyprodukować swój wzmacniacz.Co można bardzo różnie zinterpretować. Jak żyć spokojnie? [należę do nerwowej grupy]
 11. ,, a co za tym idzie również poszerzanie świadomości ludzi w zakresie podstawowych praw'' w tym właśnie celu zamieściłem tego linka. Np.ten ,,drobiazg'' o paragonie to chyba mało kto wiedział.Oczywiście zakładam tak na swoim przykładzie.
 12. Warto przeczytać - https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-tajemniczy-klient-ujawnia-grzechy-sklepow-z-agd,nId,3020136
 13. Po prosto mam inne zdanie na temat ,,W tym przedziale cenowym, czyli powiedzmy 6-15k zł myśle, ze nie ma lepsze gorsze a jedynie inne.'' A przyznaję się bez bicia że słuchałem z tego przedziału tylko Lcd 3 [po 2016r] i Hex v2. Przy czym przy Hex v2 był efekt WOW [fortepian] a po zmianie repertuaru [szukałem takiego ze znaczną zmianą tempa] było wielkie rozczarowanie. Chociaż podobno dobre do metalu. Jeśli Mógłbyś opisać co porównywałeś /słuchałeś w przytoczonym przedziale cenowym,bo co innego przypuszczenia a co innego życie.
 14. Są ludziska tego pokroju.Niedawno znalazłem coś takiego, i zrozumiałem iż autor [jest z tych naj...] I bardzo pragnął polepszyć sobie samopoczucie. Natomiast bardzo spodobała mnie się odp. ,,anonimowy'' - http://zrozumiecaudio.blogspot.com/2016/05/czarne-to-muzyki.html

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...