Jump to content

Tommy66

Użytkownik
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Days Won

  2

Tommy66 last won the day on June 17 2018

Tommy66 had the most liked content!

Community Reputation

68 Good

About Tommy66

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak Byś dał dłuższą naklejkę to by weszło rozwojowo mkII.
 2. I oklej wyświetlacz bo bardzo podatny na zarysowania.Chyba że coś zmienili?
 3. @Hir0 @Palpatine Pierwszy raz kondycjoner [Bada LB-5600] kupiłem,nie z powodu problemów z siecią a dla bezpieczeństwa i zaspokojenia ciekawości. O ile na sznurówkach różnicy nie słyszałem,to po zakupieniu przyzwoitych kabli różnica była na plus taka że usłyszał ją nawet kolega [po sześćdziesiątce] nie interesujący się audio.Tak że przerobiłem trochę kabli i mam swoje zdanie.Wybór należy do nas.
 4. Spróbuj Bada LB - 5600 [fajnie sprawdzają się kable Gigawatt] Miałem 3 razy, i gdzieś tam jest na mojej liście zakupów.
 5. Chyba okazja https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/21/330000.php
 6. Tommy66

  Pokaż Pulpit

  Jedyny w kraju.Wszelkie prawa zastrzeżone.
 7. Jak można to spekuluję że w muzyce będą gorsze od 2C. Lub to zmodyfikowane [pod gry] przetworniki 2C ?
 8. Wcześniej Lcd2c miały gromić lcd2. Niektórzy nawet pisali że tak jest.Czas to zweryfikuje.
 9. Dziękuję Panie Jakubie.Czyli słuch mam w miarę,aż poprawiło mi się samopoczucie.
 10. Z tego powodu moje porównanie było obiektywne bo 1 do 1. Tak słyszałem o tym. Wynka z tego że niektóre planary jednak wymagają grzania. Co do mojego opisu różnic w dwu egz.Lcd3 .To @@Jakub Łopatko pisał o różnicy w dżwięku wynikającej z różnicy budowy padów [oba skóra].Zgadzam się z tym,jednak ja opisałem jedyną różnicę którą usłyszałem. Ale tu już zapewne wchodzi w rachubę osłuchanie pana Jakuba, jak i zapewne Jego lepszy słuch.
 11. Żeby było ciekawiej to w Oppo Pm-2 [planary] też był progress po wygrzaniu.
 12. Panie Jakubie nie mam pojęcia co jest tego powodem.Wcześnie zostałem tatą tak że ,,ten tego'' ,lecz wykształcenie nie ma nic wspólnego ze słuchem. O tych słuchawkach napomknąłem w kontekście mojego słuchu.Jedne miały pady z rantem drugie bez [obie pary po 2016r].Jednak jak pisałem kiedyś, test polegał na tym iż ja słuchałem pierwszy i różnicę zapisałem na kartce odwracając ją.Potem posłuchał kolega,powiedział co usłyszał i wyszło nam to samo.Kolega młodszy o jakieś 10 lat tak że cieszę się że słyszymy podobnie. [Ten kolega to właściciel tego kabla za 1200.]
 13. Przymierzam się do zrobienia kabla rca na Duelund DCA 16Ga sporo czytałem o nim. Trafiłem opis że po dłuższym leżeniu odłogiem trza go było grzać kilka czy kilkanaście h. Ciekawa historia też była z PS Audio premier [ale to sieciowy],ten podobno po wpięciu rewelacja.Natomiast im dłużej gra to podobno gorzej.Jest kilka opisów. Ja miałem akurat okazję porównać nowy z dobrze wygrzanym M&B Clear Pure Silver.Opisałem różnicę jaką usłyszałem na graniach testowych[porównywałem kilka razy te same nagrania i robiłem notatki].Tak że nie ma mowy o akomodacji słuchu. Ktoś z lepszym słuchem być może znalazłby więcej różnic,być może też po dłuższym czasie.Swoją drogą zacny kabelek dzielnie powalczył w moim systemie z kablami za 1200 i 1600zł. Przy czym tego pierwszego zjadł na wejściu - opinia moja jak i właściciela. @Jakub Łopatko ,,Widocznie moje ucho też nie jest. Pomiar należałoby wykonać w torze segmentowym, zarówno akustycznie (w zamkniętym obiegu) jak i elektrycznie (wartości pojemności i oporności chociażby).'' Po pierwszym wpięciu nowego kabla tak przy zwykłym repertuarze ciężko było mi znależć różnicę.Z tego powodu przeszedłem do nagrań testowych. Podobną sytuację miałem porównując dobrze wygrzane Lcd 3 ze sztuką o przebiegu 1h. Pisałem wtedy że jedyną różnicą była ciut jaśniejsza góra w nowych.Ale te ciut obaj usłyszeliśmy dopiero w nagraniu testowym na fortepianie.
 14. Dłuższy czas nie piję.Tak że nie wiem skąd moje ,,domysły '' o C.P.S .Ale tak na spokojnie proszę. No i sprawdzone że całkiem głuchy nie jestem.
 15. W różnych przedziałach cenowych każdy z nas potrzebuje takiej wiedzy... Jeden napisze A drugi B trzeci C,kupisz i może się okazać że masz inne preferencje.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...