Jump to content

Tommy66

Użytkownik
 • Content Count

  328
 • Joined

 • Days Won

  2

Tommy66 last won the day on June 17 2018

Tommy66 had the most liked content!

Community Reputation

86 Good

About Tommy66

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ,,Być może'' to już jest postęp. Czyli Jesteś reformowalny. Ale pomyśl jak do tego podeszli by złomiarze...Trza opalać.
 2. Aaaaa te to już grajo? Sądzę że autor tego zdjęcia pewnie też słyszy kable, choć oplot nijaki taki.
 3. Ładna historia... A tutaj kabel w ekranie...
 4. Nooo jaj oplot ładny to zrozumiała sprawa. @pablo650 Dzięki.Jak działa to wiem bo słuchałem też ,,grubszych'' kabli. Ale sza bo łoberwiemy po głowach.
 5. No dekielki nie są mocowane tradycyjnie na śrubki.
 6. Rozumiem że ,,sznurówki'' masz ekranowane. Zapewne w takim ołowianym pokoju jest wyśmienita akustyka?.Pytam bo nie wiem nie słyszałem. @maszynista1987 ,,Ale nie do końca normalne jest że do sprzętu za gruba kasę ,kupować jakieś poprawiacze ... Chociaż sam wpadam w tą pułapkę ... hobby'' No to chyba już normalne.
 7. W moim Pc czy lapku nie słyszałem różnicy w jakości dżwięku między portami usb. Chociaż z lapka wydawało mi się lepiej. Lapek siadł i słucham z Pc,też ładnie.Dałem sobie spokój żeby sobie czegoś nie wmówić.Jedyna zauważalna różnica to na jednym porcie przerywa Foobar. Może to już nie ten wiek. EDIT; Tak na gorąco dla niewierzących - http://fishki.pl/fishka,Pierwszy-sfotografowany-cud,119182.html
 8. Teraz rozumiem o czym pisałeś.Nie znam tych urządzeń bo właśnie póki nie sprawdzę uważam to za gadżety. Myślałem że piszesz ogólnie o zasilaniu jak listwy/kondycjonery,kable sieciowe + ,,gadżety''
 9. @-=krystian=- Piszesz że kupiłeś kabel hybrydowy,pady.Jeśli słyszysz różnicę która jest dal Ciebie warta kwoty którą wydałeś to nie bardzo pojmuję twoją ironię. No chyba że działa tylko to co Ty słyszysz. Zasilanie nie działa bo nie Słyszałeś różnicy czy nie Próbowałeś? Kiedyś też nie wierzyłem w kable,pady,listwy itp.jednak nie naśmiewałem się z tego dopóki sam nie sprawdziłem.Z tego co znam z zasilania w przystępnych cenach na dzień dzisiejszy to wydatek ok.2kzł [używki], to znaczy listwa/kondycjoner + dwie sieciówki. Kiedyś wydałem tyle na początek w zasilanie aby usłyszeć różnicę i zaczęła się zabawa. @maszynista1987 Skąd wziąłeś,,...1-2 procent ,albo wcale .... '' z czytania czy z słuchania? Jeśli z słuchania to skrobnij czego. Gdyby dla mnie to było 1-2 procent ze słuchania to pewnie miałbym podobne zdanie jak Ty. Co do bezpieczeństwa to popatrz na swoje zabawki i pomyśl czy warto spać spokojniej wydając jakieś 500-700zl. Wybór należy do Ciebie.
 10. @pablo650 czy słyszysz jakąkolwiek różnicę na sznurówkach? ,ze ściany do listwy i z listwy do urządzenia. Bo ja nie słyszałem dopóki nie wpiąłem przyzwoitych kabli. Miałem też przypadek że kabelek za 700 zł ,,uratował'' mi wzmacniacz słuchawkowy.
 11. Kupię sobie czekoladę bo już nie piję.
 12. https://biznes.interia.pl/media/news/uokik-nalozyl-na-upc-polska-gigantyczna-kare,2625959,5058 A to mnie zwrócą 3,39zł podniesione za nieprzedłużenie umowy o kolejne 2lata.
 13. Panie toż to 380 sztuk ,,Gronie'' A tak poważnie, bardzo ładne i mądra ta regulacja kąta pochylenia.
 14. Ból bólem ale po takim dwu tygodniowym resecie to dopiero zagra.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...