Jump to content

Tommy66

Użytkownik
 • Content Count

  379
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Tommy66 last won the day on September 4

Tommy66 had the most liked content!

Community Reputation

112 Excellent

About Tommy66

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Palpatine tu masz dwuletnie z mp3store może jest dowód zakupu. https://allegro.pl/oferta/campfire-audio-andromeda-8473117001 ale bez serdecznego przywitania.
 2. Do kina domowego [tylko koncertry] na czoło używam Tannoy Fusion 4, centralny dedykowany Tannoy.Suba brak.
 3. Co do monitorów to ja ze starszej szkoły Tannoy Mercury M1/M2 [by U.K] tam z basem brak było problemów.
 4. Jednak Pylon ma bass reflex z tyłu, a Chorus z przodu co dla niektórych robi zasadniczą różnicę.
 5. @maszynista1987 Zdemontuj opaskę. 1,zrób obrys na kartonie 2. szablon przetnij po środku,i utnij z obu przeciętych stron stron po 1.5 - 2mm 3.dwa fragmenty kartonu sklej taśmą klejącą 4.zrób obrys szablonu na kawałku skóry i dotnij 5.obszyj skórę dookoła [żeby się nie rozciągała] 6.zrób otwory i gotowe
 6. @Jakub Łopatko No i dopiero teraz się wyjaśniło dlaczego zyskałem na zakresie regulacji pałąka w nowych słuchawkach względem starych.W obu długość prętów 70 mm. Mam tę lużniejszą opaskę + grubość obicia starego pałąka. Ma się na czym słuchawki nosić. @maszynista1987 wpadłem na taki pomysł abyś zdemontował opaskę [jeśli jest ze skóry nie dermy] i zaniósł do szewca aby gdzieś z boku zszył na zakładkę ze 2-3mm. Masz zapas na regulacji prętów.
 7. @maszynista1987 Widżę że ,,...bo glowe mam rozmiarowo ok , dosc sporym facetem jestem ...'' to pojęcia względne. [Sprawdziłem jak Masz rozsunięty pałąk.] U mnie o.k wygląda tak a nikt nigdy nie powiedział mi że mam wielką głowę.
 8. @maszynista1987 ,,Dla mnie są trochę nie wygodne , nie wiem czy tylko u mnie (raczej nie) ale skóra na pałąku nie powinna dotykać metalowej części.'' To już drugi przypadek o którym słyszę.W którymś z wątków na tym forum ktoś zamieścił zdjęcie jak przerobił opaskę[tragedia]. Przypuszczam iż oba przypadki prawdopodobnie spowodowane są budową głowy.Być może macie małe/wąskie głowy. Chociaż teraz sprawdziłem. jak założyłem słuchawki to wewnętrzna część tylnej blaszki faktycznie dotykała u mnie skóry pałąka.Jednak przesunąłem minimalnie słuchawki i to zanikło. bez żadnych problemów siedzę w nich 5-6h. Chociaż w poprzednim egzemplarzu ze starym pałąkiem też tyle słuchałem gdzie komfort faktycznie był gorszy. Może spróbuj na kimś z domowników i zobacz z zewnątrz.
 9. @Jakub Łopatko ,,Bo nie sztuką jest zrobić wzmacniacz na NOSach, które kosztują po kilka tysięcy, a potem znikają z rynku i nie mają swoich odpowiedników ze współczesnej produkcji. Chyba że lubi Pan kolekcjonować drogie wzmacniacze lampowe bez możliwości dostania do nich lamp .'' Pewnie bym lubiał lecz najzwyczajniej mnie nie stać. Na chwilę obecną do wzmacniaczy które posiadam mam zapas odpowiednio na kilkanaście i kilkadziesiąt lat, a jeszcze mi żadna lampa nie klękła.[Jedna się stłukła.] Takie hobby.
 10. A czemu producenci urządzeń lampowych dają z reguły lampki takie sobie. Też nie wiem. Ktoś może powiedzieć że to oszczędności,ale sądzę że to tylko pomówienia.
 11. @Jakub Łopatko Tak są to cytaty. Dobrze Pan zakłada,chodzi w nich o potwierdzenie z Pańskiej strony obserwacji moich i @pablo650 . Niestety nie wiem co to IPB i ogólnie bardzo słabo sobie radzę z komputerem,z naciskiem na bardzo. Chociaż jak Pan zapewne pamięta jeszcze niedawno nie wiedziałem do czego służy przycisk ENTER.
 12. ,,...czy słyszysz jakąkolwiek różnicę na sznurówkach? ,ze ściany do listwy i z listwy do urządzenia. Bo ja nie słyszałem dopóki nie wpiąłem przyzwoitych kabli.'' ,,Na sznurówkach już nie gram , bo szanuje swój słuch ,ale dzwieku ciekawego tam, nie znajdziemy. '' @Jakub Łopatko ,,Co ciekawe, listwa podpięta do prądu zwykłym kablem i tak samo zwykłymi kablami urządzenia do niej dawała najmniej zmian.''
 13. @Waifu Ale chodzi Ci o cd czy winyle?
 14. @Nehero ,,Teraz niech ktoś powie, że podłoga nie gra, śmiało'' Gra jak najbardziej.Mój kumpel słucha muzyki wyłącznie z przytupem a to też jakiś element muzyki...chyba.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...