Jump to content

Tommy66

Użytkownik
 • Content Count

  459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Tommy66 last won the day on December 4 2019

Tommy66 had the most liked content!

Community Reputation

146 Excellent

About Tommy66

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mimo że na słuchawkach nie ma śladów użytkowania jak Piszesz, to zadrapanie sugeruje że towar był używany. Bez zmiany case ciężko by im było sprzedać jako towar nowy. [Według mnie i tak powinien outlet.] Dociekliwy[trudny] klient pewnie przyjrzał by się dokładnie słuchawkom i coś znalazł.
 2. Tak, według mnie zniszczony. Kupując na odległość od razu bym zwrócił zakupiony towar. Kupując w sklepie wymagam towaru nowego. Pod tym pojęciem rozumiem towar nieużywany , nie powystawowy , nie po testowy. Jak napisano wyżej fotki, fotki.
 3. @Nehero właśnie dzięki odp. lampkom uzyskałby ciepłotę, gęstość i technikalia [tu sporo wniósłby też Burek] na dobrym poziomie. Z czasem mógłby docenić dziurkę w Burku. Może kiedyś zmieni słuchawki i będzie jak znalazł. Zakładamy iż dobrego Dac już ma [Burek]. Używkę Cayina przy dobrych wiatrach można było niedawno kupić za 1400zł i 1900zł. Wiadomo plus lampy. Gdzieś po 2-3 latach użytkowania pierwszego Ha-1a jak liczyłem to za lampy wydałem sporo więcej niż on sam kosztował nowy. Takie hobby. Ogólnie widzę trend gotowych rozwiązań - które lampy najlepsze? są i tacy co zakł
 4. Nie neguję wartości/ceny kabla tym bardziej że go nie słyszałem. Dostępność wbrew pozorom nie nastręcza większych problemów. Bawi mnie te ponad 600% [kiedyś chyba 400%].
 5. @Nehero Może z czasem się przekona. Wiem że nowe burki są inne,ale kiedyś miałem 160D jako dac pod tego Cayin. Jak sprzedałem burka to już była równia pochyła do czasu Ha-1. W combo dziurki uważam jako dodatek ale fajnie żeby to jakoś grało dla odmiany via lampka. @Hardened Ja to lubię o falujących łanach i kablach które to ze słuchawek za 1500 robią takie ,,nie ustępujące takim do dziesięciu tysięcy włącznie, ...''
 6. @MichalZZZZ bier tego CMA bo zachacza o high-end.... Najwyżej póżniej Kupisz coś co jest High-end. Tak na poważnie, Widziałeś tam jakąś kiepską recenzję? Tera na luzie ale konkretnie. Zostaw ,,Chopie'' Burka dokup Cayin Ha-1a [jeno lampki Pozmieniasz] i bedzie na bank to czego szukasz, albo jeszcze lepi. Jakby co to Cayin mam od ok.10 ciu lat i nie sprzedaję ,ale mogę doradzić lampki.
 7. No można tak ciągnąć i ciągnąć. Ta osoba chyba z tego samego sklepu ? - misiekkb 2gi wpis - https://forum.mp3store.pl/topic/152665-fezz-omega-lupi/page/3/
 8. @EvilKillaruna Być może nie do końca aktualna? Niemniej osoba z innego forum która ponoć współpracowała przy tym projekcie tak podała- https://forum.mp3store.pl/topic/158646-chord-hugo-2-recenzja-dźwiękowy-imperator/page/3/ Pamiętam iż dyskutowaliśmy z Panem na A.F na ten temat. Pierwszy egz.nabyłem w bodaj w listopadzie 2018r.,drugi bodaj w lutym 2019r. tak że ten tego... Co do poważnego tonu, to osobiście narzekałem na D.K.J w Fezz Audio. Mam nadzieję iż w tym modelu była to choroba wieku dziecięcego . Natomiast ich serwis pracuje wzorcowo. Skoro uszczypliwości osób z
 9. @EvilKillaruna ,,Dobieranie specjalnie słuchawek do wzmacniacza, aby nie pokazywał się z negatywnej strony, to przyznam ciekawa koncepcja, której jednak nie propaguję. Wolę tendencję odwrotną i to pod słuchawki dobierać sprzęt.'' Czyżby nie zrozumiał Pan ironii? a może ja... Kupowałem te wzmacniacze w pewnym odstępie czasu pod słuchawki Lcd-3 . Nie wiem czy Pan pamięta ale ponoć pod takowe był strojony/robiony. Nie jest to wzm.uniwersalny [jak mogło by wynikać z niektórych recenzji.] Traktuję go wręcz jako wzm. dedykowany i nie mam z tym żadnego problemu. Z firmą Fezz
 10. @Nehero ,,A jak Jakub wskazał w teście fezz omega lupi, nie zawsze lampa będzie ciepłą kluchą.'' w rec. były lampy stock Pcl86 Polam. Całkiem inaczej gra na Ei czy Mullard. Choć z Twoim pojęciem kluchy nie mają nic wspólnego. No morze jak tym bańkom dobierze się ,,odpowiednie'' słuchawki.
 11. @NuYam Pokaż spliter . Z tego co widać wygląda na oryginał. Jak by Ci nie spasował to jestem chętny.
 12. @pablo650 ,,Songolo czaruje barwą i ociepleniem i klimatem , natomiast połączenie Aurium i Matrixa , Precyzją sceną , kontrolą , tempem .'' Mam podobnie grającą lampkę ,oczywiście zmiana sposobu gry zależna jest od włożonych baniek. No tutaj dla niektórych zaczynają się schody. Zawsze można lepiej. @bpiotrow13 ,,Więcej niż dwa to problem'' eee tam.... marzy mnie się/zbieram na czwarty,czy sprosta moim wyobrażeniom? ,musi powalić na kolana to co mam. Czy przy tym WA22 z USA nie trza by kombinować z prundem?
 13. @rock'n'rolla Tylko czy Occ 7n Tobie spasuje? https://oppodigital.pl/produkty/balanced-cable-2m/ Jednak trzeba szukać.
 14. Ja przez fajne rozumiem dobre [cena/jakość grania], on - ładne. Chciałem gościowi pomóc a straciłem czas i nerwy. Poważnie ,mam pisać jaka jest puenta?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...