Jump to content

maszynista1987

Użytkownik
 • Posts

  197
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

maszynista1987 last won the day on August 17

maszynista1987 had the most liked content!

2 Followers

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  ZMF Verite C
 • Sprzęt źródłowy
  Burson C3
 • Głośniki / kolumny
  Microlab 7c
 • Inny sprzęt audio
  K 270

Recent Profile Visitors

1,085 profile views

maszynista1987's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post
 • Collaborator

Recent Badges

229

Reputation

1

Community Answers

 1. Racja , a tu niestety Feliks Euforia lekko szumiał, odsyłałem nawet do sprawdzenia ,szukałem rozwiązania w zasilaniu u siebie. Problem rozwiązał się prawie sam po wypaleniu lamp po jakims dłuższym czasie. Chociaż bardzo cichy hałas pozostał,jak nic nie gralo. Z bursonem miałem również przygody, ale support obu firm jest bardzo dobry, bez zastrzeżeń z mojej strony. Podpowiedź jaki kabel srebrny używasz ? Jak wypadają inne kable?
 2. Tu wchodzi w gre naturalne strojenie i z czego ich słuchamy. To są spokojne(mułowate) , rozdzielcze słuchawki , które graja wszystko dobrze. I tu porównując do innych zamkniętych słuchawek, brakuje czasami "pazura"(góry?), ale wynagradzają nas cała resztą pasma . Można posłuchać ich z gotowymi ustawieniami krzywej Harmana , jest to dość ciekawe granie i daje trochę do myślenie... chociaż wole verite bez eq. Sporo racji jest w tym że Zach poleca do nich lampę, przeleciałem sporo wzmacniaczy i j żałuje że sprzedałem Feliks Euforie, ale niestety życie daje w kość coraz bardziej finansowo ... Swojego czasu miałem Rme Adi 2 dac i Feliks Euforie ,porównując oba, rme grało z verite poprawnie , ale przełączając się na lampe, słuchawki otwierały się, wszystko brzmiało dużo lepiej, dźwięk był jeszcze bardziej nasycony. Mi dobrze verite współgra bursonem, nie ma tu takiej barwy jak w Euforii, ale jest lepsza scena i bardziej kontrolowany bas .I tu fajnie jest mieć kombo lampa+tranzystor. Na forum headphones.com jest porównanie solisty do Zmf Pendant i solista dzielnie się broni. Wybaczcie ale nie potrafię dobrze opisywać , takie luźne przemyślenia użytkownika zmf
 3. Gratulacje prowadnice kosztuje groszowe sprawy... można sobie domówić. SAM jestem bardzo zadowolony z verite i każdemu mogę je z czystym sumieniem polecić. Miałem ostatnio myśl żeby spróbować czegoś nowego, tańszego, ale zmf były zawsze minimalnie lepsze. Spora opcji padów, dożywotnia gwarancja na przetwornik i świetne wsparcie po sprzedażowe .I jak grają Moje ostatnie zakupy, focale miały być zamiast verite, ale nie potrafię ich jednak sprzedać i Burson C3 xr po raz drugi .
 4. Gratulacje Gra ten zestaw bardzo muzykalnie,wciągająco i przyjemnie ... Brakuje mi tylko tej sceny z bursona c3 ,ale c3 z tego słynie i nie można mieć wszystkiego To nowe biurko, specjalnie zamówiłem pod lampę. Muszę pomyśleć nad stylowym uchwytem.
 5. Gratuluje Pathosa Bałem się że nie będzie progresu w stosunku do c3xr lub fluxa a-10 , a jestem bardzo zadowolony. Euforia to granie o naturalnym przekazie z niesamowitym nasyceniem, z Verite tworzą świetna synergie. Tak kabelki z AF. Dzięki !
 6. Dzięki Również gratuluje nowego zakupu ! Dopieszczasz tor na 100%. Pierwsza lampa i jest bardzo dobrze
 7. Proponuję napisać do 4hifi o wypozyczeni za kaucja wzmacniacza , sam się upewnisz i jak sie spodoba ,kupisz
 8. https://ibb.co/pPmrxF7 Zmiana na większego brata
 9. Pisałem do sklepu z prośbą o wypożyczenie 4hifi . Mam nadzieję że nic się do tego czasu nie zmieniło i kaucja za możliwość przetestowania ,dalej jest .
 10. Za połowę ceny możesz wypożyczyć Feliks Euforię , wiem że można sporo stargowac z ceny . Warto skorzystać z takiej opcji i upewnić się czy to gra dla Ciebie ... Myślę że zamiast tracić pieniądze na zakupy w ciemno ,bez odsłuchu ... Pogadaj z Feliks Audio
 11. Jaki były posiadacz c3xp i obecnie 3xr , oba sprzęty graja podobnie , ale z pamięci xr ma więcej dociążenia . Ale niestety xr trochę szumi , jak nic nie gra , xp był cichy . Moim zdaniem warto dopłacić do 3r . Używki chodzą po 6 tys i w tym kierunku bym szukał

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...