Jump to content

maszynista1987

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

maszynista1987 last won the day on November 26 2019

maszynista1987 had the most liked content!

Community Reputation

104 Excellent

1 Follower

About maszynista1987

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  DIANA ABYSS
 • Sprzęt źródłowy
  RME ADI 2 PRO AE
 • Głośniki / kolumny
  Microlab 7c

Recent Profile Visitors

416 profile views
 1. Do audiobooków i muzyki z yt wystarczy dam znać jak przyjdą ( kupiłem ostatnio parę rzeczy ,ale brakuje się czasu pochwalić ) .
 2. Szukałem czegoś w takiej cenie dp pracy (a raczej w podróżny pasażerem ) zamawiam !
 3. Fajnie wykonane i wygodne ! Dźwiękowo bardzo ok ,tylko trochę przyzwyczaiłem się do Dian i k270 które są równiejsze i bardziej naturalne . Bardzo ciekawi mnie wasza opinia Na razie Diany w komisie , może się uda po sprzedaży ,okazyjnie kupić wersje PHI ( lub zmf verite closed ) .
 4. Na testy wpadły od Mirka D5200
 5. Ciekawi mnie opinia z czym Diany lepiej zagrają burson/ hugo
 6. Kurde załoję że nie zostawiłem sobie ich ,jako drugiej pary zamkniętej ,jak testowałem . Poczekaj z zakupami do stycznie, podeśle diany na testy do Mirosłąwa , to też testujesz Myślę że z bursonem zagrają nawet lepiej niż z moim rme . Pamiętaj w Top Hifi , możesz za cała kaucje wypożyczyć słuchawki do domu na odsłuchy , warto korzystać !
 7. Wybaczcie że zaśmiecam , ale może komuś się przyda , bo pisaliście o Felik Audio : https://www.headfonia.com/feliks-audio-euforia-ae-review/
 8. Wypożyczenie Feliksa to połowa wartości zaliczka pytałem w tamtym miesiącu , może lepiej w ten sposób i po testować w domu ?
 9. Nie wiem ,ale mi na LCD XC i Dianach dodaje szerszej sceny i lepszej separacji , kosztem muzykalności ( wprowadza lekka linniowosc)Coś za coś . Porównując do wypożyczonych kabli od Tommy , AS miedź dawał efekt grubszej kreski ( mega klimatyczny kabel ,na pewno kiedyś jeszcze u mnie zagości), kabel oppo lekko cieplejszy od forzy ,ale bardzo podobny ( chociaż tu mogła mieć wpływ przejściówka ).
 10. Jeden użytkownik forum nie dawno za kupił Feliks euforię i opinie ma bardzo pozytywna ( robi smaka ). Poproszę żeby coś od siebie napisał o niej . Paruje cma400i .
 11. Najlepsze: Diana Abyss , po sprzedaży LCD- XC ,szukałem czegoś nowego, z pomocą przyszedł Mirosław pożyczył mi swoje Diany , wyprawa z nimi do Top Hifi i porównywanie... I zostały u mnie , za muzykalność ,szczegółowość i całokształt Rme adi 2 pro - lubię tego klocka , za multum opcji, granie i wsparcie techniczne . Nie wypalow brak , jedynie lekkie zaskoczenie po zakupie kabla Hybrid Forza , kabel faktycznie gral lepiej niż orginalny w lcd-xc w aspektach auiofilowskich , większą separacja i szerokość sceny... Ale tak jak u Tommy wyżej ,dochodzi lekka linowosc .
 12. Myślę że nie będzie aż tak złe ,maksymalnie skończy się rozwodem
 13. Napisz koniecznie jak graja ,bo nie wiem czy sprzedawać żony auto i jechać po słuchawki
 14. Gratulacje Diany grają już świetnie, a te muszą już być niesamowite potrzebują elektrowni ,czym napedzisz?
 15. Bardzo fajny ,muzykalny kabel Jak ktoś szuka więcej energii w nagraniach !

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...