Jump to content

maszynista1987

Użytkownik
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

maszynista1987 last won the day on January 22

maszynista1987 had the most liked content!

Community Reputation

206 Excellent

2 Followers

About maszynista1987

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  ZMF Verite C
 • Sprzęt źródłowy
  Burson C3
 • Głośniki / kolumny
  Microlab 7c
 • Inny sprzęt audio
  K 270

Recent Profile Visitors

913 profile views
 1. Gratulacje Gra ten zestaw bardzo muzykalnie,wciągająco i przyjemnie ... Brakuje mi tylko tej sceny z bursona c3 ,ale c3 z tego słynie i nie można mieć wszystkiego To nowe biurko, specjalnie zamówiłem pod lampę. Muszę pomyśleć nad stylowym uchwytem.
 2. Gratuluje Pathosa Bałem się że nie będzie progresu w stosunku do c3xr lub fluxa a-10 , a jestem bardzo zadowolony. Euforia to granie o naturalnym przekazie z niesamowitym nasyceniem, z Verite tworzą świetna synergie. Tak kabelki z AF. Dzięki !
 3. Dzięki Również gratuluje nowego zakupu ! Dopieszczasz tor na 100%. Pierwsza lampa i jest bardzo dobrze
 4. Proponuję napisać do 4hifi o wypozyczeni za kaucja wzmacniacza , sam się upewnisz i jak sie spodoba ,kupisz
 5. https://ibb.co/pPmrxF7 Zmiana na większego brata
 6. Pisałem do sklepu z prośbą o wypożyczenie 4hifi . Mam nadzieję że nic się do tego czasu nie zmieniło i kaucja za możliwość przetestowania ,dalej jest .
 7. Za połowę ceny możesz wypożyczyć Feliks Euforię , wiem że można sporo stargowac z ceny . Warto skorzystać z takiej opcji i upewnić się czy to gra dla Ciebie ... Myślę że zamiast tracić pieniądze na zakupy w ciemno ,bez odsłuchu ... Pogadaj z Feliks Audio
 8. Jaki były posiadacz c3xp i obecnie 3xr , oba sprzęty graja podobnie , ale z pamięci xr ma więcej dociążenia . Ale niestety xr trochę szumi , jak nic nie gra , xp był cichy . Moim zdaniem warto dopłacić do 3r . Używki chodzą po 6 tys i w tym kierunku bym szukał
 9. Porównując np. Dac 215 ( jeszcze raz dziękuje za pożyczenie ) do C3 , dwa światy , oba fajne , wielka precyzyjna scena v przyjemne nasycone granie .
 10. Nie wiem , musisz się zastanowić , dla mnie po balansie grał ciekawiej c3xp ale pewnie dla tego że ma więcej mocy . Synergia z audeze pewnie będzie , ale warto sprawdzić czy Ci sygnatura podpasuje
 11. Jeżeli masz kupiony od producenta , to tak ,trochę kosztuje , lub kogoś prywatnie Pytałem o różnice między modelami : "Hi Radek, If the budget allows the References range to provide a higher level of performance due to superior power supply design. There is 5 set of power supply with extra filtering stage in the references range. The performance range uses only 3 sets of power supply with basic MCPS power supply. As a long term investment, the references range is worth it. "

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...