Jump to content

Nukari

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Nukari last won the day on February 16 2019

Nukari had the most liked content!

Community Reputation

14 Neutral

About Nukari

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Żeby nie zakładać nowego tematu. Czy przy Kef q55 można liczyć na podobną charakterystykę dźwięku jaką ma q80? (wiem, że trzeba by je porównać 1:1 więc chodzi bardziej o styl reprezentowany przez kef z tamtych lat produkcji) Czy na 17m2 nie będą to kolumny za duże? (wielkość obu modeli podobna) No i czy cichym słuchaniu q80 zachowują wszystkie swoje walory? Wiem, że sporo pytań ale po poszukiwaniach nowych kolumn podstawkowych coraz bardziej skłaniam się w kierunku starszych, używanych konstrukcji. Słucham raczej spokojnej muzyki, najczęściej jazzu. Stawiam głównie na muzykalność kolumn, przyz
 2. https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-bezprzewodowych-the-house-of-marley-positive-vibration-2-wireless/ https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-edifier-w820bt/ Wszystko jak na tacy, trudno będzie o lepsze opisy i analizy tych słuchawek.
 3. Aby zakończyć temat. Sprawą zajął się kierownik serwisu. Dzisiaj otrzymałem nowy moduł i wszystko śmiga. Przez 1,5 miesiąca słuchałem z DFR i teraz przynajmniej mogę jeszcze bardziej docenić połączenie z cipher bluetooth.
 4. Niestety reklamacja w serwisie Audio Klan to koszmar. Czekam 1,5 miesiąca a na kolejne monity (co 2 tygodnie) zawsze ta sama odpowiedź. Czekamy na dostawę od producenta, ma być w przyszłym tygodniu.
 5. Może trzeba sobie zadać trochę trudu i porównać recenzje?
 6. Po około miesiącu bezproblemowego działania moduł od wczoraj zrywa połączenie. Używany z Isine 10 po kilku sekundach, czasem minucie zrywa połączenie BT i się wyłącza. Próbowałem z laptopem, telefonem, shanlingiem M1 zawsze to samo. Sytuacja jakby narastała, najpierw trzeba było nawiązywać połączenie kilka razy i potem wszystko było OK, potem coraz trudniej było się połączyć i po chwili połączenie kończyło się. Uszkodzony moduł i reklamacja czy może być jeszcze jakaś inna przyczyna?
 7. Isine 10 zostaną ze mną na dłużej (jak się nabierze wprawy w zakładaniu i uszy się przyzwyczają to odwdzięczają się jak dla mnie bardzo fajnym brzmieniem), więc żeby nie zakładać nowego tematu dopytam jaki odtwarzacz z obsługą Tidala dodać im do pary? Czy może lepszym wyborem będzie LG V30? Słuchać będę przez cipher BT.
 8. A ja nie znalazłem. Dziękuję. Przy okazji dopytam. Sprzedaje aune x1s i aby podłączyć się po zwykłym kablu planuję zakup DFR. Czy to dobra decyzja?
 9. Ostatnio stałem się posiadaczem Isine 10 z cipher BT. Słucham przez bluetooth korzystając z shanlinga M1. Zastanawia mnie jak się ma sprawa korzystania z laptopa. Cipher audeze obsługuje kodeki apt x i aptx hd, przypuszczam, że mój laptop nie. (tani Asus, nie doszukałem się takiej informacji) . Czy warto dokupić zewnętrzny transmiter mozos mbl-hd korzystający z kodeków? No i pozostaje jeszcze kwestia połączenia go z laptopem (nie ma wyjścia optycznego), pozostaje wykorzystanie wyjścia słuchawkowego kablem aux ( nie wiem czy to możliwe). Laptop obsługuje dysk zewnętrzny ze sporą ilością muzyki
 10. Przed zadaniem pytania watro by było chociaż zerknąć w google co to takiego to Aune S6.
 11. Trzeba by najpierw zadać sobie pytanie czego oczekuję, a potem zrobić jak proponuje kolega wyżej.
 12. W podanym linku jest kilka modeli słuchawek zamkniętych do 250 zł. Można jeszcze posłuchać w sklepie lub zastanowić się nad słuchawkami dokanałowymi.
 13. Warto poczytać dział: https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/ i wybierać słuchawki zamknięte.
 14. Wnoszą tylko trzeba się wysilić i poszukać. Pan @Jakub Łopatko już się wypowiedział co myśli o tych słuchawkach: https://www.audiofanatyk.pl/akg-k240-mkii/ Pytanie więc jest jak najbardziej zasadne.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...