Jump to content

Nukari

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Nukari last won the day on February 16

Nukari had the most liked content!

Community Reputation

13 Neutral

About Nukari

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wnoszą tylko trzeba się wysilić i poszukać. Pan @Jakub Łopatko już się wypowiedział co myśli o tych słuchawkach: https://www.audiofanatyk.pl/akg-k240-mkii/ Pytanie więc jest jak najbardziej zasadne.
 2. Może warto to poczytać: https://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/
 3. Nukari

  Fanklub Aune

  Ja mam identyczną sytuację z Aune x1s, też mnie to denerwowało, zmiany sterowników nic nie dawały więc dałem spokój i monitor cały czas "świeci".
 4. Właściwie masz rację, taka jakość i bajery to tylko SONY.
 5. https://www.audiofanatyk.pl/polecane-glosniki-komputerowe-2-0-2-1-5-1/
 6. A nie lepiej zamiast przebierać w używanych sony wybrać coś nowego, sensownego z oferty audio techniki?
 7. Czyli właściwie wybór już został dokonany. Po lekturze tego forum bardzo łatwo będzie wybrać . Obydwa modele mają swoje recenzje na blogu.O aune e1 jest cały wątek na forum, wiele osób (łącznie ze mną) je posiada i chwali.
 8. Recenzje tych słuchawek są na blogu: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-isk-hp2011/ https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-isk-hp2011/ Trzeba by porównać recenzje i samodzielnie dokonać wyboru (najlepiej byłoby posłuchać i wtedy wybrać te które Moim subiektywnym zdaniem są lepsze) ) Wybór słuchawek to sprawa indywidualna, jeden będzie bardziej zadowolony z Encore a kto inny z ISK.
 9. Czy to jest najważniejsze kryterium wyboru słuchawek? Poczytałbym najpierw materiał z linka z postu powyżej, wybrałbym najbardziej odpowiadające muzycznie a z nich najładniejsze.
 10. https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/ Są tam również linki do recenzji polecanych słuchawek.
 11. Na temat kupowania słuchawek używanych można poczytać tutaj: https://www.audiofanatyk.pl/jak-bezpiecznie-kupowac-sluchawki-uzywane/
 12. Nie można liczyć na to , że inni będą poświęcać swój czas na wybieranie głośników jeżeli autor wątku sam nie ma na to ochoty. A wystarczy poświęcić trochę własnego czasu, poczytać ze zrozumieniem polecane, prześledzić wątki na forum poświęcone głośnikom, zorientować się przynajmniej ogólnie w temacie i ewentualnie dopytać na forum. Reagowanie agresją na zwracanie uwagi raczej w niczym nie pomoże.
 13. KOSS KSC75 posiadają te same przetworniki co Porta Pro wiec można poczytać recenzje. Jak dla mnie są wyjątkowo wygodne, po chwili się zapomina, że coś ma się na uszach. Trzeba pogodzić się z brakiem izolacji od otoczenia, no i raczej kiepski kabel.
 14. Może tutaj uda się coś wybrać: https://www.audiofanatyk.pl/polecane-daci-i-karty-dzwiekowe/
 15. Z całą pewnością warto poczytać: https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/ Może któreś się spodobają.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...