Jump to content

Bialy_Wilk

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Bialy_Wilk

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak w temacie, Więcej i fotki w linku: Beyerdynamic Custom Street - Czarne Cena dla forum -- 120zł +wysyłka.
 2. Jak w temacie, Więcej i fotki w linku: Beyerdynamic DT 990 Pro 250 ohm Cena dla forum -- 350zł +wysyłka.
 3. X1S nie ma standby, za każdym trzeba użyć wyłącznika.
 4. Winne może być ładowanie zbyt dużym amperażem, to akumulator o małej pojemności (950 mAh). Zalecam ładowanie ładowarką max 500 mA. Moze być zwarcie na jednym z ogniw (cel), ten akumulator składa się z 3-5 ogniw połączonych równolegle... może być jeszcze parę innych przyczyn.
 5. Temperatura otoczenia musiała by wzrosnąć do 80 - 100 stopni aby spowodowała spuchnięcie ogniwa. Bateria nadaje sie do wymiany, dalsze użytkowanie na niej może spowodować uszkodzenie sprzętu.
 6. C Chłopie jesteś jak rzep... Wiem ze K1000 to są trudne do napędzenia mimo oporu 120 Ohm. Zaczynasz temat który nie ma nic wspólnego z wątkiem. Jak chcesz się wykazać wiedzą znajdź sobie kogoś innego kto będzie dla ciebie pracował za "tło". Z mojej strony to koniec dyskusji.
 7. Nie rozumiem o co ci chodzi, odpowiedź dostałeś jasną: "Nie wiem, nie mam, nie podpinałem, nie będę się wypowiadał"
 8. Nie mieszaj 😉. Nie wiem, nie mam, nie podpinałem, nie będę się wypowiadał. Temat jest o Beyerdynamic DT990/600 Edition, moja wypowiedź dotyczyła słuchawek z przetwornikami dynamicznymi.
 9. Jeżeli Aune X1S to słuchawki max 300 ohm oporu, pod 600 ohm ma za słaby wzmacniacz.
 10. Mnie zastanawia co innego, termin na zwrot miał do 12.05. Stratny by był tylko za wysyłką. Dlaczego nie skorzystał tylko chce sprzedać z większą stratą.
 11. No tak, tu się z tobą zgadzam (jeżeli płacił Vat i cło, jako kupujący bym się zapytał czy ma "kwit"). Ale weź też pod uwagę że nie czekasz na słuchawki trzy tygodnie a trzy dni. Sam zamawiałem na początku grudnia, dostałem 22 grudnia. Mi akurat udało się myknąć w przedświątecznym natłoku przesyłek od płacenia Haraczu. Swoje sprzedałem za 760 zł.
 12. Porównując bezpośrednio cenę na Massdropie (185$) z ceną którą żąda sprzedający to można odnieść takie wrażenie, ale jeżeli zapłacił Vat (23%) i cło (6%) + koszty manipulacyjne to coś koło tej ceny wychodzi.
 13. Sprawdź Aune X1S, ten sam przedział cenowy w Polsce... trochę inne brzmienie.
 14. Tutaj szukaj : Aune - sterowniki , na stronie po lewej wybierz T1se.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...