Jump to content

rock'n'rolla

Użytkownik
 • Posts

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

rock'n'rolla last won the day on November 10 2020

rock'n'rolla had the most liked content!

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Monoprice Monolith M1060
 • IEMy
  BQEYZ Spring 1, Bose IE2, NuForce BE6i, YinYoo V2 rev. 3
 • Sprzęt źródłowy
  Aune S6, TempoTec Sonata HD Pro
 • Odtwarzacze (DAPy)
  Xiaomi Mi8 Explorer + USB APP + Poweramp + TIDAL Hi-Fi

Recent Profile Visitors

887 profile views

rock'n'rolla's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

88

Reputation

 1. @Arthass ciekawe publikacje, w życiu bym nie powiedział, że oliwa z oliwek ma takie parametry.
 2. Z tego co pamiętam to iBasso słabo wypada na tle konkurencji. Hidizs lub jego tańszy odpowiednik TempoTec Sonata HD Pro ma bardzo dobrze recenzje.
 3. Piszesz o dwóch różnych aplikacjach. Apka TIDALa działa tak samo na Androidzie ale jak ktoś chce odtwarzać pliki MQA (czy to z TIDAL czy z innego źródła) na UAPP to musi wykupić wtyczkę. Co do Xiaomi to MIUI czasem potrafi mieć wpływ na aplikację. Najlepiej wszystko chodzi na "gołym" Androidzie.
 4. rock'n'rolla

  Hip Hop/Rap

  Z gówna piany nie ubijesz Ostry od dłuższego czasu też już jest nudny, więc dobrze, że bardziej skupił się na produkcji.
 5. Cześć. A masz może aplikację na telefon do tego kina? Ja również mam kino LG i dzięki aplikacji mogę przesyłać dźwięk na telefon. Wtedy słuchawki mógłbyś podłączyć pod telefon.
 6. Tak dokładniej to trzeba zwrócić uwagę na ilość jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, one są mniej podatne na utlenianie. Jak dalej piszesz oleje z przewagą WNKT nie nadają się do smażenia. Przy płytkim smażeniu z roślinnych najlepiej wypadają rzepakowy i oliwa z oliwek ze względu na ilość jednonienasyconych. Wciąż i tak smalec wypada najlepiej.
 7. Jasne, ale mało kto używa klarowanego masła w domu. Co do utleniania to mam na myśli inny proces niż przekroczenie punktu dymienia.
 8. Masło nadaje się do smażenia na małym i średnim ogniu, np. do jajecznicy. A w kwestii "najzdrowszego" tłuszczu do przygotowania potraw to zwycięzcą jest smalec. Każdy olej roślinny po osiągnięciu pewnej temperatury ulega utlenieniu i traci swoje właściwości. Ja do smażenia preferuję olej z pestek winogron ze względu na neutralny smak.
 9. @bartek128 z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że zewnętrzny DAC jest wart zakupu. Czy akurat DF czy inny to już kwestia subiektywnego odczucia. Ja wybrałem TempoTec Sonata HD Pro ze względu na b. dobrą jakość dźwięku i mały rozmiar.
 10. @bartek128 Dragonfly to nie tylko wzmacniacz, to jest układ, który przetwarza sygnał cyfrowy na analogowy. Taka jakby zewnętrzna karta dźwiękowa. Jakość dźwięku jest wyraźnie lepsza przy zastosowaniu zewnętrznych DAC w stosunku do np. wyjścia jack w telefonie. Oczywiście same nagrania również muszą być w dobrej jakości.
 11. Cześć, czy jest (na pewno jest ) możliwość odtwarzania muzyki z dysku podpiętego pod router? Mam włączoną Sambę. Nie wiem gdzie w aplikacji mam wklepać adres dysku, login i hasło. EDIT: już mam!! ?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...