Jump to content

rock'n'rolla

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About rock'n'rolla

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  AKG K550 MKIII
 • Sprzęt źródłowy
  Aune X1S

Recent Profile Visitors

312 profile views
 1. To jest T2 Pro zupełnie inna bajka niż T2. @rradarr mogę Ci udostępnić Yinyoo do odsłuchu.
 2. W recenzji na hi-fi.com.pl czytałem, że Listen rozkręcają się dopiero po ok. 200 godzinach użytkowania. Przed wygrzaniem dźwięk był dużo poniżej oczekiwań.
 3. Ja bym brał Yinyoo V2 rev. 3, potem TinHIFI T2 (tylko nie Pro!) i na koniec T3.
 4. Mam BE6i i sobie chwalę w kwestii ergonomii nie jestem w stanie się wypowiedzieć bo to inny model.
 5. rock'n'rolla

  Hip Hop/Rap

  10 sierpnia wyszedł mixtape Molesty - Skandal zmiksowany przez DJ JanMariana
 6. Nikt nie napisał, że nie znajdziesz. Napisałem wyżej, że nauszne to również słuszny wybór.
 7. rock'n'rolla

  Hip Hop/Rap

  Już się bałem, że tylko ja uważam, że to jest gówno. Na marginesie to od bodajże 2015 polski rap ryje o dno. Kękę, PRO8LEM, Bedoes, Malik Montana, Żabson, etc. to jakaś tragedia.
 8. Te powyżej to BOSE IE2, dobre słuchawki ale bez szału. Jednak ich patent StayHear™ sprawia, że są bardzo wygodne i nie wypadają z uszu. A może pianki i noszenie kabelka jak poniżej?
 9. Chiński produkt nie oznacza, że jest zły. Większość fabryk znajduje się w Chinach i wcale nie jest to efekt taniej siły roboczej bo montaż to ok. 2% kosztów. Nie wiem jak jest ze słuchawkami ale np. telefony czy tablety składa się w takich firmach jak Foxconn i są to fabryki na najwyższym poziomie.
 10. Xiaomi Redmi AirDots BTW, temat totalnie z czapy jak na takie forum.
 11. Mam podobny problem i dla mnie najwygodniejsze są takie "skrzydełka" jak na zdjęciu poniżej. Być może masz jeszcze większe uszy to wtedy najlepsze będą nauszne lub pianki Comply. Druga opcja niestety jest mało wygodna przy dłuższym odsłuchu.
 12. Nie można było bo, jak wcześniej napisałem, nie wiedziałem jak działa ten standard Dopiero jak się na siłę ktoś się starał dopatrzyć DACa na zwykłej płytce to musiałem się dowiedzieć jak to działa Najlepszym rozwiązaniem jest zakup kabelka pokroju TempoTec/Hidzis Sonata HD ale on kosztuje 120 a nie 10zł. Jednak różnica jest kolosalna.
 13. To wyżej to jest natomiast kabel od Google. W kablu Xisomi jest tylko płytka ze ścieżkami, przecież nie lutowali kabli bezpośrednio do złącza. Chyba, że Ty dostrzegłeś jakiś scalak. Poszukaj w necie frazy "Audio Accessory Mode " https://www.soundguys.com/usb-audio-explained-18563/ https://m.androidcentral.com/usb-c-audio

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...