Jump to content

Eleks

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Eleks last won the day on February 13 2018

Eleks had the most liked content!

Community Reputation

13 Neutral

About Eleks

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

485 profile views
 1. Audeze Mobius, słuchawki stworzone ściśle pod gry, 'nie nadadzą się zbytnio' do gier? I to z powodu zbyt wysokiego lancety (dop. Lancety to sterylny sprzęt jednorazowego użytku, przeznaczony do kontroli poziomu glukozy we krwi u osób zmagających się z dwoma typami cukrzycy)? Podejrzewam, że chodzi Ci o latency, czyli czas oczekiwania, ew. opóźnienie). Nie znam osób, które kupiły Mobiusy stricte pod gry i nie są zadowolone. Owszem, może wg niektórych nie słucha się w nich muzyki tak, jak na innych hi-endowych słuchawkach, ale pod gry na pewno się nadają. Jak tylko otworzą w Twoich okolicach sklepy i uznasz to za rozsądne i zasadne, żeby ich posłuchać, to warto. Nie opieraj się tylko i wyłącznie na tym, co przeczytałeś w Internecie, bo potem takie lancety właśnie wychodzą. Edit: Zresztą odsyłam do recenzji właściela forum. Pozbawiona peanów i listowania wyłącznie zalet danego produktu ->https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-audeze-mobius/ Oczywiście propozycje te co wyżej też trzeba uwzględnić - najważniejsze, żebyś to Ty był zadowolony.
 2. A recenzja była czytana? Zapewne chodzi o aplikację w kanale usznym. Przy maksymalnej aplikacji z wykorzystaniem metody OTE (OverTheEar) bas lubi się dać we znaki aż za bardzo - pisał o tym autor recenzji bodajże kilkukrotnie. Przy 'niepełnym sealu', czyli pewnie chodzi o standardową aplikację z kabelkiem zwisającym do dołu, ogólne wrażenia i tonalność są lepsze.
 3. Dzięki! Widzę, że dokładniejsze, a na pewno częściej aktualizowane.
 4. Ja zostawię tylko ciekawą mapkę do śledzenia koronowirusa w Polsce ->https://public.tableau.com/profile/mateusz.karmalski#!/vizhome/KoronawiruswPolsce/Koronawirus-Polska
 5. W ustawieniach audio JRiver Media Center 26 masz Ustawienia -> DSP i format wyjścia -> Output Encoding. Tutaj wybierasz do jakiego formatu ma kodować. Ponadto dla plików DSD warto zaznaczyć kolejną opcję : Bistreaming: Yes (DSD).
 6. Panie Jakubie, zaczyna się to wymykać spod kontroli. Jak widać nie ma sensu nawet zbliżać się do tematów politycznych lub religijnych, bo zaraz wywołuje to posty tego typu. Oszczędźcie drodzy forum audio od swoich wywodów. A i pamiętajcie o jednym - nigdy nie możecie być pewni, że sposób w jaki postrzegacie świat jest tym najwłaściwszym.
 7. Panie, gdzie taka promka? Żonie się oczy świeciły, jak widziała butelkę po prawej. Butelki bym jej zostawił, zawartością bym się zajął, niekoniecznie sam
 8. Karuzela śmiechu Skoro recenzje nie są dla Ciebie wystarczające, to zrób wyliczankę. Na to samo wyjdzie, a oszczędzisz co po niektórym zbędnego pisania...
 9. Ja tu tylko pionkiem jestem, cieszę się, że są takie osoby jak Ty, które pomagają. Nie przejmuj się, że niektórzy (ja :P) są 'grammar nazi' i potrafią znaleźć tę różnicę. Najzwyczajniej użyłeś złego słowa, Jakub zdementował, ale suma sumarum dogadaliście się ,o co tak naprawdę chodzi. Nic nie wnoszę do tematu, więc więcej nie piszę, ale @timecage czasem warto przyznać :'tak, może niezbyt trafnie to ująłem' niż orbacać kota ogonem i twierdzić, że brzmienie to to samo co kontekst 'praktyczno-zakupowy' Pozdrawiam, działaj dalej, bo cała masa osób czerpie z Twojej i innych wiedzy, a nawet o tym nie wiecie, dzęki!
 10. No nie do końca. Napisałeś, że brzmią identycznie, a nie że są identyczne Właściwie chodzi o to, że pod względem zakupowym wybór jest zależny tylko od użytkownika bo jest to deal 1:1.
 11. Haha Wiem, że czasem ta metoda działa, aczkolwiek nie nazwałbym tego 'poradą'. A jeśli częściej takich udzielasz, to mam nadzieję, że do sprzętu za max 50 zł 😋
 12. Inne pytanie - czy kiedy puszczasz coś z przeglądarki lub Tidala w przeglądarce nie masz jednocześnie włączonego programu do odtwarzania filmów/muzyki w trybie wyłączności dla dźwięku? (WASAPI?) Ewentualnie, czy inne dźwięki z komputera słyszysz, czy to sprawa wyłącznie przeglądarki? Czy AIM jest ustawiony w systemie jako domyślna karta dźwiękowa?
 13. Pamiętaj, że one się jeszcze wygrzewają. Chyba większość użytkowników, którzy je posiadają to zauważa. Czyli będzie jeszcze ciut lepiej, równiej. Ale ciesz się już teraz - też je posiadam, bo warto
 14. Myślę, że ta forma przekazu, jaką jest videorecenzja wymaga jednak od recenzenta trochę więcej, niż tylko umiejętne dzielenie się wiedzą. Na przykład Twoje recenzje, w których jest treść i zdjęcia są naprawdę klasowe. Nie ma zbędnej paplaniny, słów na pograniczu tego, co wypada, a co nie wypada przekazać w oficjalnych tekstach. Zdjęcia? Najwyższa jakość. Myślisz, że tylu ludzi odbierałoby Cię jako profesjonalistę, gdyby nie to? Gdybyś jednak wyskoczył w filmikach w bieliźnie, albo w takich koszulkach, to chcąc nie chcąc, musisz liczyć się z tym, że ktoś może nie odbierać poważnie tego, co chcesz przekazać - nawet jeśli byłby to materiał najwyższych lotów. Ale fajnie, że wyraziłeś również swoją opinię, dzięki.
 15. <Offtop>Rozumiem, że to dostosowanie się pod poziom dzisiejszego Youtube'a, ale jeśli gościu jakkolwiek profesjonalnie chciałby być odbierany, to powinien zmienić stylistę... Wszedłem, zobaczyłem koszulkę i zwątpiłem. Kto takie rzeczy dziś mówi, naburmuszeni dziesięciolatkowie w szkołach?... </Offtop>

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...