Jump to content

prohaks

Użytkownik
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

prohaks last won the day on June 6 2018

prohaks had the most liked content!

Community Reputation

83 Good

About prohaks

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 09/14/1993

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  AKG k271 MKII, Audeze iSine 10, Audeze LCD - 2C, AT ATH-A700X, Hifiman HE-4XX, Hifiman RE- 400
 • Sprzęt źródłowy
  Aune T1 MKII, FiiO E11k Kilimanjaro 2, AudioQuest DragonFly Black v1.5
 • Odtwarzacze (DAPy)
  Opus #1, Tidal HiFi

Recent Profile Visitors

2,033 profile views
 1. prohaks

  Hip Hop/Rap

  Od premiery nie ma dnia żebym sobie nie posłuchał paru kawałków z tej płyty.
 2. Jeszcze trochę poczekasz na swoje 3,39 Decyzja nie jest prawomocna, a jak każde korpo UPC będzie robić wszystko żeby nie wypłacić. Czyli odwołanie jest pewne jak w banku.
 3. LCD - 2C i iSine10. Paradoksalnie, po paru miesiącach od zakupu 2C włączyła mi się audionervoza. Już wybierałem następce, szukałem nowego źródła. Wyleczyłem się przez przypadek, w Warszawie. Jak się okazało że nie zabrałem ze sobą USB OTG do DFB i musiałem słuchać z telefonu + i10 zamiast telefon + DFB + i10. Wtedy zdałem sobie sprawę że i10 czy 2C sporo podciągną nawet przy słabym źródle. Nie potrzebuję po prostu nic więcej. Oczywista sprawa, jak będę narzekał na nadmiar gotówki to może zrobię sobie jakiś upgrade źródła ale będzie to raczej spowodowane chęcią podtrzymywania pasji a nie uzależnieniem.
 4. Powiedzieć że te kable wyglądają obłędnie to tak jakby nie powiedzieć nic. Podobają mi się bardzo. Czekam na produkcję "seryjną":)
 5. Zakupowi przyświecał tylko jeden cel. Musi być maksymalnie praktycznie. Najpierw miały być kolumny żeby móc razem z narzeczoną wspólnie od czasu do czasu coś posłuchać. Jak już się zdecydowaliśmy na kolumny to urodziły problemy: małe mieszkanie, budżet, rzadkość używania. Po zastanowieniu się padło na Marley'a bo: poniżej 500zł, małe, przenośne, bez kabli i jakość dźwięku adekwatna do ceny.
 6. Koniecznie skrobnij coś jak brzmią. Bo jak brzmią tak jak wyglądają to kurde, chciałbym takie hełmofony
 7. Wiem że nie powinno się oceniać książki po okładce, ale patrząc na tą okładkę to skojarzenie mam tylko jedno. Jakaś "japońska popelina". Nie bij proszę, to tylko skojarzenia!
 8. Oczywiście masz rację. Ale świadczy to z pewnością o tym że DFB ma tej mocy dosyć sporo
 9. Ja czasem pędzę 2C na DFB I tak volume w systemie przy podłączeniu DFB jest ustawione na 2 do 4/100. Na przykład takie Aune T1 ustawione mam na 100/100, a pokrętło jest na urządzeniu w połowie skali...
 10. Albo dogadać się żeby właściciel sprzedał przez Allegro i skorzystać z ichnich rat:PP
 11. Moim zdaniem, prywatnym, będzie. Niech rekomendacją będzie że bardzo lubię do tego DAC'a podłączać swoje Audeze LCD - 2C gdzie stosunek ceny obu to niemal 1:10
 12. Co ja bym polecił na początek? Wyżej już wspomniany DFB + jakieś słuchawki grające V-ką(?). DFB do dostania w sieciach Top Hifi i pewnie bez większego problemu będziesz mógł sobie go u nich posłuchać.
 13. HD650 przewijały się przez forum ale to już kwota powyżej 1000zł. Może HD6XX, ale nie mam pojęcia jak to gra a i cena zamknie się pewnie powyżej tysiaka.
 14. prohaks

  Fanklub Grado

  Jeszcze jakiś czas temu, jak zaczynałem przygodę ze światem audio myślałem właśnie nad SR225 ale odrzuciłem je z jednego bardzo ważnego powodu: ergonomii. Moje uszy nie tolerują żadnego, ale to totalnie żadnego nacisku na małżowinę. Muszę mieć wielkie hełmofony (jak np. Audeze LCD-2C albo HE-4XX) lub doki. Inaczej szlag mnie trafia i mam ochotę i pierdyknąć słuchawkami o podłogę
 15. Nie tylko sprzętem człowiek żyje

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...