Jump to content

Arkadiusz Salwowski

Użytkownik
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Arkadiusz Salwowski last won the day on July 5 2018

Arkadiusz Salwowski had the most liked content!

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  AKG K712Pro, Sennheiser HD 449, Audio-Technica Ath-Ad-700
 • Sprzęt źródłowy
  ifi nano iDSD LE, Aune X1 S, FiiO E10K Olympus 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Arkadiusz Salwowski's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. Myślałem też o Feliks Echo... Zastanawiam się, czy rzeczywiście na niskoohmowcach lampy maja sens.
 2. Rozglądam się za wzmacniaczem słuchawkowym lub integrą do Fostex TH 610. Co polecilibyście w tej cenie? Zastanawiam się nad: - Lehmann Rhinelander - Heed Canamp II - Musical Fidelity LX2-HPA lub Musical Fidelity V90-HPA - Questyle CMA400i - Pro-Ject Pre Box S2 Digital - Burson Playmate 2. Może jakieś lampowce? Ewentualnie coś od braci z Chin... Byłbym wdzięczny za sugestie.
 3. Rozglądam się za wzmacniaczem słuchawkowym do Fostex TH 610 i Sennheiser 660s. Chodzi mi o sam wzmacniacz podpięty będzie pod odtwarzacz CD. Co polecilibyście w tej cenie? Zastanawiam się nad: - Lehmann Rhinelander - Heed Canamp II - Musical Fidelity LX2-HPA lub Musical Fidelity V90-HPA. Może jakieś lampowce? Ewentualnie coś od braci z Chin... Byłbym wdzięczny za sugestie.
 4. Mam pytanie: posiadam X1S, czy jest sens dokupić X7S? - słuchawki AKG K712 i K7xx. A jeśli nie, to jaki wzmak polecilibyście do 1500?
 5. Rozważam zakup nowych słuchawek. Obecnie posiadam AKG K712 i Sennheiser HD 569. Zastanawiam się nad dwoma otwartymi modelami: HiFiMan Sundara i Sennheiser HD 660s. Biorę też pod uwagę modele zamknięte: Audeze LCD Closed Back i Fostex TH-610. Posiadam intergrę Aune X1S, mobilnie używam FiiO m5 lub smartfona z Aune BU1. Pytania do Was: Czy ktoś używa w/w modeli i mógłby się podzielić wrażeniami/opiniami? Jakie inne słuchawki zamknięte do 2000 (lub nieco ponad) są godne polecenia? Jaki wzmacniacz lampowy mógłby zagrać z 660s i Sundarami. Zdaję sobie sprawę, że słuchawki, które wymieniłem, grają różnie, ale szukam dla siebie jakichś nowych rozwiązań. Słuchałem z nich tylko 660s podpiętych pod jakiś wypasiony wzmacniacz w salonie audio. Jakie granie lubię: - przestrzenne, - detaliczne, - z basem punktowym (choć misiowaty też ujdzie), - dynamiczne. Recenzje na audiofanatyku przeczytane wszystkie, więc nie odsyłajcie do polecanych Dzięki.
 6. Czy ktoś z Was posiada wyżej wymieniony model słuchawek? Chciałbym dowiedzieć się, jak się sprawują czy warte są swojej ceny i po prostu jak grają? Oczywiście proszę o Wasze subiektywne odczucia i spostrzeżenia. Bo chyba na tym to polega, nie?
 7. Kurdę, gdzie jak gdzie, ale na audiofanatyku spodziewałem się rzetelnej rozmowy... a tu mądrości typu "jak nie umiesz pytać o słuchawki, to lepiej nie pytaj". Sądziłem, że wymienione modele coś już powiedzą o moich preferencjach, a raczej o tym, że szukam pewnych rozwiązań, brzmienia trochę innego niż siedemset dwunastek. W K712 niczego mi nie brakuje, ale chciałbym spróbować czegoś innego, może nie diametralnie, bo lubię przestrzenne granie, może czegoś bardziej uniwersalnego, 712 według mnie nieco się duszą przy mocniejszym, metalowym uderzeniu (elektronika, jazz to miód). A jeszcze jedno: jeśli się pytam innych o radę, to oczywiście zdaję sobie sprawę , że "Każdy z nas ma własne preferencje i doświadczenia, wybrałby z tej listy coś innego na bazie sobie tylko znanych kryteriów". To chyba oczywiste Panie Jakubie? I dlatego tak stawiam pytanie.
 8. Posiadam od jakiegoś czasu AKG K712 Pro, które grają z Aune X1s. Zaczynam się rozglądać za innymi nausznikami, tak do 2k. Rozważam: Sennheiser 660s HiFiMan Sundara Beyerdynamic DT1990 (droższe) Audeze LCD 2 -Classic (też droższe) Co polecilibyście z w/w lub co innego ewentualnie? Wiem, że wyżej wymienione modele znacznie się od siebie różnią brzmieniowo, słyszałem także o awaryjności HiFiManów? Ktoś podzieli się opinią?
 9. Właśnie słucham FiiO M5 z AKG K712 Pro - o braku mocy nie ma mowy

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...