Jump to content

Kvmil

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Kvmil

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupiłem wczoraj słuchawki, z tytułu. Chciałem wejść o poziom wyżej niż to czego używałem dotychczas i teraz się zastanawiam nad dokupieniem DAC do tych słuchawek. Z tego co się zorientowałem najlepszym wyborem będzie Audioquest Dragonfly Black. Tylko myślę o tym, czy jest sens, słuchawek będę używał z laptopem i czy dokupienie wzmacniacza poprawi w takim stopniu dźwięk, że będzie to opłacalny dodatek? Może też są jakieś alternatywy dla Dragonfly? Nie ukrywam, że coś co by było większe i wyglądało bardziej efektownie byłoby mile widziane przeze mnie, ale oczywiście na pierwszym miejscu mam to co oferuje dane urządzenie, nie chciałbym wydać więcej niz 400zł.
 2. Chciałbym poprawić jakość dźwięku z moich superluxów, z tego co czytałem o wzmacniaczach do nich to Xonar DX oraz Prodigy Cube, jednak były one rekomendowane do wersji EVO tychże słuchawek, więc moje pytanie brzmi, czy z wersją zwykłą również będą się zgrywały?
 3. Hmm.. lecz z tego co widziałem w żadnym rankingu ich nie było, rozumiem, że opcje, które są w rankingu jak np Brainwavz HM5 czy Reloop SHP-1, które są w podobnej cenie są lepszym wyborem?
 4. Dziś byłem u kuzyna i trochę zaraził mnie chęcią wydobywania z muzyki czegoś więcej, słuchaliśmy u niego winyli, ale również miał słuchawki o których była krótka dyskusja były to Sennheiser'y, mowa była o kwocie coś koło 500zł i otym, że wypadają dobrze w testach oraz, że słyszalna jest lekko scena i, że mają świetny stosunek ceny do jakości. Wyglądu do końca nie pamiętam ale chętnie bym się dowiedział jakie to są słuchawki. Ktoś powie, że mogłem go po prostu zapytać, no nie wyszło a kontaktu prosto do niego nie posiadam.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...