Jump to content

Hir0

Użytkownik
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Hir0 last won the day on July 25

Hir0 had the most liked content!

Community Reputation

293 Excellent

About Hir0

 • Rank
  Zaawansowany

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Final Audio D8000, Beyerdynamic T1 2gen, Kennerton Magni, Sennheiser HD600
 • Sprzęt źródłowy
  iFi IDSD Pro, Hegel H90
 • Odtwarzacze (DAPy)
  FiiO X1
 • Głośniki / kolumny
  KEF LS 50
 • Inny sprzęt audio
  Tellurium Q Ultra Blue, M&B Diamond IC

Recent Profile Visitors

3,232 profile views
 1. @VoiteckBas w LCD3 wymiata, granie na nich w fpsach pokroju Doom Eternal gdzie jest dużo wybuchów i akcji to czysta radocha. Na szczęście mam Fajnale D8000 i nie kusi mnie już tak bardzo żeby je kupić. @melofilW Inside grałem jeszcze na głośnikach, muszę kiedyś wrócić do tej gry na słuchawkach i koniecznie zagrać w nocy. Mocny klimat. I kolejna gra do kolekcji - Alien Isolation. Klimat, napięcie, niepokój no i oczywiście dźwięk który buduje to wszystko. Dla takich gier warto mieć dobre audio.
 2. Nowe produkty w ofercie iFi wyłącznie na Dropie. Już chyba wiem na czym wreszcie mogę skończyć słuchając HD600, szkoda tylko, że lamp nie ma.
 3. Hir0

  Brzmienie lat 80tych

  Nowy album od The Midnight dostępny już w całości: https://themidnight.bandcamp.com/album/monsters Można napisać, że jest to połączenie albumu Nocturnal i The Kids - luźne i nostalgiczne bity z The Kids puszczane po zachodzie słońca . Polecam wszystkim.
 4. Nano Eclipse to nie jest przypadkiem srebrzona miedź? Srebro bardziej jako dodatek.
 5. Ostatnio coraz więcej powstaje ciekawych gier video gdzie posiadanie dobrego sprzętu audio daje niesamowite efekty. Wiele osób inwestuje coraz to większe kwoty w lepsze monitory czy karty graficzne jednak dla mnie to zawsze dźwięk pozwala wejść do świata gry i poczuć rzeczywiste emocje, a nie dodatkowe klatki na sekundę. Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch par słuchawek które bardzo dobrze sprawdzają się w grach czy filmach (Beyerdynamic T1 oraz Kennerton Magni), wznosząc je na zupełnie nowym poziom. Gry komputerowe to już ogromny biznes i coraz więcej twórców przywiązuje coraz większą uwagę do ścieżki dźwiękowej. Sam jestem pod wielkim wrażeniem jak grając w jakąś grę w nocy co chwile odwracam się za siebie, znowu dając się nabrać, że to tylko gra komputerowa, a nie coś co dzieje się w moim pokoju. I właśnie dlatego powstał ten temat, żeby polecać gry które posiadają dźwięk który jest godny polecenia. Na pierwszy rzut idzie gra która znajduje się właśnie w Letniej Wyprzedaży na Steamie w cenie 32.39 zł, czyli Hellblade: Senua's Sacrifice. Temat choroby psychicznej i głosów w głowie robi tutaj znaczną robotę. Polecam wszystkim.
 6. Końcówka z mocnym drajwem, to nazywam letnim przebojem.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...