Jump to content

Agres

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agres

  1. Beyerdynamiki nie będą za jasne do mojego zastawu? Co sądzisz o: HD650, ATH-R70x, HiFiMAN HE-400i, DT150 (brzydkie ) Ewentualnie zwiększając budzet do 1,7k wpada coś ciekawego dodatkowo?
  2. Czesc ! Poszukuję słuchawek do 1000zł (max 1,2) które zastąpią moje dotychczasowe Brainwavz HM5. To co w nich lubiłem to wygoda przy długich posiedzeniach przed PC, są niesamowicie wygodne. Źródło to AIM SC 808 + Zmienione opampy 2x LME49720 + 1x LM4562NA. Z takim zestawem w sumie w dźwięku niczego mi nie brakowało, więc szukam czegoś co będzie brzmiało podobnie Mogłoby być coś z większą sceną, fajnie żeby też były to słuchawki zamknięte ale niekoniecznie. Ah no i najważniejsza rzecz, Największym minusem HM5 była wytrzymałość widełek, szukam więc czegoś co mi nie będzie pękać po

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...