Jump to content

hakunamatata

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About hakunamatata

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry. Zastanawiam się nad wymianą opampów w karcie aim sc808 celem podniesienia jakości dźwięku. Podniesienia w jakim zakresie, czego brakuje? Karta gra bardzo dobrze, ale skoro jakość można podnieść, to czemu by tego nie zrobić? Cenię sobie przede wszystkim basowe brzmienie - stąd ten model słuchawek, i po wymianie nie chciałbym go utracić. Po przeczytaniu recenzji sc808 wnoszę, że najlepszym wyjściem (budżetowym) byłoby 2x LME49720 + LM4562NA lub 2x LME49720NA + LM6172IN. Na końcu recenzji tego pierwszego zestawu napisane jest jednak: "Gorzej sprawdza się natomiast ze słuchawkami
 2. Witam. Jakie są Państwa opinie o PowerColor DEVIL HDX? Czy jest to godna polecenia karta do słuchawek audio-technica ath-m50x? Jak wypada w konfrontacji z AIM SC 808? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 3. Czy na Audio-Technica ATH-M50X jest różnica w jakości dźwięku między zintegrowaną SupremeFx, a Asus Xonar DX albo Audio In Motion SC808 na plikach mp3?
 4. Czy na Audio-Technica ATH-M50X jest różnica w jakości dźwięku między zintegrowaną SupremeFx, a Asus Xonar DX albo Audio In Motion SC808 na plikach mp3?
 5. Brainwavz HM5 odstraszają mnie swoją wagą. Posiadam podobnie ciężkie słuchawki i wolałbym raczej kupić coś lżejszego. Mam raczej małą głowę i uszy. Czy jeszcze jakieś inne słuchawki godne polecenia? Czy obie pary - ATH i Shure też skorzystają na polecanej karcie dźwiękowej?
 6. Dziękuję za odpowiedź. Czy byłby uprzejmy napisać Pan coś więcej właśnie na temat różnić w graniu tych dwóch wymienionych przeze mnie słuchawek, ponieważ jestem laikiem i praktycznie każda informacja byłaby dla mnie pomocna w wyborze. Jakie przede wszystkim Pan widzi zalety/różnice polecanych przez Pana słuchawek nad wymienionymi?
 7. Witam. Chcę kupić wokółuszne, zamknięte słuchawki z przyzwoitą izolacją. Cena do ok. 600zł. Wykorzystywane będą głównie do słuchania rapu i elektroniki na komputerze, tworzenia muzyki na Roland TR 8, a na drugim planie do oglądania filmów, grania w gry. Ciekawi mnie również czy słuchawki takie będzie można wykorzystać do grania w klubie, ale jeśli nie to nie ma problemu. Na komputerze zintegrowana karta dźwiękowa SupremeFX. Po przeczytaniu audiofanatyka.pl i innych informacji w internecie zastanawiam się pomiędzy: 1. Audio-Technica ATH-M50X a Shure SRH840 2. Jaką kupić do tego w

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...