Jump to content

Aravil

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Aravil

 1. Dzięki. Nie mam zamiaru rozkręcać na 100%, szkoda zdrowia. Wiem, że może nie jest to idealna kolejność, ale planuję z czasem zmienić słuchawki, więc coś dobiorę.
 2. Planuję zakupić Aune S6 Pro jako zewnętrzną kartę dźwiękową i wzmacniacz. Jedyne słuchawki jakie obecnie mam to Beyerdynamic DTX 910. Chciałbym dowiedzieć się, czy nie "przesteruję" tych słuchawek. Wiem, że ten wzmacniacz może napędzić słuchawki o dużo większej impedancji i nie chciałbym sobie uszkodzić ani słuchawek, ani wzmacniacza. W przyszłości chciałbym zmienić słuchawki na wyższy model Beyerdynamica, 880 albo 990.
 3. Jeszcze nie kupowałem. Teraz mam K242 HD i niestety padł mi pałąk oraz kabel, i nie zawsze działa prawy/lewy kanał. Zależy mi na możliwie największej analityczności i neutralności dźwięku, oraz w miarę szerokiej scenie. Planowałem najpierw zakup słuchawek i podłączenie ich do komputera, a potem zakup odtwarzacza gdyż częściej słucham w domu z komputera, niż na wyjeździe (nie zawsze mam ze sobą komputer stacjonarny). Mógłbym kupić jakiś dobry DAC do laptopa, ale przenośny odtwarzacz jest jednak wygodniejszy
 4. Myślałem o wersji 32 ohm. W domu używam komputera z kartą Audiotrak Prodigy HD2 DE, więc spokojnie mógłbym używać słuchawek o większej oporności. A może X3 i do tego wersja 250 ? X5 jest już jednak dość drogi.
 5. Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza FiiO x1 (słuchawki to Beyerdynamic DT 880). Zastanawiam się jak duża byłaby różnica w jakości dźwięku w stosunku do iPhone'a 6 i czy sprzęt by dobrze współpracował.
 6. Dziękuję za informacje. Przesłucham pewnie obu modeli i zdecyduję co kupić.
 7. Dzień Dobry, Poszukuję słuchawek nausznych, najchętniej o konstrukcji otwartej do 900 - 1000 zł. Źródłem jest komputer z kartą Audiotrak Prodigy HD2 i w najbliższym czasie będzie to jedyne źródło. Słucham głównie elektroniki (ambient, downtempo) i w mniejszym stopniu rocka. Zależy mi na możliwie największej analityczności słuchawek i separacji poszczególnych instrumentów (tak żeby dało się wyłapać najdrobniejsze szczegóły). Jeśli chodzi o bas nie musi być mocny, ale żeby był obecny. Zależy mi również na możliwe szerokiej scenie. Obecnie używam AKG K242 HD, ale kopuły i pałąk nie są w najl

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...