Jump to content

Voiteck

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Voiteck last won the day on July 26 2019

Voiteck had the most liked content!

Community Reputation

36 Good

About Voiteck

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Aune E1, iSine20, Reloop SHP-1, B&W P7W, AKG K500(EP), AKG Q701, KZ ZS6, Audeze LCD3
 • Sprzęt źródłowy
  Audeze Cipher V1, Burson CV2+
 • Odtwarzacze (DAPy)
  Shanling M1, Teac HA-P90SD, iPod touch 5

Recent Profile Visitors

464 profile views
 1. Można też i tak kombinować (Przyznaję, skradzione z innego forum*)
 2. Voiteck

  Microsoft

  We mnie to krew wrze jak czytam o tych wszystkich inwigilacjach, manipulacji danymi u Google czy Facebooka, zresztą z tego drugiego przestałem korzystać z jakieś dwa lata temu i jakoś mi lepiej bez tego. Jak dla mnie to pieniądze (i władza, którą dzięki nim się uzyskuje) zbyt często zaślepia ludziom umysł. Edit: Tak mi się przypomniało jeszcze to: Nieźle to ilustruje dzisiejszy świat.
 3. Często piszę "na szybkości" dla tego wychodzą nieporozumienia miałem na myśli, że listwa dla bezpieczeństwa a zakup sieciówek mógłbym tu sobie tłumaczyć ciekawością, czy coś to da, czy coś się w dzwieku zmieni, po trochu może faktycznie zadziałały na mnie jakieś podświadome czynniki typu -" ładne te kable" etc. Propozycja cały czas pozostanie aktualna, w razie czego proszę pisać
 4. Używki razem wyszły taniej niż jedna nówka, także rozsądek gdzieś tam się jeszcze wyłania z mgły audiozakupoholizmu A jeszcze kilka lata temu to mnie śmieszyło jak czytałem chyba na ceneo opinie HD800 i koleś napisał, że bezwzględnie kabel trza wymienić i się zastanawiałem cóż on bredzi przecież póki się nie zepsuje to po co wymieniać Człowiek się uczy całe życie. Listwy, kondycjonery i kable pomijając naukowe dowody lub ich brak pozostawią mi taką mikro niepewność póki nie zrobię w końcu tego blindtestu. Mimo wszystko dalej podpisuję się obiema rękami pod tym że zadziałała na mnie mocna autosugestia i tyle.
 5. Jak to serio pytanie to mógłbym podesłać Tage Harmony Pf 1000 i do tego od razu dwie sieciówki 1m Wireworld Stratus 7 Ja tam akceptuje, że to placebo/autosugestia ale jak dla mnie to po prostu dość mocno działające. Przyznaję że nie robiłem jeszcze blind testów bo to od 2 tyg około mam a czasu brak. Znowu jak ja mam czas to dziewczyna nie ma i tak w kółko. Z resztą głównie dla bezpieczeństwa kupione a sieciówki... To... Tak jakoś wpadły w oko... do kompletu
 6. Voiteck

  Primephonic

  Dzięki, tego nie wiedziałem
 7. Voiteck

  Primephonic

  Tu akurat miałem na myśli Roon'a ale może się okazać że na Primephonic też coś jest więc poszukam, a może się coś uda odkopać.
 8. Voiteck

  Primephonic

  Z tego też powodu bałem się Roona testować... Zapomni się albo pojawią się jakieś problemy i z karty pociągnie. Potem znalazłem gdzieś na reddicie (chyba Reddit ale nie jestem pewien) kod na trial 60 dni i tu już weszło bez podawania karty szukałem przed chwilą ale nie mogę znaleźć, mimo wszystko może komuś się takie info przyda.
 9. Voiteck

  Primephonic

  Ja sprawdzę jutro bo czemu by nie sprawdzić jak można chociaż te 14 dni za free - może siądzie.
 10. Aj, źle się wyraziłem miałem na myśli, że i10 również były pozycjonowane często ponad kilkukrotnie droższymi modelami a żeby ktoś stawiał i10 ponad i20 to się jeszcze nie spotkałem - chyba że Price to Performance to tak.
 11. Bardzo jestem ciekaw Na hedfaju chyba czytałem wiele opinii stawiających i20 ponad kilkukrotnie droższymi modelami, niekiedy nawet i10 też.
 12. Jeżeli znalazł by się ktoś kto mógłby zrobić porównanie Andromed do i20 i to najlepiej z Cipherem V1 to byłbym bardzo wdzięczny
 13. Nie wiem czy to problem czy też nie ale gnębi mnie to już dłuższą chwilę więc zapytam Po pierwszym podpięciu Bursona do laptopa Windows zainstalował jakieś sterowniki bądź cuś tam się fatygował sam z siebie i tyle pamiętam, że po podłączeniu wyskoczyły powiadomienia. Wszystko smigało już bez instalacji sterowników ze strony Bursona ale no zainstalowałem po chwili oczywiście. Tylko, że "Burson Audio USB Audio Device Control Panel" twierdzi, że "No Devices connected" Potem zainstalowałem te sterowniki które polecił Pan Jakub w recenzji (3.20 od Aune) i tak jadę do teraz. Wszystko śmiga jak talala, ale niepewność tego dlaczego Bursonowski Panel Kontrolny nie wykrywa urządzenia Intryguje mnie do teraz
 14. Niestety bardzo kijowa jakość ale wykonanie razem z tym całym tłumem - bezcenne <3
 15. No przynajmniej tych nerwów nie bedzie, że stanie mi się to samo co z monitorem i zasilaczem kiedyś, a i kondycjoner wprowadził by jakieś mini pozytywne efekty - może.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...