Jump to content

Adam1221

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Adam1221

  1. Rozumiem.Jednak budżet się skurczył.Proszę jeszcze tylko/aż o opinię,które słuchawki będą najlepsze,biorąc pod uwagę całokształt. http://www.oleole.pl/sluchawki/panasonic-rp-hje125e-k-czarny.bhtml?from=ceneo&p=28.00&cr=0 http://www.oleole.pl/sluchawki/philips-she3590bk.bhtml?from=ceneo&p=31.00&cr=0 http://www.oleole.pl/sluchawki/philips-she3800bk-czarny.bhtml Dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie.
  2. Dzięki za odpowiedź,również pozdrawiam. Nie ma w RTV EURO,ani na OLE OLE tych Snabów ;/ BTW,Chyba wybiorę coś z tej dwójki : http://www.oleole.pl/sluchawki/philips-she3590bk.bhtml http://www.oleole.pl/sluchawki/philips-she3800bk-czarny.bhtml Które będą lepsze ? Są warte swojej ceny ? Zależy mi,żeby nie przepłacać,a mieć dobry sprzęt za dobre pieniądze.
  3. Witam.W przyszłym tygodniu kupuję smartfon Meizu M2.Nie gra on dobrze,dlatego planuję zakup słuchawek dousznych,przewodowych w cenie do 100zł. Zależy mi na dość dobrym wykonaniu,żeby kabel nie był jak nitka itp. Słucham głównie Hip-Hop Reagge oraz muzyki klubowej Zależy mi głównie na jak najlepszym basie,głośności oraz żeby wysokie tony itp. były jak najlepsze. (Nie znam się na tym ;/ ) Mile widziane jakieś gumki dodatkowe,czy pokrowczyk Chciałbym żeby słuchawki oferowały jak najlepszy stosunek cena/jakość. Teraz największe ograniczenie.. Mogę je kupić tylko w dwóch źródłach ;/

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...