Jump to content

Nareau

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nareau

  1. Spodobały się, bo i wygodne były i grały, niestety było to w MM a nie wiem co tam jest źródłem i też nie miałem jak sprawdzić jak na innych utworach się może spisywać, tym bardziej jakaś muzyka klasyczna i tym podobne. Jako że Pan mógł je testować, chciałbym zapytać w których scena była szersza, oraz w Pana odczuciu które są bardziej uniwersalne? A także chciałbym poprosić by napisał Pan co pasuje z HD380 pro do tego co napisałem, gdyż jak pisałem, nie mogłem ich przetestować porządnie. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź :)
  2. Witam od jakiegoś czasu jestem posiadaczem SC808 z "sugerowanymi opampami" i w takim stopniu przerzuciłem się na słuchawki że moje stare AKG K512 męczą moją głowę. Stąd do was pytanie, przeszukałem internet, w tym i proponowane z af i znalazłem jedną propozycję, drugą mam już w głowie od kilku lat ale ze względu na brak dobrego źródła nie kupowałem ich. Są to: HD380 pro - które były dla mnie najlepszymi słuchawkami z jakimi miałem do czynienia. baardzo wygodne i ten ciepły dźwięk który po prostu się czuło. druga propozycja to HM5 które są w proponowanych, są trochę droższe o

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...