Jump to content

regenerate

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About regenerate

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry wszystkim Czy ktoś z Was słuchał już może z Aune T1S? Czym brzmieniowo różni się od Aune T1SE? Widzę, że ma inny przetwornik na pokładzie, ale nie wiem, jak mocno różnił się będzie od poprzednika. Chciałem zamienić swoje fiio e10k olympus 2 na coś lepszego i zainteresował mnie ten aune T1. Niestety nie mam kiedy i gdzie go odsłuchać ani starszej wersji, ani nowej, a nawet jeśli, to w sklepie nie sprawdziłbym tego na spokojnie. T1SE przynajmniej recenzje miał pochlebne, nowy nie ma żadnej. Słuchawki jakie mam to Beyerdynamic DT 150, Audiotechnica ATH AD500X oraz stare Takstary TS-671. Szukam źródła w miarę uniwersalnego pod te słuchawki i takiego też, które w przyszłości zgra się z np. HD600 lub podobnymi. Na fiio brakuje mi trochę mocy przy DT150, pozostałe słuchawki brzmią całkiem ładnie. Ciężko dostać nowe Aune T1SE, bluetooth mnie w ogóle nie interesuje.
 2. Proszę mi wierzyć, zapoznałem się z artykułem niejednokrotnie, jednak na rynku jest też kilka innych pozycji, o których nie wspomniano i o których chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej (np. audinst hud-mini).Co do stricte gamingowych sprzętów, to zdaję sobie sprawę, że to bajki:) Chociaż zdarzają się jakieś "perełki", nawet creative e5, który recenzował Pan Jakub Sprecyzuję pytanie: Potrzebuję zewnętrznej karty/DACa, który będzie charakteryzował się lepszą/większą sceną, niż mój stary FiiO, ale jednocześnie dobrze będzie współgrać z takstarami, czy ew. w.w. audiotechnicami. Potrzebuję poza tym wejścia line out, ew. innego do podłączenia solo 7c, potencjometru do regulacji głośności. Celować w nowego olympusa, Audinst hud-mini, może jakiegoś SMSLa, NuForce Udac3 czy może jeszcze coś innego? Brakuje mi bezpośredniego starcia/porównania pomiędzy tymi typami. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że najlepiej samemu sprawdzić. Cena - najlepiej do 450 zł. O Aimie wspomniałem, bo wszyscy zachwalają i jeżeli jest to swojego rodzaju ferrari wśród tych wszystkich nissanów, które wymieniłem, to może przeboleję brak mobilności i brak analogowej regulacji głośności.
 3. Tak, wiem, że jest wewnętrzna, ale wolałbym mieć możliwość analogowej zmiany głośności. Niby pierdółka, ale jakże przydatna. Powiem tak: możliwość podłączenia do lapka jest drugorzędna, ale aim niestety nie ma jakiegoś panelu z potencjometrem, jak nowe karty asus strix, czy te creativy zx...
 4. Cześć! Po przebrnięciu kilku tematów postanowiłem się poradzić osobiście. Szukam karty dźwiękowej, najlepiej zewnętrznej (choć niekoniecznie), która dobrze się sprawdzi w słuchawkami Takstar TS-671 (w przyszłości planuję zakup Audiotechnica ATH-AD500x). Jak na razie mam Fiio E10k olympus 1, ale brakuje mi w nich trochę przestrzeni. Dragonfly nie przemawia do mnie ze względu na "pendrajwowatość", brak wyjścia line out (kolumny aktywne) i brak potencjometru (wygoda regulacji głośności). Czytałem, że Fiio e10k olympus 2 ma większą scenę niż jedynka,. Zastanawiam się jeszcze nad Audinst Hud-mini, ale nie wiem, czy warto byłoby przesiadać się na to z mojego starego Fiio. Czasem grywam sobie w Rainbow six: siege, gdzie granie na słuch jest na porządku dziennym, dlatego potrzebuję dobrego określania w przestrzeni. Poza tym słucham muzyki wszelakiej, od folk metalu po pop. Wiem, że jak coś jest do wszystkiego, to jest też do niczego, ale chciałbym, żeby urządzenie było w miarę uniwersalne i nie było przesadnie "suche". Biorę pod uwagę kupno Aim SC808, ale jednak wolałbym coś z potencjometrem, co mógłbym ewentualnie podłączyć do laptopa. No chyba, że faktycznie deklasuje konkurencje i spełni moje oczekiwania. Właśnie... wolałbym nie przekraczać zbytnio 450 zł. Chyba że coś wewnętrznego z jakimś zewnętrznym "pstryczkiem" do regulacji głośności. Zdaję sobie sprawę, że najlepiej przesłuchać osobiście, ale może poradzilibyście, drodzy koledzy, czym warto się zainteresować?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...