Jump to content

Palpatine

Zasłużony
 • Content Count

  1,876
 • Joined

 • Days Won

  38

Palpatine last won the day on December 15 2019

Palpatine had the most liked content!

Community Reputation

751 Excellent

About Palpatine

 • Rank
  Bardzo doświadczony

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Ikko Oh 10
 • Sprzęt źródłowy
  iPhone X / Cobalt
 • Odtwarzacze (DAPy)
  TIDAL HiFi

Recent Profile Visitors

1,598 profile views
 1. Trzeba by sprawdzić, ale od 2016 r. śledzę temat Andro na headhifi i jeszcze nie było takiego źródła od Fiio aby nie szumiał. Niska jakość implementacji wychodzi jak na dłoni. Zreszta nie tylko Fiio ale i wielu innych źródeł. Andro są bardzo czule i wyłapują absolutnie wszystko.
 2. Tez bym wybrał Andromedy. Chociaż możliwe ze jakbyś sprawdził i3 to wybór byłby inny Dragonfly Cobalt lub AK SR15 ten drugi po bal. Fiio Q5 szumi po bal także odpada.
 3. Nie ma w zwyczaju płacić za odsłuchy. Jak sprzedawca stawia takie warunki to warto mu podziękować. Audeze isine i3 można posłuchać w Top HiFi. Campfire Audio Andromeda, Solaris to Mp3Store. Od tych trzech modeli na Twoim miejscu bym zaczął i to prosto z telefonu aby mieć możliwość porównania słuchawek na tym samym źródle.
 4. Przy tak malej wiedzy autora i tak dużych pieniądzach trzeba zacząć od jeżdżenia po salonach i słuchać, uczyć się, poznawać swój gust.
 5. Jeśli mogą być otwarte zacząłbym od LCD i3. Po kablu Lightning gdzie masz dac, amp, dsp synergia będzie wybitna ponieważ słuchawki były strojone pod iPhone. W drugiej kolejności warto posłuchać Andromedy, jeśli ktoś lubi szkieletowe rysowanie instrumentów ciężko o lepsze słuchawki. Valkirie to mocna Vka, wiec sam musisz ocenić jakiego dźwięku szukasz. Co do źródła to dopiero kolejny etap, na pewno coś Ci doradzimy. Padła propozycja Mojo, ja go odradzam wszystkim, którzy cenią sobie szeroka scenę.
 6. @decees dzięki za wyczerpujące info, co więcej bardzo szczere bo sprzęt co najtańszych nie należy. Ja Cobalta tez porównuje do różnych integr i powiem szczerze, ze ten mały diabeł to jest jakość sama w sobie. Co więcej z wieloma słuchawkami jest szansa na świetna synergie, pod warunkiem ze nie będą zbyt ciepłe.
 7. Gdzie można to obejrzeć? Ja z tematów sf oglądam The Expanse, amazon to przejął i był to dobry ruch
 8. Kultura grania czy jakość dźwięku jest wyższa w Owl. Co więcej łapią świetną synergie z Redem. Co do wygody to ja nie znam lepszych ergonomicznie słuchawek niż te od Audioquesta. Do jazzu będą idealne. Ale aby dodać łyżkę dziegciu do tego dzbanka miodu powiem, ze ich granie /specyfika nie każdemu pasuje. Niektórzy potrzebują kilka dni na przestawienie się.
 9. Nie neguje tej opinii. Znam tylko Q5, wersji S nie miałem okazji słuchać.
 10. Właściciel bloga już odpowiedział, ja mogę jedynie dodać, ze lepiej to dopiero Aune S6. Wszystko poniżej co znam jest słabsze od Cobalt.
 11. Spróbuj w Top Hi Fi. Zapewne jeśli nie maja na stanie to mogą sprowadzić. Degradacja dźwięku po BT będzie na pewno, pytanie tylko czy możliwa do zaakceptowania. Musisz sam to sprawdzić i ocenić. Ja zawsze wybrałbym słuchanie po lighting. Sam szykuje się do sprawdzenia modelu i3 wiec zobaczę jak sprawa degradacji wygląda w przypadku tego modelu.
 12. Fiio FA1 - one często są w promocji za 399 zł. Jak dobrze pogadasz w sklepie to stargujesz trochę kwotę wyjściowa
 13. Na początek zamiast karty polecam słownik języka polskiego. Po poprawieniu kilku błędów już w samym tytule i jeszcze większej ilości w dwóch postach łatwiej będzie doradzić Tobie innym użytkownikom.
 14. Układy w Samsungu są po prostu średnie, lub jak to ująłeś całkiem znośne ale o bardzo małej mocy. I nikt tu nikomu nic nie narzuca, po prostu tak mała moc układu wzmacniacza powoduje trudność w doradzaniu kupna słuchawek o 40 lub 50 mm membranie. Ja z kolei nie rozumiem stwierdzenia cyt. ‚Dla ceniących jakość połączenie Tidal + telefon jest całkiem satysfakcjonujące (zachowano pisownię org). Jak satysfakcjonujące? Z jakimi dużymi słuchawkami takie połączenie jest satysfakcjonujące? W jakim my temacie jesteśmy?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...