Jump to content

Palpatine

Bywalec
 • Content Count

  1,715
 • Joined

 • Days Won

  36

Palpatine last won the day on October 13

Palpatine had the most liked content!

Community Reputation

677 Excellent

About Palpatine

 • Rank
  Bardzo doświadczony

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Ikko Oh 10
 • Sprzęt źródłowy
  iPhone X / Red
 • Odtwarzacze
  TIDAL HiFi

Recent Profile Visitors

1,327 profile views
 1. Można wprowadzić pewną korektę....obawiam się, że oczekiwania są dużo większe.
 2. Aune S6 to nie jest ciepła sygnatura grania, więc raczej to krok w złą stronę. Na poczatek sprawdź Mojo, Cobalt, Questyle CMA400i. Jeśli na którymś z nich wciąż będzie za ostro to bez wymiany słuchawek się nie obejdzie.
 3. Najlepiej zapakować sundary w pudełko i pojeździć po salonach i posłuchać kilku innych sprzętów. Poprosisz sprzedawcę o polecenie ciepłych charakterem integr i może coś dobierzesz.
 4. Aune T1 raczej nie należy do jasnych i analitycznych źródeł, więc też tak bym zakładał.
 5. 1. Delikatnie powinno się dać. 2. Można, jeśli sprzęt i pudełko jest w nienaruszonym stanie, kupiłeś przez net i nie minęło jeszcze 14 dni. 3. Spróbuj ich posłuchać z Chord Mojo
 6. Palpatine

  Muzyka filmowa

  https://tidal.com/browse/album/118942327
 7. Pierwsze wrażenia po 10h słuchania: - bardzo wygodne, - rewelacyjna scena na szerokość i głębia, - dobrze oddają plany na scenie oraz instrumenty, - subbas gra pierwsze skrzypce, midbas nie jest tak mocno zaznaczony, - średnica krok w tył, dociążona i ciepła w barwie - granie na planie V (ciut większa Vka niż w Andro, ale nie ma przepaści), wokalista nieumiejscowiony na scenie w centralnym punkcie. Wokal kobiecy o ładnej kremowej barwie, męski mocno dociążony, - dużo wysokich o dobrej rozdzielczości, - podobnie jak Oh1, świetny stosunek jakości do ceny, oraz wyraźny upgrade sq względem Oh1, Nie przekazują tyle detalu co Andro i ER4XR, nie są też tak szybkie, nie mają takiej ilości powietrza. Są nastawione na fun, a nie analizę jak w/w słuchawki. Nie mają tej jakości, ale też są o połowę tańsze od ER4XR oraz pięciokrotnie od Andromed. Największe wady wg mnie to waga, która może mieć znaczenie przy dłuższych odsłuchach, ale sprawdzę to dopiero na dniach w pracy, oraz za mocno zaznaczony subbas. W mocno basowych kawałkach jest nazbyt wyeksponowany. Zobaczymy jeszcze jak zmieni się ich charakter po kilkudziesięciu godzinach grania. Po 10h bas się troszkę uspokoił, a góra zaokrągliła, więc jest szansa na dalsze zmiany. Na dniach mają wyjść pianki Ikko i-planet oraz DAC/AMP pod lighting i usb-c - zobaczymy jak te dwie rzeczy wpłyną na brzmienie ich obecnego flagowca. https://www.amazon.com/i-Planet-Memory-Eartips-Earphone-S-Small/dp/B07WG5Q129/ref=sr_1_1?crid=L4PFMBI3OBB7&keywords=ikko+i-planet+tips&qid=1570963656&s=electronics&sprefix=ikko+i%2Celectronics%2C254&sr=1-1 https://www.amazon.com/ITM03-Portable-Headphone-Amplifier-Compatibility/dp/B07WSSDNYM
 8. Dzisiaj Bad Guy zrobił unboxing, pewnie na dniach będzie jego recenzja
 9. @-=krystian=- mój zestaw sprzed dwóch lat. Tylko miałem przeźroczystą pokrywę i kabel zabalnsowany ze srebra. Gratz!

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...