Jump to content

Palpatine

Zasłużony
 • Posts

  2,729
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  84

Palpatine last won the day on August 23

Palpatine had the most liked content!

Posiadany sprzęt

 • IEMy
  MEST MK2

Recent Profile Visitors

3,377 profile views

Palpatine's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • Week One Done
 • One Year In

Recent Badges

1.4k

Reputation

1

Community Answers

 1. Większość sklepów nie przyjmuje zwrotów słuchawek dokanałowych, także radzę się dopytać przed kupnem. Moralność może nie mieć nic do rzeczy. Amazon dopuszcza zwroty do 30 dni więc to jest jakaś opcja.
 2. W samolocie jest taki szum, że nie sądzę abyś przeszkadzał osobie siedzącej obok. Ale sam nie mam takich doświadczeń więc się nie upieram.
 3. @jacieknie myślałeś o Airpods Pro? To jedne z najlepszych słuchawek dokanałowych na rynku zarówno pod kątem brzmienia, anc, mikrofonów jak i użytkowym - szczególnie w połączeniu z iphonem.
 4. Nie ma tutaj offtopu. Muzyczne zakupy to także bilety na koncerty, książki, plakaty, płyty cd i digital jak i sprzęt. Wszystkim się dzielimy tutaj. Na zadane pytanie cyt. "po co zmieniać?" to już musisz sobie sam odpowiedzieć @BednaarTutaj sporo osób ma swój sprzęt latami, inni kupują i sprzedają aby sprawdzić co ciekawego pojawia się na rynku, jeszcze inni słuchają muzyki na kolumnach z lat 80. Co więcej jedni preferują kolumny, inni słuchawki nauszne jeszcze inni dokanałowe. A są i tacy, którzy buduja sobie każdy tor z osobna na inne okazje lub nawet pod inne gatunki muzyczne.
 5. Jak na Audeze to waga piórkowa
 6. Elektrostaty od Audeze za 20k zł. Hmmm świat zwariował
 7. W jakich latach topowce kosztowały 2k zł? A co do Hifimana i ich 30k zł to historia jest inna. Fang chciał sprawdzić czy ludzie będą płacić tyle kasy za skrzypiące słuchawki i patrzy z przerażeniem ze popyt jest. Wersja poprawiona będzie po 50 k zł. Inne firmy topowe modele maja znacznie tańsze. Beyerdynamic od lat ma swietnie wycenione topowe T1
 8. To nie bierze się znikąd. Wystarczy zobaczyć jak mocno zdrożało euro, koszty ludzkiej pracy, prąd, benzyna i powierzchnie magazynowe.
 9. Prędzej nowe wypusty LCD3F. Ale to tylko domniemanie.
 10. Bardzo ciężko o takie słuchawki, ja takich w ogóle nie znam ale nie zawędrowałem dalej niż do pułapu 5-6 tys zł. Może gdzieś w wyższych rejonach cenowych takie można znaleźć, ale ciężko będzie o takie połączenie. Może Meze Emyrean?
 11. Pisałem na naszym Discordzie. Wątpliwa synergia z UM Mest MK2. Szukam dalej…AK SE180 i DX300 póki co oblały test. Początkowo byłem zadowolony bo było lepiej niż z AK ale ostatecznie będę szukał czegoś innego.
 12. A czy w DSR9BT średnica nie jest cofnięta mocno do tyłu ze względu na agrsywną Vkę? Chyba, że jest podbita wyższa średnica, która "krzyczy" do ucha". Do dość częsty zabieg przy mocnych Vkach.
 13. Wiele urządzeń czy to stacjonarnych czy przenośnych ma regulacje balansu. Nie powinien on pogarszać jakości dźwięku.
 14. Dużo łatwiej zrobić dobre otwarte słuchawki niż dobre zamknięte. W tych pierwszych łatwiej uzyskać dobra scenę, powietrze między instrumentami czy górę. Dobrych zamkniętych słuchawek jest jak na lekarstwo.
 15. Słuchawki po kablu zagrają lepiej po kablu niż po bt jeśli dostaną dobre źródło. Telefon jest słabą opcją na "duże" słuchawki stąd podejrzenie, że po BT zagra lepiej, szczególnie patrząc na wszystkie technikalia telefonu. Sp9500 są wolniejsze, mają znacznie mniej basu, średnica jest bliżej i mają dużo więcej wysokich tonów lepszej jakości. X2HR ma więcej basu, średnica niezłej jakości lekko cofnięta do tyłu, góra wyrazista lekko cyfrowa, bardzo szeroka scena. Ogólnie dość funowe granie dostajesz w X2 i bardziej referencyjne w SHP

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...