Jump to content

Palpatine

Zasłużony
 • Content Count

  2,599
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Palpatine last won the day on February 27

Palpatine had the most liked content!

Community Reputation

1,139 Excellent

About Palpatine

 • Rank
  Entuzjasta

Posiadany sprzęt

 • IEMy
  CA Andromeda
 • Odtwarzacze (DAPy)
  A&K SA700
 • Okablowanie i zasilanie
  FAW Hybrid Series IEM

Recent Profile Visitors

2,738 profile views
 1. Witamy...mimo, że witać to może gospodarz tylko
 2. Jeśli lubi sie tak ciepłe granie fajnym skokiem na przód są Audioquesty Nighthawk Carbon. A tam wystarczy zmienić wtyczkę z 3,5 na balans i mamy świetne słuchawki z dobrą synergią z S6. Trzeba powiedzieć, że to słuchakwi bardzo specyficzne i nie każdemu się spodobają ale zdecydowanie warto dać im szanse.
 3. S6 po XLR ma dużo więcej mocy i wystarczy do 7XX w zupełności. Aby podłączyć pod XLR potrzebna jest ingerencja mechaniczna w słuchawki inaczej po balansie nie zagrają.
 4. Jeśli planujesz zostać z tymi słuchawkami na dłużej/na zawsze to warto w nie zainwestować, tyle że koszt tej inwestycji będzie większy niż koszt samych słuchawek. Można zrobić wewnętrzny rekabling, plus montaż drugiego gniazda aby móc podłączyć balans pluss kabel zbalansowany, Z Aune S6 po XLR zysk będzie słyszalny.
 5. Tak, to jeden z najlepszych seriali ever. Obsypany nagrodami i uwiebiany przez publiczność. Jest jeszcze niejako druga część pod tytułem Pacyfic, robiony dokładnie przez tą samą ekipę, ale nie jest to tak wybitne dzieło jak Kompania Braci.
 6. Jakie to ma być granie i jakich gatunków muzycznych będziesz słuchał?
 7. Nie słyszałem aby padały. Widziałem przez kilka lat jedynie kilka postów, że komuś wyświetlacz przestał świecić. Brałbym używkę, można zaoszczędzić $. Sam preferujo kupno sprzętu typu dac czy amp używane a słuchawki wolałbym nowe, ale nie zawsze ma się wybór. Co prawda dzisiaj w sklepach jest wersja Pro, ale jej nigdy nie słyszałem. Podobno dźwiękowo to samo tylko wzmacniacz ma więcej mocy. Wg mnie tak i to bardzo. Niestety, nie jestem w temacie.
 8. Jeśli urządzenie poprawnie sobie radzi z rozłożeniem instrumentów na scenie np. koncertowej czy filharmonii to tym bardziej poradzi sovie z pozycjonowaniem prostych dźwięków jednego czy dwóch przeciwników w prostej grze online. Szczególnie, że silniki dźwiękowe np. CSGO są prymitywne do kwadratu, a nowsze gry żadnego progresu nie zrobiły od dekady. Negocjuj cenę do 1500 zł i bierz, najwyżej bez problemu sprzedaż w tej samej cenie
 9. Oby tak było. A nawet jeśli nie, to będziesz bogatszy o nowe doświadczenia i łatwiej będzie sprecyzować kierunek poszukiwań.
 10. Muzyka na żywo na stadionie czy arenie sportowej to zwykle karykatura dźwięku i referencji. Co innego dobrej klasy sale filharmonii, te mogą być pewnym odnośnikiem.
 11. https://allegro.pl/oferta/ps5-playstation-5-bezprzewodowe-sluchawki-pulse-3d-10041706912 Faktycznie jest tutaj jakiś adapter. Zakładam, że niedługo wszyscy będą go kopiować, chyba że Sony będzie blokować połącznie z nieoryginalnymi słuchawkami za pomocą oprogramowania, to jest bardzo prawdopodobne.
 12. Jak na moje...to żadne oprócz dedykowanych Sony do PS5 działać nie będą (po BT)
 13. Tym bardziej będą lepsze. Od słuchawek gamingowych trzeba uciekać tak daleko jak się da. Tutaj jest tylko marketing, diody, opłaceni jutubrzy aby sprzedawać plastikowy szajs nastolatkom. Dobre słuchawki do muzyki będą jeszcze lepsze do grania i należy omijać takie firmy jak xcloud, razer, steelseries itp. Ciekawi mnie temat parowania słuchawek innych producentów przez BT niż Sony do PS5. W PS4 było to praktycznie nie mozliwe
 14. Potrzeba będzie przejściówka 3,5/6. Nie są drogie. Nie znam niestety. Ale w ciemno mogę założyć, że daleko mu do S6. Moim zdaniem warto rozważyć tą ofertę. Na blogu jest bardzo obszerna recenzja. Przeczytaj ją z uwagą i zdecyduj. https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-integry-sluchawkowej-aune-s6/ Tak może być, jak szybko kupuje i jeszcze szybciej sprzedaje. Kupuje w okazyjnych cenach i sprzedaje również, zwykle krócej niż 24h

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...