Jump to content

Palpatine

Bywalec
 • Content Count

  1,572
 • Joined

 • Days Won

  30

Palpatine last won the day on August 15

Palpatine had the most liked content!

Community Reputation

608 Excellent

About Palpatine

 • Rank
  Bardzo doświadczony

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  IMR R1 Zenith
 • Sprzęt źródłowy
  iPhone X
 • Odtwarzacze
  TIDAL

Recent Profile Visitors

1,195 profile views
 1. Numeracja jakaś kompletnie oderwana od czapy, a wygląd... może to tylko prototyp?
 2. Miałem go kilka miesięcy... jednym słowem w tej cenie nie polecam. Synergią do LCD2C średnio będzie pasował, bardziej do 1990. On gra ciepło, z podbitym basem, przybliżoną ocieploną średnicą z bardzo wąską sceną. Aune S6 mimo, że znacznie tańszy jest dużo lepszym sprzętem.
 3. To jest poziom tego hobby, którego nigdy nie osiągnąłem, zatem pytanie. Czy jeśli nie mam szumów z gniazdek, przebić itd to czy taka listwa również ma szanse wnieść takie zmiany jak w poście powyżej? Bo przyznam, ze jestem sceptyczny.
 4. R3 nie będzie. Teraz firma ma wypuścić jakąś wersję planarów w stylu isine i20 - przewidywana cena 2000-3000 euro, choć mowa też jest o jakiejś wersji budżetowej. Izolacja, czyli jak słuchawki izolują od dźwięków zewnętrznych podczas słuchania.
 5. Dźwiękowo jest to poprawiona wersja, szczególnie na średnicy, która ma więcej rozdzielczości. Procentowo nie da rady tego określić. Trzeba mieć naprawdę wprawne ucho aby wychwycić różnicę i bardzo się skupić na porównaniu 1 do 1. Co więcej ja słuchałem ich praktycznie prosto z pudełka, a wg producenta trzeba im dać przynajmniej 100h aby w pełni się otworzyły. Co do izolacji. Jesłi R1Z bym określił 7/10 tak tutaj 5-6/10. Czy są warte 440 euro - absolutnie nie.
 6. Tylko Audeos i opłata 30 zł za wyeliminowanie usterki. Przynajmniej takie informacje podawała ta firma.
 7. Palpatine

  Primephonic

  Dzięki za info. Pierwsze słyszę o tym serwisie.
 8. Jeśli kupisz bezpośrednio u producenta to masz 30 dni na zwrot, przynajmniej tak było gdy ja kupowałem kilka miesięcy temu.
 9. No to nie wiem co Ci poradzić
 10. Trzeba lubić brzmienie na planie W
 11. Pytasz o możliwość zwrotu tego konkretnego modelu czy czy o możliwość zwrotu słuchawek dokanałowych w ogóle?
 12. Ja z FH5 tez się nie polubiłem, zbyt krótka i gruba tulejka. Z Ikko było znacznie lepiej, to jedne z najwygodniejszych doków na rynku przy takim poziomie izolacji.
 13. Do pierwszych bym wybrał zapewne Audeze Deckard do drugich Chord Mojo. Aby to pożenić trzeba by kupić coś bardziej neutralnego. Questyle 600i powinien się sprawdzić z obiema parami słuchawek. Warto wypożyczyć na kilkudniowe testy przed zakupem.
 14. Fiio FH5 plus Dragonfly Red/Cobalt Ikko Oh10 plus Dragonfly Red/Cobalt IMR R1Z + Cobalt
 15. Ja kupiłem u nich model R1 Zenith. R2 tylko miałem okazję wczoraj posłuchać. https://imracoustics.com/collections/all

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...