Jump to content

Palpatine

Zasłużony
 • Posts

  2,743
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  87

Palpatine last won the day on October 7

Palpatine had the most liked content!

Posiadany sprzęt

 • IEMy
  UM MEST MK2
 • Odtwarzacze (DAPy)
  Sony WM1A

Recent Profile Visitors

3,538 profile views

Palpatine's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • Week One Done
 • One Year In

Recent Badges

1.4k

Reputation

1

Community Answers

 1. Słuchawki są bardzo wysokiej jakości. Za lepsze trzeba sporo dopłacić. Można powoli zbierać na UM Mest Mk2 Kabel można w przyszłości sobie zamówić jakiś lepszy aby dopieścić ulubione słuchawki. Dobrze słyszeć, że nasze porady trafiły w gusta.
 2. Będzie Pan zadowolony Proszę podzielić się pierwszymi wrażeniami.
 3. Przypominam, że jak wychodziły flagowe HD600 i HD650 kosztowały ok 2500 zł, później Hd800 gdzieś koło 4900 zł, Beyerdynamic T1 rev2 - 3999 zł. A dzisiaj nas testują, kto da więcej i premiowanie produktu poprzez cenę a nie jakość.
 4. Czyli są słabe...jakby były droższe od Abbys i Hifimana to by przynajmniej wysłali w świat sygnał, że są przynajmniej tak samo dobre
 5. Jeśli boisz się ze basu będzie zbyt dużo to poczytaj o UM 2HT Terminator są jaśniejsze od 3DT
 6. W zasadzie nie kupisz żadnych dokanałowek po odsłuchu. Dlatego są fora i można polegać na doświadczeniu innych, którzy w roku testują kilkanaście/kilkadziesiąt par, ewentualnie można się bawić w koło fortuny i Magda wskaże te najlepsze
 7. Dx160 to dobry wybór, odrzucenie FiiO jeszcze lepszy. Warto poszukać używki, czesto się pojawiają za 900 zł a wtedy można myśleć o UM. Żadne z wymienionych wyżej nie zagrają w takiej klasie. Lepiej kupić raz a dobrze niż je wymieniać za kilka miesięcy ze strata finansowa.
 8. Najwiecej jakości dostaniesz kupując słuchawki. UM 3DT to dobry kierunek. Do tego używany DX160 i praaawie mieścisz się w budżecie. Z tańszych opcji to: Ikko Oh10 ale tutaj Vka jest dość agresywna, FiiO Fh5 ale to granie bardziej W niż V,.
 9. Palpatine

  Muzyka filmowa

  Sam Zimmer prosił reżysera aby mógł napisać muzykę do Dune...nie znając uniwersum, książek, poprzedniego filmu. Chciał mieć czysty umysł aby stworzyć dzieło swojego życia. Póki co dostępny soundtrack i score, czekamy na trzecią płytę.
 10. Moim zdaniem 990ED 250 ohm (nie pro) lub H2HR w zależności od preferencji tonalnych. Poziom słuchawek jeśli chodzi o jakość jest zbliżony
 11. Sprawdzę. Swoja droga muzyka do pierwszej Duny nie leżała mi kompletnie.
 12. @Bednaarnie znam, ale z chęcią się zapoznam. Czy to jest jakaś wariacja muzyczna na podstawie książki?
 13. Kilka albumów z HDTracks Metallica (Remastered Expanded Edition) [192kHz · 24bit] Dune (Original Motion Picture Soundtrack) [48kHz · 24bit] The Dune Sketchbook (Music from the Soundtrack) [48kHz · 24bit]
 14. Większość sklepów nie przyjmuje zwrotów słuchawek dokanałowych, także radzę się dopytać przed kupnem. Moralność może nie mieć nic do rzeczy. Amazon dopuszcza zwroty do 30 dni więc to jest jakaś opcja.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...