Jump to content

Palpatine

Bywalec
 • Content Count

  1,822
 • Joined

 • Days Won

  37

Palpatine last won the day on November 6

Palpatine had the most liked content!

Community Reputation

729 Excellent

About Palpatine

 • Rank
  Bardzo doświadczony

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Ikko Oh 10
 • Sprzęt źródłowy
  iPhone X / Cobalt
 • Odtwarzacze
  TIDAL HiFi

Recent Profile Visitors

1,461 profile views
 1. Tak Sowy będą bliżej lcd2 niż 7200. Skoro brzmienie LCD tak bardzo trafia w gust może od nich jakiś zamknięty model?
 2. Myśle, ze Hugo i Nightowl to może być fajne połączenie. PM3 to raczej nie ta klasa grania. Ciekawa propozycja może być tez Denon 7200. Proponuje najpierw poczytać recenzje, a później kupować przez net. Zawsze mamy 14 dni na zwrot.
 3. Myśle ze w Top HiFi uda się posłuchać i Cobalta i xdsd. M11 to raczej Mp3Store i lepiej spojrzeć na M11Pro, ale strzelam w ciemno znając ich wcześniejsze modele, ze to nie jest klasa sprzętu Cobalta
 4. Tesle tak grają, albo ktoś je toleruje albo nie. Jak szukasz odpowiednika swojego stacjonarnego zestawu to poczytaj o Audeze isine 20 lub i3 ew i4 w zależności od budżetu. Jesli musza to być słuchawki pełnowymiarowe to Hugo może bardzo dobrze zagrać z Nightowl lub Nighthawk.
 5. A może po prostu Cobalt? Na headhifi ktoś robił porównania xdsd z Cobaltem i ten drugi zagrał w wyższej klasie dźwięku. Najlepiej przetestować na własnych uszach i słuchawkach.
 6. @bachankas ale w eu tidal hifi kosztuje 20€
 7. Wprowadzasz ludzi na forum i siebie w blad. Średnia pensja w Polsce to 5100 zł, w Niemczech to 13600 zł. Koszty życia są prawie dwukrotnie wyższe niż u nas wiec wydają zwykle dwa razy więcej na duża cześć produktów jak np. TIDAL Takze patologia jest bardziej sposób myślenia i analizowania rynku niż polskie ceny TIDAL która jest o polowe mniejsza niż w reszcie zachodniej Europy. W wielu produktach luksusowych jak auta, perfumy itp masz przelicznik euro razy 4 plus VAT
 8. To są niezłe ceny, ale nie na tyle dobre aby pozbawić się gwarancji. Musisz być świadomy ze masz bardzo duża szanse zapłacenia podatków i obsługi celnej do daje zwykle ponad 25% kwoty, co więcej jak odeślesz to na serwis i paczka wróci może zostać powtórnie naliczone cło. Sam musisz wiedzieć czy skóra jest warta wyprawki.
 9. Dobra cena na Sony wh1000xm3 https://m.euro.com.pl/sluchawki/sony-wh-1000xm3-srebrny.bhtml?utm_source=2381265&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=(TradeDoubler)&utm_content=%2F weekendcudow1
 10. Na papierze to bardzo fajny zestaw. Spróbuj go kupić przez net będziesz miał 14 dni na zwrot w razie jakby jakiś element dźwięku Ci nie odpowiadał, lub FiiO złe współpracowało z Twoim tel.
 11. Recenzja Red i Cobalt są na blogu. Cobalt ma swój temat wielostronicowy napisaliśmy o nim chyba wszystko. Różnica pomiędzy nimi jest duża i na wielu płaszczyznach. Jitterbuga nie warto kupować w ogóle, chyba ze masz szum z usb.
 12. Rabuje i wykorzystuje się zawsze pod przymusem. Tobie nikt nie każe korzystać z tej usługi. Błąd nr 2 nie są monopolistami. Masz kilka innych usług z taka jakością tyle ze są znacznie droższe 😂
 13. Nie musisz się godzić, nikt pistoletu do głowy nie przystawia. Są darmowe rozwiązania jak Spotyfi czy YT.
 14. Bardzo możliwe, ale nie jest to zakup pierwszej potrzeby. Nie stać Cię, nie kupujesz. Mnie nie stać na Tesle, która w Polsce jest znacznie droższa niż w USA a i zebranie kwoty zajmie Polakom znacznie więcej czasu. Nie chodzę po forach motoryzacyjnych i nie płacze, po prostu nie jest to produkt dla mnie.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...