Jump to content

JaJakubub

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About JaJakubub

 • Rank
  Nowy
 1. Po recenzji stwierdzam, jak sam jej autor napisał, że ma mniejszą scenę niż słuchawki AKG kosztem większego basu. Chyba poczytam na własną rękę i przejdę się po sklepach, dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.
 2. Właśnie metal, rock, trochę brakuje mi basu, dzisiaj podkręciłem go w sterowniku, ale to nie to samo, przynajmniej tak mi sie wydaje. Moja karta dźwiękowa jest na tyle upośledzona, że mocno ucina mi Hz, bo ma od 30Hz do 16KHz
 3. Witam. Trochę ponad rok temu zakupiłem AKG K240 MKII po czytaniu recenzji na waszym forum itp, wersję tańszą (produkowana w chinach) i z powodu braku wiedzy i pieniędzy dokupiłem średnią(?) kartę dźwiękową ASUS Xonar DG. Ostatnio się zastanawiam, czy nie zmienić owej karty dźwiękowej na lepszą, czytałem na waszym forum, że AIM SC808 byłoby dobre do tychże słuchawek. Albo DACi, ale w sumie to nie jestem obeznany w temacie, dlatego chcę zapytać, czy zmienić kartę na coś innego? Oczekuję lepszego basu i sceny, pytanie czy uzyskam ją przy zmianie źródła, czy zmienić również słuchawki.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...