Jump to content

Audiomagic.pl

Audiomagic
 • Posts

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Audiomagic.pl last won the day on December 30 2019

Audiomagic.pl had the most liked content!

3 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Audiomagic.pl's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

114

Reputation

 1. Hej, w ostatnim czasie przyjechało do naszego sklepu wieeele nowości. Na start, zacznijmy od tego, że zostaliśmy polskim dystrybutorem firmy Knowledge Zenith, powszechnie znanej jako KZ. Pełna lista jest całkiem długa i znajdziecie ją pod tym linkiem: https://www.audiomagic.pl/s?q=KZ Na ten moment niestety musicie posiłkować się recenzjami anglojęzycznymi, ale wkrótce pojawi się to i owo w języku polskim Poza tym, dotarły nowości od iFi Audio - Zen DAC V2 oraz Zen Blue V2. Pierwszy różni się od pierwszej generacji zmienionym XMOSem, w pełni obsługującym MQA. Zen Blue V2 z kolei ma powiększony zasięg o 80% względem pierwszej wersji. Nie zapominajmy też o FiiO, które zaprezentowało FiiO FH5s, a także ulepszony moduł bezprzewodowy do IEMów w postaci UTWS3. Topping również się nie oszczędzał i jakiś czas temu zaprezentował najnowszy zestaw, D30 Pro i A30 Pro. Jest to bardzo przyjemnie grające połączenie, które dla wielu będzie już "złapaniem króliczka", więc zachęcamy do przetestowania i kupna w naszym sklepie Ze względu na pożar w fabryce AKM, modele D90 i D90 MQA nie są już dostępne, ale zastępuje je D90SE - oparty na kości ESS9038 DAC, który wspiera MQA nie tylko po USB, ale również po Coaxie, wejściu optycznym oraz AES. Niestety, jeszcze nie mamy sztuki do odsłuchu, ale mamy nadzieję, że wkrótce przyjedzie. Stay tuned!
 2. Topping nie zwalnia tempa i wydaje kolejną nowość, która musi osiągnąć ogromny sukces rynkowy - D70s! Jest to odświeżony, niezwykle popularny model D70, tym razem wspierający MQA. DAC zbudowany jest wokół dwóch kości AK4497 (po jednej na kanał), co skutkuje jeszcze lepszą separacją między kanałami oraz pomiarami. Pomiar THD+N Toppinga D70s pobił te oficjalne, wykonane przez AKM. Topping D70s wspiera DSD512 oraz PCM32bit 768kHz, co w połączeniu z pełnym dekodowaniem MQA tworzy idealnego kompana do odtwarzania plików oraz do streamingu. Duży nacisk został również położony na Bluetooth, a dzięki wsparciu kodeku LDAC możliwe jest odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości. Polska cena wynosi 2790 zł a dostępność przewidywana jest na polowe Lutego. Już teraz możecie umawiać się na odsłuchy oraz zakupy w sieci sprzedaży na terenie całego kraju - zapraszamy!
 3. Nadchodzi nowy flagowiec serii FD od Fiio...przedstawiamy FD5! Słuchawki będą wyposażone w pojedynczy przetwornik dynamiczny pokryty berylem. Obudowa kopułek wykonana została w całości ze stali nierdzewnej co zapewni bardzo wysoką wytrzymałość i świetny feeling. Same obudowy będą miały konstrukcję półotwartą, co pozwoli oddychać przetwornikowi, aby zapewnić jak najlepszą reprodukcję dźwięku. Nowością jest również kabel, który został wyposażony w wymienne końcówki - 2.5mm, 3.5mm oraz 4.4mm. Dzięki temu, jeden przewód będzie pasował do każdego urządzenia, zbalansowanego oraz single ended. Dodatkowo, wymienne są również filtry umieszczone na tulejce, których wymiana będzie miała wyraźny wpływ na sygnaturę dźwiękową. Całość wygląda imponująco i bardzo obiecująco. FiiO FD5 zostały wycenione na 299 USD i już niebawem trafią do Audiomagic.pl oraz do salonów partnerskich w całym kraju - zapraszamy!
 4. Do Polski dojechała właśnie nowość od Fiio - Q3! Jest to przenośny DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym opartym na technologii THX. Przetwornik oparty jest na kości AKM4462 obsługujący aż do 768kHz/32-bit PCM oraz DSD512. Dzięki technologii THX, zaimplementowany wzmacniacz słuchawkowy osiąga fenomenalnie niskie zniekształcenia oraz neutralną barwę dźwięku, przy bardzo dużej mocy wyjściowej. Design zaczerpnięty został z poprzednich urządzeń od Fiio, zatem mamy do czynienia z obudową z proszkowanego aluminium oraz nowoczesnym, obłym kształtem. Fiio Q3 wyposażony jest w wyjście 3,5mm oraz dwa standardy wyjść zbalansowanych: 2,5mm oraz 4.4mm. Natomiast z tyłu umieszczony został przełącznik gainu oraz podbicie basu. Bateria o pojemności 1800mAh pozwala na używanie urządzenia przez 10 godzin bez konieczności ładowania. Fiio Q3 jest już dostępny w Audiomagic oraz w sklepach partnerskich w całym kraju, cena detaliczna wynosi 749 zł.
 5. Na rynku pojawiła się nowość - Topping L30, który już zaskarbił sobie wielu bardzo przychylnych recenzji. L30 to wzmacniacz słuchawkowy operujący na modułach NFCA (Nested Feedback Composite Amplifier) zapożyczonych z flagowego A90. Wzmacniacz wyposażony jest w trzy ustawienia gainu (-9,9db, 0 oraz +9,5db) dzięki czemu idealnie sprawdzi się przy wszelkiego rodzaju słuchawkach, od skutecznych dokanałowych aż po wymagające prądowo słuchawki planarne. Wzmacniacz może również pracować w formie przedwzmacniacza, dzięki czemu możliwe jest podpięcie aktywnych monitorów na biurku. Po przeczytaniu pierwszych publikacji można być pewnym, że L30 zostanie bestsellerem, jest to prawdziwie hi-endowe urządzenie w kwocie wielokrotnie niższej od urządzeń tego pokroju u konkurencji. L30 oferuje aż 3500mW na kanał przy impedancji 16oHm, dzięki czemu żadne słuchawki nie będą dla niego wyzwaniem. Kluczowe jest jednak to, że wraz z ogromną mocą idą fenomenalne pomiary, dzięki czemu Topping L30 zachowuje bardzo liniową charakterystykę i absolutny brak zniekształceń przy każdym obciążeniu. Dzięki impedancji wyjściowej wynoszącej < 0.1 oHm będzie dodatkowo idealnym kompanem do bardzo skutecznych słuchawek dokanałowych, wystarczy ustawić wzmacniacz w trybie wzmocnienia -9,9db aby cieszyć się nieskazitelnie czystym, mocnym sygnałem bez żadnych szumów. Topping L30 jest już dostępny w sieci dystrybucji Audiomagic, więc znajdziecie go w kilkudziesięciu sklepach w kraju. Jego cena wynosi 649 zł. Serdecznie zapraszamy na odsłuchy i zakupy!
 6. W ciągu najbliższych tygodni dotrze do nas najnowszy DAP od Cayina, a mianowicie model N3Pro. Jest to pierwszy odtwarzacz przenośny na rynku w którym zastosowano prawdziwe lampy - w tym przypadku typu JAN6418. Cayin N3Pro wyposażony został w system operacyjny Hiby OS gwarantujący płynną i intuicyjną obsługę. Odtwarzacz jest w pełni zbalansowany i może się pochwalić mocą na wyjściu słuchawkowym aż do 800mW. Najważniejszą cechą nowego DAPa od Cayin jest to, że wyposażony jest on w cztery sygnatury dźwiękowe: SS - SolidState, czyli tranzystorowe wzmocnienie - 250mW/32oHm / 3.5mm Triode - W pełni lampowy tryb wzmocnienia z wykorzystaniem dwóch lamp JAN6418 - 130mW/32oHm / 3.5mm Ultralinear - Hybrydowy tryb wzmocnienia wykorzystujący lampy oraz solid state - 250mW/32oHm / 3.5mm Balanced - W pełni zbalansowane wyjście słuchawkowe tranzystorowe - 800mW/32oHm - 4.4mm Cayin zadbał o to, aby lampy w tak małym urządzeniu pracowały należycie - zastosowano dla nich specjalną obudowę silikonową zawieszoną na elastycznej płytce PCB, dzięki temu możliwe jest nawet uprawianie sportu z N3Pro w kieszeni! Sekcja przetwornika wyposażona została w dwie kości AK4493EQ, dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w Bluetooth 5.0 wraz z funkcjonalnością HiBy Link, dzięki któremu możemy N3Pro z łatwością połączyć z telefonem w celu streamowania muzyki lub kontrolowania odtwarzacza bez wyciągania go z kieszeni. Cayin N3Pro już niedługo pojawi się w sklepach partnerskich w całym kraju, cena detaliczna wynosi 2490 zł.
 7. iFi Audio właśnie pokazało kolejne nowe urządzenie - iDSD Neo! Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest całkowicie nowy design. Całe urządzenie zrobione jest z aluminium i dodatkowo może pracować w obu orientacjach - poziomej oraz pionowej (dzięki dołączonej, aluminiowej podstawce). OLED-owy ekran automatycznie wykrywa położenie DACa i przekręca informacje wyświetlane tak, aby zawsze były idealnie czytelne. Dodatkowo, NEO wyposażony jest w wielofunkcyjne pokrętło, dzięki któremu urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Trzy tryby działania mają na celu zapewnić wszystko czego współczesny audiofil potrzebuje od urządzenia tego typu. Pierwszym z nich jest praca jako czysty DAC ze stałym napięciem na wyjściach liniowych w celu podłączenia do zewnętrznego wzmacniacza zintegrowanego lub przedwzmacniacza. Drugi tryb to DAC/Preamp dzięki któremu NEO idealnie sprawdzi się w połączeniu z końcówką mocy lub aktywnymi monitorami. Nie zapomniano również o słuchawkowcach, tak więc trzecim trybem jest Dac + Wzmacniacz słuchawkowy, dzięki któremu stworzysz świetny zestaw z kategorii "Head-Fi". Niezależnie czy korzystamy z połączeń kablowych czy też z wysokiej jakości połączenia Bluetooth, dzięki świetnej sekcji cyfrowej oraz w pełni zbalansowanej konstrukcji wewnętrznej NEO zapewnia dźwięk który uzależnia. Wspaniały przy muzyce, multimediach oraz grach. iDSD NEO obsłuży każdy format audio wraz z 32bit/768kHz oraz DSD aż do DSD512. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu chipów Burr-Brown oraz ich czterokanałowemu designowi, DSD oraz PCM odtwarzane są w formie Bit-Perfect. Oczywiście iDSD NEO kontynuuje tradycje urządzeń od iFi Audio i wyposażone jest w MQA, dzięki któremu odtworzymy albumy Master Quality w serwisie streamingowym Tidal. Cena : 3290 zł Dostępność już niebawem, zainteresowanych zapraszamy do kilkudziesięciu sklepów partnerskich na terenie kraju.
 8. Nowość od iFi Audio - iFi iDSD Signature. Nowy flagowiec linii urządzeń przenośno-stacjonarnych od iFi w natarciu. iDSD Signature to następca a zarazem rozwinięcie niesamowicie popularnego i docenionego iDSD Micro Black Label. Tym razem urządzenie wykończone jest w kolorze ciemnego granatu, nazywanego przez producenta Space Blue. Angielski producent postawił bardziej na ewolucję, aniżeli na rewolucję. Dodano zbalansowane wyjście na słuchawki typu 4.4mm, a reszta układu została udoskonalona w celu zapewnienia jeszcze lepszego dźwięku od swojego poprzednika. iDSD Signature potrafi działać do 12 godzin odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu baterii o pojemności 4800 mAh. Odtwarza wszystkie formaty muzyki aż do DSD512, PCM768. Dodatkowo, urządzenie obsługuje MQA. Cena detaliczna : 2990 zł Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kilkudziesięciu sklepów partnerskich na terenie całego kraju. Dostępność już niebawem!
 9. Preorder! Kochani! Przygotowaliśmy dla Was świetną okazje na zakup fenomenalnego, lampowego odtwarzacza Cayin N3Pro! Cena detaliczna : 2490 Cena przy 5 chętnych : 1990 Cena przy 10 chętnych : 1790 Posiadam tego Cayina od tygodnia i jestem totalnie zachwycony. Posiada cztery różne tryby wzmocnienia - Solid State, Balans (4.4mm), Trioda oraz Ultralinear (Lampa na przedwzmacniaczu i Solid State jako wzmocnienie). Przy cenie 2490 to absolutny, dźwiękowy killer, a za ceny preorderowe...to już jest no brainer. Chętnych do zapisania się na preorder prosimy o wpisywanie się w komentarzu Pozdrawiamy, Audiomagic.pl
 10. Hej! Nowa recka na naszym kanale, tym razem jakże popularny Topping DX3 Pro - miłego oglądania!
 11. Siemano! Na naszym kanale jest już film o naszych nowych Encore Zapraszamy do dyskusji
 12. ROCKMASTER ONE TO NAJNOWSZY PRODUKT W DOROBKU FIRMY ENCORE. Jest to konstrukcja truly wireless, które szturmem zdobywają serca klientów na całym świecie. Niezastąpiona wygoda, absolutny brak kabli oraz świetnej jakości dźwięk to cechy które wyróżniają te słuchawki. Słuchawki łączą się po Bluetooth z każdym telefonem. Posiadają najwyższą wersję Bluetooth, czyli 5.0, która zapewnia najwyższą jakość połączenia oraz największy zasięg. Czas pracy na baterii to 4h, a dołączone etui pełni również funkcję powerbank, który pozwoli na kilkukrotne naładowanie słuchawek. W zestawie, oprócz słuchawek wraz z etui oraz przewodu do ładowania, znajdują się gumki silikonowe w trzech rozmiarach oraz jedna para oryginalnych pianek Comply. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sklepu Audiomagic.pl w Warszawie lub do jednego z wielu salonów partnerskich w całym kraju. Specyfikacja techniczna: Nazwa: Encore RM One Pasmo przenoszenia: 18 Hz - 22 kHz Zasięg działania: 8 m Czas ładowania: ok. 2h Czas rozmów i odtwarzania muzyki: ok. 4h Czas czuwania: ok. 100h Wersja Bluetooth: 5.0 Profile Bluetooth: HSP/HFP/A2DP/AVRCP
 13. Witajcie! Po ogromnym sukcesie modeli M11 oraz M11 Pro kwestią czasu było to, że Fiio wprowadzi nowego flagowca. Tak też się stało - przedstawiamy Fiio M15! Odtwarzacz bazuje na podwójnych, flagowych kościach AK4499EQ. Potrafi on dekodować 768kHz oraz natywne DSD512, a jego stosunek sygnału do szumu wynosi 140dB. Tak jak w poprzednich urządzeniach, tak i tu mamy do czynienia z najbardziej zaawansowanym technicznie odtwarzaczem na rynku - absolutnie zero kompromisów dźwiękowych, obłędnie szybka i intuicyjna obsługa dzięki układowi Exynos 7872 oraz systemowi Android. Nowy M15 jest dostarczany w bardzo ładnym drewnianym pudełku. Urządzenie wyposażono w wyświetlacz IPS Hi Res o przekątnej 5,15 cala i rozdzielczości 1440 x 720. Wszystkie przyciski M15 znajdują się po lewej stronie. Na dole znajdziemy złącze USB-C i gniazdo MicroSD. Jakość wykonania jest bardzo dobra i wszystko jest doskonale wykończone. M15 ma gładkie krawędzie, solidne złącza i wygodne przyciski. M15 to też prawdziwy powerhouse, oferujący 800mW (!) przy 32ohm po wyjściu zbalansowamym. Podsyłam linki do kilku recenzji : https://kropka.audio/test/odtwarzacze/fiio-m15-recenzja/ https://headfonics.com/fiio-m15-review/ https://www.whathifi.com/reviews/fiio-m15 https://www.headfonia.com/fiio-m15-review/ Jeżeli jesteście zainteresowanie odsłuchem tego małego wariata to serdecznie zapraszamy do nas lub do salonów partnerskich Specyfikacja techniczna: - Procesor Exynos 7872 - DAC AK4499EQ - Obsługiwane formaty aż do: 768kHz-32bit, DSD512 natywne - USB: Type C USB2.0 - Wyświetlacz dotykowy 5.15 cala 1440x720 - Czas ładowania: <3.5h - Bateria: 7490mAh li-on - Czas pracy: 15 godzin - Wyjście: 1: 490mW (32 Ohm) 2: 70mW (300 Ohm) 3: 800mW (32 Ohm) 4: 280mW (300 Ohm) - Pasmo przenoszenia: 20Hz-90kHz (-3dB) - Odstęp sygnału do szumu: 122dB (A-ważony) - THD+N: <0.0004% (1kHz/10kOhm) - Wymiary: 134 x 75 x 18 mm - Waga: 310g

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...