Jump to content

Audiomagic.pl

Komercyjny
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Audiomagic.pl last won the day on July 8

Audiomagic.pl had the most liked content!

Community Reputation

55 Good

About Audiomagic.pl

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, pamiętamy. Panowie, słuchawki wyszły dziś do: Eyeer Hir0 Paweł_PK Pyczkens Pabko_PK Odbiór osobisty Juniores oraz J4r3k urlopy.
 2. Wysyłamy dziś do kogo możemy, zawieziemy do DPD na sortownie żebyście jutro dostali.
 3. Uwaga. Dostaliśmy informacje że jutro dostawa powinna do nas dojechać. Bardo możliwe że w środę trafią do Was słuchawki.
 4. Witamy. Posiadamy po serwisowe sztuki urządzeń firmy FiiO. Są to słuchawki i odtwarzacze z poprzednich generacji linii X, E i M. O to lista: X1 srebrny 1gen 2 sztuki 350 zł X3 2gen 3 sztuki 550 zł x5 1 gen 1 sztuka 950 zł x5 2 gen 1 sztuka 1000 zł E18 2 sztuki 350 zł 2x M3 2 sztuki, kompletne zestawy 200 zł Wszystkie urządzenia są po przeglądzie w głównym serwisie FiiO w chinach i są wolne od usterek. Posiadają ślady użytkowania, brak jest akcesoriów (oprócz kabla usb) i oryginały pudełek. Kontakt poprzez forum lub adres email sklepu.
 5. Jest aktualizacja. Transport wylądował już w Polsce. Przesłaliśmy dokumenty celne do UPS. Liczymy, że jutro lub w poniedziałek będą słuchawki już u nas.
 6. Cześć! Szybka piłka. Preorder Fiio M5, kolor czarny, dostępność W TYM TYGODNIU, właśnie wylądowały w PL. Cena dla was : 449zł Zapraszamy!
 7. Kochani, w tym tygodniu powinny dotrzeć, tak przynajmniej wynika z trackingu. Damy Wam znać
 8. Myślę że będziemy w stanie Ci zarezerwować sztukę. Tak czy siak, bardzo niedługo to celowałem właśnie w okolicę połowy miesiąca.
 9. O, uwaga uwaga, możliwe że przyjdzie bardzo niedługo. In touch
 10. Hej! Wykazywaliście zainteresowanie tym modelem, więc uroczyście informuję, że dziś wjechały do nas Fiio Q5s. Cena dla forumowiczów : 1499zł Mamy tylko 3 sztuki, kto pierwszy ten lepszy
 11. Witajcie, mamy do sprzedania jedne, fabrycznie zapakowane Hifimany Sundara. Przez błąd w komunikacji niepotrzebnie zamówiliśmy kolejną sztukę, więc pomyślałem że ktoś z Was będzie chciał je przytulić w atrakcyjnej cenie. Cena reularna 1999zł, cena dla Was na tę sztukę to 1800zł z kosztami przesyłki. Może rabat procentowo nie powala, ale zaufajcie mi, kokosów na tym nie ma.. Zdjęcia zbędne, bo słuchawki nigdy nie były otwierane. Do ewentualnego odbioru w Warszawie w Audiomagic.
 12. Hej, w wątku o Kennerton Magni zasugerowaliście, aby zrobić grupową ofertę na jakieś combo słuchawkowe, no to lecimy: Topping DX3 Pro - http://www.tpdz.net/products_detail/productId=39.html Zbieramy 5 osób, wtedy cena to 699zł Dostępność przewidywana na połowę sierpnia. Zapisywać możecie się tutaj w wątku lub poprzez PW.
 13. Kochani, mieliśmy parodniową obsuwę spowodowaną problemem z kolorami, teraz już z płatka. Spodziewamy się że za ok. tydzień powinny do nas wjechać, jeżeli po drodze nie zdarzy się coś nieprzewidywalnego. Jeżeli pojawią się problemy to będę was informował.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...