Jump to content

Waifu

Bywalec
 • Content Count

  602
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by Waifu

 1. Tak analityczne słuchawki jak ety pokażą wszystkie wady źródła jeszcze takowe występują. Z jaśniejszymi sprzętami też za bardzo nie polecam łączyć.
 2. Waifu

  Fanklub Apple

  Jak ktoś chce lepszy większy ekran, a nie ten montowany w iPhonach 5 lat temu to bierze sobie flagowy model. Idąc w myśl założenia, że "mało używamy telefonu", "do dzwonienia" czy "przecież wystarcza" to po co w ogóle kupować se, skoro można starsze modele w kwocie 200-300 zł.
 3. Waifu

  Fanklub Apple

  @Nehero to, że kogoś stać nie znaczy, że kupi. Wielu niespełnionych ludzi ma różnego rodzaju bariery mentalne i psychologiczne, podświadomie wiedzą, że to nie ich poziom, a sami są za mali aby wejść na salony rynku elektronicznego. I wolą kupić golfa w cenie bmw.
 4. Rozglądałbym się za czymś na krztalt łatwopędliwych hd600, ale nic poza starymi he300 nie przychodzi mi do głowy. no i to słuchawki otwarte... Momentum być może
 5. Waifu

  Kącik Jazzowy

  Japoński Jazz Toż to taki potworek jak Kpop
 6. Niepotrzebne przytyczki co do poszanowania słuchawek, bo chyba nikt do doków za kilkaset zł nie podchodzi w białych rękawiczkach, a także w powątpiewanie w sens recablingu stąd porównanie czarne - białe, bo przecież słychać można tylko z fabrycznego. No i tak wyszło. Recabling od splittera jest banalny i możesz zrobić go sam, są kable do recablingu po 20 zł na allegro, wykona ci go też każdy sprzedawca custom kabli, a także część sklepów audio. Dodatkowo taki kabel będzie wytrzymalszy od tych cieniutkich zwykłych kabli, które łatwo jest uszkodzić.
 7. Waifu

  Pokaż Pulpit

  @daviox 3 litery na klawiaturze obok siebie (¬_¬ )
 8. Można każde słuchawki ale wymaga to wprawy. Nie każdy druciarz się też tego podejmie, uderzyłbym do JimmiDragon z innego forum, widziałem, że recablował kiedyś chociażby re400 o bliźniaczej budowie.
 9. O ten który był opisywany na blogu https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-daca-nuforce-icon-μdac-3/ Można też sobie pójść w Dragonfly'e jak wiele osób i kupić sobie blacka, reda bądź cobalta
 10. To kupuje się normalne stacjonarne dac, lub małe dace słuchawkowe np pokroju udac od nuforca albo aune x1s
 11. Ty zmień słuchawki, a nie próbujesz wsadzać 200 koni do malucha Źródło się opłaca kupić do nich jedynie jak twoje naprawdę niedomaga i są szumy przestery etc

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...