Jump to content

Waifu

Bywalec
 • Content Count

  613
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by Waifu

 1. Powerless, the point is for them to understand what powerlessness is.

  I want to show them how futile it is to rely on prayers and put your fate in someone else's hands. It is a temporary consolation that gives this garbage a short-term relief.

  in other words, if you start praying, it will mean that you have failed as a human being

 2. Może dlatego, że Niemcy wykonują znacznie większą ilość globalnych testów, a nie ludzi którzy mieli realny udowodniony kontakt z zarażonymi. Szacować sobie to mogą porównując do własnych wyników
 3. Przecież już napisaliśmy, że jest pandemia.
 4. Pandemia jest faktem, natomiast paranoidalna walka i strach przez śmieszną grupą przypomina mi mobilizację całego wojska i wysłanie GROMu do bójki pod kebabem. Media jak i politycy żerują na ludzkim strachu, bo obecnie własne życie jest najwyższą wartością dla lewackich wygodnisiów. Nie swoboda, nie rozwój, nie własne prawa, im wystarczy, że mogą sobie w spokoju wegetować. Przypomnę, że w przypadku wspomnianej czarnej śmierci byli lekarze, którzy z narażeniem życia nieśli pomoc chorym starając się ulżyć im w cierpieniu. Teraz cię lekarz lekarz nie przyjmie, bo masz katar i kaszlesz.
 5. To czemu nie zwróciłeś ich z uwagi na uszkodzenie pokrowca ?
 6. Odstąpienie od umowy dotyczy produktów bez widocznych oznak użytkowania Chciałbyś kiedyś dostać nowe słuchawki z podrapanym przez kogoś pokrowcem ?
 7. Audiomagic miał jakieś z tego co pamiętam ale trzeba się pytać, i chyba firmowy sklep też ma jakieś.
 8. Jeszcze mi zostało 5 ovek, to chyba niedługo skończę tsubase
 9. naparzanie się face to face po mordkach to nie to czego oczekuję po wocie, chociaż czasem fajnie dla odmiany pograć ht mapy są większe i możesz podejmować więcej decyzji, granie na pc przeciwko tym na telefonie nie uważam zbytnio za fair play
 10. Szybkie bitwy są tym przez co nie gram w weekend, gdzie husaria siada przed kompem i robi wylew. w ostatnią sobotę i niedzielę 80% gier poniżej 6 min, nie ma czasu, żeby zrobić jakiś wynik czymś poza ht
 11. Jak ktoś chciałby... https://pl.wot-life.com/eu/player/Waaifuu-520393894/
 12. Pierwsze co mi przyszło do głowy to Shozy Alien +
 13. Oczywiście, hobby ma sprawiać przyjemność natomiast polecam się zastanowić gdzie kończy się słuchanie muzyki, a zaczyna tak zwany onanizm sprzętowy. I czy nie zastałeś wciągnięty przez innych audiofilów do zbiorowego samogwałtu nad swoim portfelem.
 14. Jak dla mnie polecanie słuchawek na budowę w roli allrounderów jest dla mnie nie na miejscu
 15. wychodzenie z domu może spowodować, że umrzesz poza domem To jest argument tego typu
 16. Może dlatego właśnie, że wiodą prym wśród ilości chorób cywilizacyjnych, szczególnie otyłości. Kiedyś z ciekawości jak kupiłem litrowy sok jabłkowy spojrzałem na tabelkę prawie 500kcal w litrze, tyle co chipsy czy czekolada, a oba zdrowsze od soku No i przekąską się jakoś najemy, a soczek przeleci i jeszcze zjeść coś trzeba.
 17. Radzę uważać z sokami, bo mimo, że sam je lubię to jest jednak sam cukier.
 18. Tak analityczne słuchawki jak ety pokażą wszystkie wady źródła jeszcze takowe występują. Z jaśniejszymi sprzętami też za bardzo nie polecam łączyć.
 19. Waifu

  Fanklub Apple

  Jak ktoś chce lepszy większy ekran, a nie ten montowany w iPhonach 5 lat temu to bierze sobie flagowy model. Idąc w myśl założenia, że "mało używamy telefonu", "do dzwonienia" czy "przecież wystarcza" to po co w ogóle kupować se, skoro można starsze modele w kwocie 200-300 zł.
 20. Waifu

  Fanklub Apple

  @Nehero to, że kogoś stać nie znaczy, że kupi. Wielu niespełnionych ludzi ma różnego rodzaju bariery mentalne i psychologiczne, podświadomie wiedzą, że to nie ich poziom, a sami są za mali aby wejść na salony rynku elektronicznego. I wolą kupić golfa w cenie bmw.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...