Jump to content

Waifu

Użytkownik
 • Content Count

  350
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Waifu last won the day on June 22

Waifu had the most liked content!

Community Reputation

156 Excellent

About Waifu

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  VE Zen Lite, ER4S Doragon
 • Sprzęt źródłowy
  Macbook Pro 13" Nano 2g
 • Odtwarzacze
  Ipad Pro 13" Iphone 7
 • Głośniki / kolumny
  https://myanimelist.net/profile/KotegawaDayo
 • Inny sprzęt
  https://soundcloud.com/soundy_desu

Recent Profile Visitors

4,956 profile views
 1. Po takiej dawce to ja chyba też zacznę słyszeć te wasze sieciówki.
 2. Jeżeli nie rozumiesz różnicy między pomiędzy "prądem" w kablu słuchawkowym a zasilającym w gniazdku czy tym z elektrowni Oraz na co ten kabel ma wpływ,, to nie ma sensu dłużej ciągnąć tego tematu. Nie walczę z wiatrakami.
 3. "Tylko, że sygnał dźwiękowy jest nie po DAC-u, a dopiero wytwarza go głośnik. przez DAC przechodzi prąd, przez wzmacniacz też, dochodzi do głośnika." No jak sygnał dźwiękowy jest nie po dacu i wytwarza go głośnik z "prądu", to słuchawki powinny zagrać nawet z gniazdka.
 4. To wepnij jakieś słuchawki np do tej waszej listwy, zobaczymy czy zagra.
 5. Porównywanie zasilających do słuchawkowych Być może dlatego, iż schemat i metodologia jego działania to zmiana charakterystyki przesyłanego sygnału w zależności od użytego materiału ? (fizyka) A nie audiofilski szamanizm niepoparty absolutnie niczym ? Jego wpływ można zaobserwować chociażby na wykresach, w przeciwieństwie do "filtrowania" prądu i "polepszania" jego jakości. Obserwowalny sygnał dźwiękowy przesyłany jest dopiero po wygenerowaniu przez DAC, a nie elektrownię.
 6. Nie wiem jaki związek ma to z dowodami które mieliście przedstawić, ale owszem, niedaleko mam plac zabaw.
 7. Rozumiem, że po zastosowaniu takiego kabla prąd przemienny zaczyna płynąć w jednym kierunku ?
 8. Czyli nie wiecie jak coś działa i przyjmujecie zmianę w dźwięku jako prawdę objawioną, bo ktoś tak gdzieś napisał w internecie ? Jakub spytał się o dowody, bo nie stwierdził różnic testując kable zasilające. Wcześniej była mowa o fizyce i średniowieczu, a teraz jest problem podać na jakiej zasadzie działa coś czego używacie i wydajecie na to jakieś tam pieniądze. A, że komuś wydaje się, że słyszy ? niech sprawdzi w ślepym teście ja już widziałem opowieści w których ktoś pisał, że kabel gra mu inaczej w zależności od tego którą stroną go podłączył
 9. W tym wypadku to nie kwestia słuchu tylko tego, że ktoś "słyszy" coś czego nie ma prawa usłyszeć.
 10. To pójdźmy o krok dalej, kable zasilające nie mają/mają marginalny wpływ na tor audio jeżeli dane urządzenie do odpowiedniego zasilenia nie potrzebuje kabla o większym przekroju.
 11. 20kg miedzi być może ma jakiś wpływ na brzmienie
 12. Phi.... Toż to pizdryki macie panowie
 13. W kwestii zasilania, te od prodiża są moim faworytem.
 14. Tak bo za sprawą magicznej listwy nagle inne urządzenia przestają oddziaływać na kable w słuchawkach czy na samą listwę i w ogóle znika pole elektromagnetyczne. Aż dziwne, że jeszcze nie zainteresowała się tym NASA. Przykłady ze świetlówką to zwykle przejaskrawianie, i nijak się ma to do "filtracji prądu" a żadna listwa tego oddziaływania nie zmieni, co najwyżej pokój odsłuchowy o ścianach z grubego ołowiu.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...