Jump to content

Waifu

Użytkownik
 • Content Count

  353
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by Waifu

 1. Google Glass już są dawno, problem z elektroniką w organizmach jest taki, że o ile w zwierzęta są już od dawna z powodzeniem wszczepiane (bezpośrednio do mózgu również) to na ludziach przecież eksperymentów nie zrobisz. I w ten sposób cała branża stoi w miejscu.
 2. Waifu

  Microsoft

  Jak w każdym programie, u nas przecież też strajkują. Jak widać na przykładzie Chin to zwykle populizmy.
 3. Waifu

  Microsoft

  No i co z tego? Bo ktoś ceni sobie złudne poczucie prywatności?
 4. Waifu

  Microsoft

  no i co z tego, że wszystko byłoby infiltrowane ? jeżeliby nawet to mogą martwić się tym różnego rodzaju przekręciarze i patologie W Chinach jakoś źle się nie żyje mimo, że nawet wiarygodność kredytowa jest zależna od tego gdzie tam wchodzisz w internecie
 5. yuin pk3 aczkolwiek mniejsza rozdzielczość, maniera grania podobna
 6. rysunek to nie, pisałeś o fotkach
 7. szczerze wątpię, aby druciarz publicznie udostępniał tajniki swojej branży i własne sposoby wykonania
 8. Po takiej dawce to ja chyba też zacznę słyszeć te wasze sieciówki.
 9. Jeżeli nie rozumiesz różnicy między pomiędzy "prądem" w kablu słuchawkowym a zasilającym w gniazdku czy tym z elektrowni Oraz na co ten kabel ma wpływ,, to nie ma sensu dłużej ciągnąć tego tematu. Nie walczę z wiatrakami.
 10. "Tylko, że sygnał dźwiękowy jest nie po DAC-u, a dopiero wytwarza go głośnik. przez DAC przechodzi prąd, przez wzmacniacz też, dochodzi do głośnika." No jak sygnał dźwiękowy jest nie po dacu i wytwarza go głośnik z "prądu", to słuchawki powinny zagrać nawet z gniazdka.
 11. To wepnij jakieś słuchawki np do tej waszej listwy, zobaczymy czy zagra.
 12. Porównywanie zasilających do słuchawkowych Być może dlatego, iż schemat i metodologia jego działania to zmiana charakterystyki przesyłanego sygnału w zależności od użytego materiału ? (fizyka) A nie audiofilski szamanizm niepoparty absolutnie niczym ? Jego wpływ można zaobserwować chociażby na wykresach, w przeciwieństwie do "filtrowania" prądu i "polepszania" jego jakości. Obserwowalny sygnał dźwiękowy przesyłany jest dopiero po wygenerowaniu przez DAC, a nie elektrownię.
 13. Nie wiem jaki związek ma to z dowodami które mieliście przedstawić, ale owszem, niedaleko mam plac zabaw.
 14. Rozumiem, że po zastosowaniu takiego kabla prąd przemienny zaczyna płynąć w jednym kierunku ?
 15. Czyli nie wiecie jak coś działa i przyjmujecie zmianę w dźwięku jako prawdę objawioną, bo ktoś tak gdzieś napisał w internecie ? Jakub spytał się o dowody, bo nie stwierdził różnic testując kable zasilające. Wcześniej była mowa o fizyce i średniowieczu, a teraz jest problem podać na jakiej zasadzie działa coś czego używacie i wydajecie na to jakieś tam pieniądze. A, że komuś wydaje się, że słyszy ? niech sprawdzi w ślepym teście ja już widziałem opowieści w których ktoś pisał, że kabel gra mu inaczej w zależności od tego którą stroną go podłączył
 16. W tym wypadku to nie kwestia słuchu tylko tego, że ktoś "słyszy" coś czego nie ma prawa usłyszeć.
 17. To pójdźmy o krok dalej, kable zasilające nie mają/mają marginalny wpływ na tor audio jeżeli dane urządzenie do odpowiedniego zasilenia nie potrzebuje kabla o większym przekroju.
 18. 20kg miedzi być może ma jakiś wpływ na brzmienie
 19. Phi.... Toż to pizdryki macie panowie
 20. W kwestii zasilania, te od prodiża są moim faworytem.
 21. Tak bo za sprawą magicznej listwy nagle inne urządzenia przestają oddziaływać na kable w słuchawkach czy na samą listwę i w ogóle znika pole elektromagnetyczne. Aż dziwne, że jeszcze nie zainteresowała się tym NASA. Przykłady ze świetlówką to zwykle przejaskrawianie, i nijak się ma to do "filtracji prądu" a żadna listwa tego oddziaływania nie zmieni, co najwyżej pokój odsłuchowy o ścianach z grubego ołowiu.
 22. Lepiej postawić słup to nie będzie czego filtrować, nie mówiąc już o aluminiowych drutach w ścianie. Najlepiej mieszkać przy elektrowni i walnąć przyłącze z 7 n i te same kable puścić w mieszkaniu, wszystko inne to półśrodki.
 23. Jaka moja strona? Bo jestem sceptyczny jeżeli chodzi o voodoo? "Jak patrzeć z twojej strony" to można i pójść w audiofilskie zawieszki do pokoju poprawiające akustykę, kilka cm metalu - 300 zł tylko czy skórka warta wyprawki.
 24. Jak ktoś bardzo chce to usłyszy Co do zakłóceń to elektronika nie pracuje przypadkiem na prądzie stałym? Jak nie ma przebić to co poprawiać? Kierunek elektronów? 😅

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...