Jump to content

Stoszek

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Stoszek

 1. Zakładam temat o słuchawkach o których nie pisze się wiele i szkoda że nie przeszły przez sito uszu Pana Jakuba; na co cicho liczę. Słuchawki teoretycznie zamknięte jednak welurowe pady oraz lekka konstrukcja daje swobodnie oddychać zarówno uszom jak i dźwiękom. Mam obecnie do bezpośredniego porównania ten model z CAL! na zacnym źródle EMU 0404 PCI i CAL!-e nie mają podejścia. Nabyłem używane za 75zł z wysyłką nowe ~120zł; jak dla mnie hit! Ciekawy jestem wrażeń z bezpośredniego porównania vs Superlux lub UR40.
 2. Dzięki za odpowiedź, która utwierdziła w mnie chęć jej zakupu. Mam już ją i chciałbym poeksperymentować z kostkami wzm.op. Podpowiecie za co która kostka w tej konfiguracji odpowiada. Dodam, że zależy mi na modyfikacji wyjścia front RL czyli kanały 1,2. Karta jest 8 kanałowa, możliwe jest to, że każda kostka odpowiada za 2 kanały + 1 x bufor?
 3. Ktoś słuchał jak to gra w porównaniu z HD2 lub Xonarem STX ew. AIM 8000 lub 808? Porównanie do Xonara DX też mile widziane. Jak ktoś montował inne op-ampy to w ogóle bajka. Generalnie ciekawi mnie jak to gra na standardowych kostkach i co można zdziałać poprzez ich wymianę.
 4. Witajcie, jestem nowy na forum. Konto założyłem za sprawą pierwszego stopnia wtajemniczenia audifilskiego; słuchawki dokanałowe JVC HA-KX100. Z tego powodu testy smartfona który posiadam w konfrontacji z PC gdzie jest SB Audigy. MyPhone C-Smart mojej kobiety wypada na tym tle baaardzo blado. Proszę o krótkie info odnośnie sprawdzanych smartfonów vs inny sprzęt stacjonarny i przenośny dedykowany audio. Wysoki bitstream powinien być miarodajny: "Smartfon" vs "karta dźwiękowa/DAC"- [Na czym słuchane]- werdykt Samsung GT-S7580 vs SB Audigy 0090 na- [JVC HA-KX100]

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...