Jump to content

Estero

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Estero

 • Rank
  Nowy
 1. Karta z dniem wczorajszym została wysłana. Pozdrawiam.
 2. Jestem wdzięczny wszystkim za zainteresowanie tematem i szybkie wsparcie. Udało mi się już nawiązać kontakt ze sklepem i otrzymałem interesujące mnie informacje, ale umknęło mi jedno pytanie: Czy naprawa będzie mieć jakiś wpływ na jakość dźwięku?
 3. Próbowałem już wcześniej skontaktować się mailowo ze sklepem, ale nikt nie odpisał. Profil Mayster chyba już nie istnieje, ponieważ po naduszeniu na nazwę dostaje komunikat: "Niestety strona, którą chcesz odwiedzić, nie istnieje. Prawdopodobnie została przeniesiona lub wprowadzono nieprawidłowy adres URL." Spróbuje w takim razie jeszcze ostatniego wyjścia, kontaktu telefonicznego. Dziękuję za pomoc i szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
 4. Witam forumowiczów. Mam problematyczny egzemplarz AIM SC 808, wygląda to na opisywaną w internecie wadę fabryczną. Karta staje się niewykrywalna dla komputera po jego uśpieniu , restarcie i aktualizacji Windows. Sprawdzałem ją na rożnych wersjach sterowników, innym komputerze oraz dwóch systemach operacyjnych Win 7 oraz Win 10. Była delikatna poprawa, po przeniesieniu, trochę częściej stawała się dostępna, ale nadal jest z nią kłopot. Czy jest ktoś, kto może polecić mi sprawdzony serwis, który się tym zajmie i odpłatnie naprawi opisaną przypadłość?
 5. Dziękuję za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Przemyślałem wszystko i postanowiłem kupić AIM SC808.
 6. Dziękuje za szybką odpowiedź. Wiem już którą kartę dźwiękową wybrać, ale zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia: Czy DAC nie będzie tu lepszym rozwiązaniem? Czy są źródła grające bardzo podobnie do AIM SC808 będące jednocześnie urządzeniami zewnętrznymi? Dużym plusem urządzenia zewnętrznego jest funkcjonalność, która jest dla mnie ważną rzeczą. Dodam jeszcze, że mogę na to przeznaczyć 1000zł, jeśli będzie warto.
 7. Witam, szukam karty dźwiękowej/DAC'a do PC słuchawki to Superlux HD681B zastanawiam się nad Asus Xonar DG i AIM SC808. Zależy mi na jak najlepszym dźwięku i przestrzenności, z czego przestrzenność ma mniejszy priorytet. Co wybrać? Czy warto jest dołożyć do AIM SC808? Jestem też otwarty na propozycje innych źródeł. Z góry dziękuje za pomoc. : >

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...