Jump to content

LoCzekk

Moderator
 • Content Count

  1,136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

LoCzekk last won the day on October 3

LoCzekk had the most liked content!

Community Reputation

464 Excellent

About LoCzekk

 • Rank
  wincyj basu synu

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  P7W/K270 Studio
 • Sprzęt źródłowy
  Aune S6/Dragonfly Red
 • Odtwarzacze
  Galaxy S9

Recent Profile Visitors

2,065 profile views
 1. https://www.audiofanatyk.pl/slownik-popularnych-pojec-audio/ Prosze sprawdzić czym są słuchawki otwarte i zamknięte.
 2. 8. Oferty muszą być dokładnie opisane (pełna nazwa przedmiotu, cena, w jakim stanie, czy sprzęt jest używany / nowy, długość gwarancji, warunki wysyłki oraz preferowana forma kontaktu). Prosze o uzupełnienie.
 3. Łohoho, jak to gra w porównaniu ze starszym bratem?
 4. Nie, nie. Chodzi o model WH-H900. Te co podałeś to basotłuki
 5. Nie oczekuj od takiego małego ustrojstwa że będziesz miał tzw. Czarne tło, czyli bez szumów. Jedyne jakie znam to Dragonfly Red który nie miał tego problemu a np. większy ale zarazem tańszy SMSL M3 ten szum generował. W stacjonarnych integrach już tego nie miałem tj. Aune X1S oraz S6. Także tutaj spróbuj z Dragonfly Black lub Red.
 6. JBL I Marshall są to słuchawki wypuszczone tylko pod znanym logiem. Po za tym nie reprezentują niczego ciekawego. Ani dźwięk, ani zbytnio wykonanie i jakość nie są wysokich lotów (chociaż tutaj Marshall trochę lepiej). Może Sony WH900? W tej cenie powinieneś dostać już jakieś egzemplarze.
 7. Witam, Wydaje mi się, że w zakresie odpowiedzi na zawarty w temacie problem wyboru sprzętu, pomocna może okazać się lektura Polecanych oraz innych artykułów znajdujących się na blogu. Bezpośrednie linki są również zawarte w temacie przyklejonym w ramach listy tematów tego działu. Pozdrawiam.
 8. Stacjonarny, czyli taki który postawisz na biurko. Albo krawatowy. Albo ModMic. Do wyboru do koloru. Pamiętaj tylko ze DAC może, ale nie musi mieć wyjścia sluchawkowego (np. NuForce DAC-80). Także tutaj najpierw przydałoby się zaznajomić z terminologia. Tutaj może pomóc Scarlett 2i2. Podlaczysz słuchawki o mikrofon, ale czy powiększy scenę - nie wiem.
 9. Zmień słuchawki a mikrofon zmień na bardziej stacjonarny. Najlepiej coś pod USB żeby się nie pipczyc z interfejsami.
 10. Na pewno zyska na czystości i jaśniejszych wokalach. Odpowiadając na twoje pytanie - tak. Co do DAPa - niestety nie wiem ale jeśli M1 obsługuję BT to pewnie, jesli nie to wystarczy telefon.
 11. LoCzekk

  Hip Hop/Rap

  A Ruchu nie był gorszy i poszedł do Agenta Tutaj się zgodzę. Kurt rollson, fajna wakacyjna płytka. To samo vanillahajs ale np. KEPTN to jakaś padaka. Nie wiem nawet czy jeden utwór mi się spodobał, to samo z Noji. W ogóle nie kojarzę żadnego tytułu z tej płyty. Karmaggedon taki średnio. Kilka utworów lepszych, kilka gorszych. Chciałbym żeby kto inny mu zaczął bity robić bo Sir Mich niektóre też średnie wypuszcza.
 12. LoCzekk

  Hip Hop/Rap

  No cóż, trudno się nie zgodzić. Aktualny rap o ile można to tak nazwać opiera się na rapowaniu o dupach, samochodach, pieniądzach i narkotykach. Przekazu tutaj nie uswiadczysz. Aktualnie jest to takie hip-hop-olo. Ma być wpadający w ucho podkład i tyle. Takie kawałki produkuje np. Malik Montana. Wypuścił swoją nową płytę jakoś tydzień temu a ostatnio ktoś mu zadał pytanie "czy pracuje już nad następna płyta". Odpowiedział że następna płyta jest już gotowa. Także o czym my tu mówimy? Beat, wersy napisane w 15min. Na refren wrzucę jakieś jęczenie i gotowe. Mamy hit Aktualnie jest moda na to co Tede robił już kilkanaście lat temu, wtedy wszyscy też na niego najeżdzali że się sprzedał itd. A teraz co mamy? 😂

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...