Jump to content

LoCzekk

Moderator
 • Content Count

  1,015
 • Joined

 • Days Won

  37

LoCzekk last won the day on August 6

LoCzekk had the most liked content!

Community Reputation

399 Excellent

About LoCzekk

 • Rank
  wincyj basu synu

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  P7W/K270 Studio
 • Sprzęt źródłowy
  Aune S6/Dragonfly Red
 • Odtwarzacze
  Galaxy S9

Recent Profile Visitors

1,898 profile views
 1. Niestety nie zajmujemy się tą tematyką chociaż może znajdzie się jakiś specjalista. Co do głośników to lepiej popytac w sklepach stricte związanych z car audio.
 2. Jako że zrobił się trochę offtop... Przenoszę
 3. http://www.eukasa.pl/sluchawki-sony-wf-1000xm3-wf1000xm3b-ce7-czarna/ Na wstępie zaznaczam że nie znam sklepu, może ktoś coś kupował u nich? Standardowo - cena 999zl + bon na 200zl do wykorzystania, natomiast z linku wyżej ~730zl. Różnica spora I zaoszczędzimy kasę od razu a nie w formie wymuszonego bonu.
 4. Niestety P7 są już nie produkowane dlatego tylko używki. Ale same słuchawki wystarcza I nie potrzeba DFR z tym że po BT grają tak jak wyżej napisałem te trzy podpunkty.
 5. @bachankas też ich słuchał to może się wypowiedzieć jak one grają w takich bardziej rockowych/metalowych brzmieniach.
 6. https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-bowers-wilkins-p7-wireless/ Tutaj znajdziesz jak grają po BT. Jakub nie miał DFR wtedy ale już nadrobił zaległości I słuchał więc I on może się wypowiedzieć Różnica BT vs DFR -mniej basu z lepszą kontrola -średnica ciut bardziej czytelna -trochę słabszy detal względem DFR
 7. 2000h w BF4, 1000h Bad Company 2, troche CoD, trochę inne gry. Więc spokojnie, też swojego pogralismy. Zamykam.
 8. Myślę że mogą być całkiem niezle. Nie są też jakieś wielkie, więc problemu z miejscem też nie powinno być. https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth-bose-bluetooth-quietcomfort-35-ii-CID99-IDB4pAB.html Jakby ktoś był chętny to mogę pójść i obejrzeć ale tylko do jutra, ponieważ w sobotę wieczorem wyjeżdżam na tydzień.
 9. Trafiłeś na forum dla osób których sprzęt na którym słuchają i muzyka są istotną rzeczą w życiu. Także raczej trafiłeś na złe forum. Obojętnie jaki sponsorowany link tutaj wrzucisz - każdy zostanie odparty sensownym argumentami, tak jak koledzy wyżej napisali. Słuchawki gejmingowe nie mają grać, one mają cieszyć oko swoimi wodotryskami są dość spore pieniądze. Ta grupa słuchawek jest u nas delikatnie mówiąc skazana na porażkę i żaden użytkownik nie poleci Tobie takiego szajsu jaki chcesz kupić. Nie jesteśmy też tutaj żeby kogoś umoralniać i decydować co kupi. Możemy tylko pomóc, doradzić i nic więcej. Zgaduje że jesteś osobą młoda i niestety nie masz pojęcia jak działa ten świat i internet. Oczywiście mogę się mylić. Jeśli są jakieś pytania to ostatnia szansa, w innym przypadku zamknę temat.
 10. Popieram kolegę wyżej. Nie znajdziesz nic na USB, dobrze grającego za 500zl (za wyjatkiem HyperX Cloud 2 które mają przejściówkę do USB. Jak Zwiększy się Twój budżet to szukaj Audio-Technica DSR7BT/DSR9BT
 11. Nie wiem, też nie miałem okazji ich posłuchać.
 12. Mój głos na Soniaki. Bose fajne, wygodne ale lepsze ANC maja Sony aczkolwiek są też bardziej basowe co niektórym może nie odpowiadać. Z Jabra nie miałem styczności więc nie mogę o nich nic powiedzieć.
 13. Służę pomocą. https://www.audiofanatyk.pl/polecane-mikrofony-do-pc-i-malego-studia/

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...