Jump to content

LoCzekk

Moderator
 • Content Count

  810
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

LoCzekk last won the day on May 30

LoCzekk had the most liked content!

Community Reputation

322 Excellent

About LoCzekk

 • Rank
  Początkujący+

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  P7W/Aune E1/K270 Studio
 • Sprzęt źródłowy
  Aune S6/Dragonfly Red
 • Odtwarzacze
  Galaxy S9

Recent Profile Visitors

1,640 profile views
 1. Bardzo dziękuję za tak dokładną i szczegółowa recenzje. Wydaje mi się że jest to chyba pierwszy sprzęt który został pomierzony wzdłuż, w szerz oraz na innych płaszczyznach. Ze świecą szukać takich szczegółów - nawet na zagranicznych forach będzie z tym problem. Kawał solidnej roboty.
 2. Były ostatnio na massdropie w dużo niższej cenie. Tutaj masz ich wysyp https://allegro.pl/kategoria/rtv-i-agd?string=Ad900&showLeftColumn=true&bmatch=baseline-n-cl-dict4-bp-ele-1-2-0517
 3. U mnie narazie 1-0 dla UC. 1,5 roku temu kupiłem Aune X1S i niestety opłaty były. Jednak nawet po opłatach zakup z MD się opłacał.
 4. LoCzekk

  Ikko Oh1

  Ten opis bardzo zachęcający. Nie zastanawiaj się i bierz
 5. Mam nadzieję, tylko narazie czasu brak na odsłuchy. X'y podobają mi się bardziej bo lubię wszystko co czarne albo z carbonu
 6. @pablo650 Miałem okazję słuchać LCD-2 oraz XC z Aurium. Dwójki bardziej mi się podobały a X-ów jeszcze nie słuchałem Kiedyś się na pewno doczekam
 7. Do 700zl to nawet i model AD900X można dostać
 8. Myślę że jakby mi laptop nie padł to te fundusze które wpakowalem w stacjonarke + monitor, mógłbym przeznaczyć na Aurium i jakieś używane LCD-2 albo i nawet LCD-X. Także niestety, złośliwość rzeczy martwych.
 9. @Palpatine Sprzedałem bo mało używałem. Chciałem przełożyć ten budżet na pełnowymiarowe LCD ale komputer mnie trochę pochłonął. Kasa z DAC-80 też wylądowała w kompie Nie lubię jak ktoś nade mną stoi, więc takie opcje wykluczam. Jedynie w TopHifi czułem się dobrze, sam w pokoju odsłuchowym że swoim laptopem i biblioteka.
 10. Jest mi przykro że przez te kilka miesięcy posiadania i10 nie miałem okazji posłuchać jak grają po Cypher V1. Z wykresu wynika że basu jest troszkę więcej, jednak nieznacznie. Natomiast na przełomie średnicy z wysokimi (lub samej średnicy) jest już na pewno zauważalna pozytywna różnica. Shame on me.
 11. Procenty wyglądają chyba podobnie jednakże... https://www.rp.pl/Clo/303049917-Zniesienie-cel-w-handlu-z-Japonia-Singapurem-i-Wietnamem.html Mają zostać zniesione cła za elektronikę z Japonii, Singapuru i Wietnamu. Niestety nie ma oficjalnych dat. 1 lutego tego roku UE podpisała umowę wolnego handlu z Japonią jednak elektronika się jeszcze na to nie załapała
 12. Jakby było coś wiadomo to zapewne info też by się znalazło na forum a tak to pewnie Jakub wyślę zapytanie do dystrybutora "wyżej" i pewnie za kilka dni będzie odpowiedź.
 13. W tym teście jest jednak ułatwienie, które zobaczyłem w sumie dopiero przy trzecim utworze.
 14. Ja się przyznaje że nie potrafie Z drugiej strony nie mam też jakiegoś super skomplikowanego i czułego sprzętu żeby to sprawdzić. Może na jakimś audiofilskim sprzęcie z dobrą separacją, holografią i bardziej technicznym graniem, które jest przeciwieństwem mojego mini toru to może dałbym radę. Jak się nie ma co się lubi [...] - poniżej 320kbs nie schodzę bo tam straty są już duże i czystość a raczej jej brak można bardzo łatwo wyłapac.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...