Jump to content

LoCzekk

Moderator
 • Content Count

  1,312
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

LoCzekk last won the day on May 10

LoCzekk had the most liked content!

Community Reputation

603 Excellent

About LoCzekk

 • Rank
  wincyj basu synu

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  K270 Studio/QCY QS1
 • Sprzęt źródłowy
  Aune S6
 • Odtwarzacze (DAPy)
  Galaxy S9
 • Głośniki / kolumny
  B&W 685 S2
 • Inny sprzęt audio
  Yamaha A-S701

Recent Profile Visitors

2,715 profile views
 1. Jak ktoś szuka ER4S to taniej aktualnie nie znajdzie https://m.olx.pl/oferta/sluchawki-etymotic-er4-micropro-er-4s-er4s-zbalansowane-CID99-IDCUpuT.html?reason=
 2. Idź prosto, bez kombinowania, bez amplitunerów. Kup głośniki 2.0, do tego wzmacniacz a połączenie BT uzyskasz przez np. takie urządzenie Sam korzystam z takiego rozwiązania i jest bardzo zadowolony i mój portfel w sumie też.
 3. Posiadam A-S701 i głośniki Bowers Wilkins (modelu nie pamiętam) więc mój post może nie pomóc ale w Yamaszce cenie sobie pokrętła z treble i bass. Nadają one właśnie tego mięsa którego mi brakuje, bez przesterów czy zbyt mocnych zniekształceń.
 4. Do takiej pracy myślę że nie ma się kosztować na jakieś super hiper słuchawki. Część osób w tym ja miało do czynienia z marka QCY. O ile się nie mylę to podmarka Xiaomi ale grają na prawdę dobrze. Od siebie dodam polecane modele QS1, QS2/T2C. Jeśli zależy Ci na czasie to są do kupienia w kraju, jeśli jednak wewnętrzna cebula wygrywa to można zamówić z Chin Minusem może być praca na jednym ładowaniu ok. 3,5-4h aczkolwiek są na tyle małe że powinny zmieścić się pod ochronnikami.
 5. Mniej basu, trochę lepszy detal, mniej męczące na dłuższą metę. Dźwiękowo H900N>1000XM3 i gdzieś daleko za tym XB900.
 6. Proszę się nie gniewać. Na początku swojej przygody też byłem taki "łapczywy" i chciałem wszystko dokupować ale usiadłem na dupie i zacząłem od podstaw i Tobie również polecam ten sposób wejścia
 7. Myślę że na tym etapie najpierw się z nimi zapoznaj. Daj im szanse pogrania z 20-30 godzin na kablu a potem tyle samo na BT. Zobacz co Ci nie pasuje, co pozytywnie lub negatywnie zaskakuje. Daj im szanse takie jakie są, jakie otrzymałeś w prost z pudełka.
 8. Tak, kupując inne słuchawki. Dzwięk "przestrzenny 7.1" jest generowany przez oprogramowanie a nie przez sam sprzęt. Nie mogę się doszukać ilości przetworników aczkolwiek obstawiam że nie będzie więcej niż dwa tj. po jednym na strone także 7.1 możemy włożyć między bajki
 9. Wydaje mi się że różnice będą jeśli użyjesz jakiegoś equalizera. Słuchawki mają wbudowany już przetwornik więc różnicy nie powinno być żadnej.
 10. Panowie, nie poruszamy polityki bo zaraz każdy na kilka dni odpocznie od forum a sam wątek zostanie zamknięty bo chyba zaczyna zbaczać już trochę z kursu.
 11. LoCzekk

  Fanklub Apple

  @Palpatine czy Pro działają na androidzie czy tylko ejpl? Z chęcią bym posłuchał ale nie mam iPhona
 12. LoCzekk

  Heavy Metal

  Nie jest to heavy metal a chyba raczej jakiś rock (niestety siem nie znam). Swego czasu non stop ich katowałem
 13. https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-audeze-lcd-i3-CID99-IDEzisE.html#702cb6a4b6 Czy to kogoś z forumowiczów?
 14. Tak, tak. Każdy tak mówi w recenzji sponsorowanej A dzialajom z ajfonem? Może je pan poruwnac z er podsami?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...