Jump to content

daviox

Zasłużony
 • Content Count

  607
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

daviox last won the day on January 8

daviox had the most liked content!

Community Reputation

531 Excellent

About daviox

 • Rank
  Meloman・Simple Weeb
 • Birthday 08/15/1998

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Koss PortaPro
 • Słuchawki (pozostałe)
  Koss PortaPro Wireless
 • IEMy
  Aune E1, Audictus Explorer 2.0, Brainwavz Delta
 • Sprzęt źródłowy
  TEAC HA-P90SD, Audiotrak CUBE BE [LM6172], Hidizs Sonata HD (1st gen.)
 • Odtwarzacze (DAPy)
  Shanling M3s, Shanling M1
 • Głośniki / kolumny
  Focal Chorus 706
 • Wzmacniacze głośnikowe
  JVC AX-Z911BK
 • Okablowanie i zasilanie
  Supra 2.5 Classic → Melodika MDMJ2R → FiiO CL06

Recent Profile Visitors

5,565 profile views
 1. Tak jak absolutnie nie neguję "grających kabli" (tych analogowych zwłaszcza), to - z informatycznego punktu widzenia - audiofilski switch kompletnie nie ma racji bytu i fakt istnienia takich rzeczy postrzegam jako perfidne wykorzystywanie niewiedzy, na jakiej zasadzie pracują przełączniki sieciowe... Z budżetem, jaki trzeba przeznaczyć na ten przełącznik, można spokojnie się porwać na zakup przełącznika klasy Enterprise, z bogatym zestawem możliwości i taką listą wspieranych protokołów, że nie ma szans, aby "coś się źle przesłało i źle grało", do tego z szybszą magistralą i możliwością ro
 2. Wszystko FLAC 44.1/16 + [email protected] Podpisałbym to jako Little Busters! Music Collection
 3. Spróbuj PRE-OUT SW z Marantza wpiąć w wejście SW Subwoofera.
 4. ...które - o dziwo - dotarły dzisiaj! Dwa, trzy-płytowe albumy CD, sprowadzone prosto z Japonii. CLANNAD Original Soundtrack KSLA-0012~14 Kiedy edycja standardowa wygląda jak niejedna limitowana, wydawana u nas... --- Summer Pockets Original SoundTrack KSLM-0149~0151
 5. Redukcja sprzętu zalegającego w domu. Na sprzedaż leci odtwarzacz Hidizs AP60 + gratis w formie kabelka FiiO ML06. Stan taki, jak na fotkach, obudowa nosi wyraźne ślady użytkowania, na wyświetlaczu są rysy, które nie przeszkadzają w korzystaniu ze sprzętu. Jest to AP60 pierwszej generacji, ma jednak wgrany firmware od AP60 II, w wersji 1.15 BETA (na nowszym 1.18 występowały problemy ze stabilnością), na którym bez problemu działa HiBy Link. Jak już kiedyś na łamach forum wspominałem, DAP niestety nie posiada obsługi standardu aptX - wbrew temu, co jest napisane na pudełku.
 6. Jeśli chcesz wykorzystać AP60 jako DAC i wzmocnić sygnał po analogu, to wtedy tak, jak masz teraz, czyli JACK do wejścia liniowego w Q1, nic więcej nie trzeba. Po USB wszystko będzie cyfrowo i dopiero Q1 ogarnie konwersje sygnałów - prościej ujmując, w dużym skrócie - po USB, Q1 będzie "kartą dźwiękową" dla AP60, nie odwrotnie.
 7. AP60 będzie tylko jako transport, cała obróbka dźwięku cyfrowy->analog będzie realizowana przez Q1, tak jakbyś go podłączył do komputera. Układ DAC Hidizsa zostanie pominięty.
 8. @SEQT, takie pytanko z innej beczki: Nie lepiej by było wpiąć tego Q1 po USB? No chyba, że zależy Ci tylko na wzmocnieniu samego wyjścia AP60. Tak z ciekawości pytam
 9. daviox

  Muzyka z gier

  Choć finalnie niewykorzystany w samej grze, utwór znajduje się na płytach ze ścieżką dźwiękową do VN Little Busters!
 10. SUDUAYA - Starseeds Pre-order FLAC 44.1kHz/24-bit --- ...do tego dwa albumy na CD, ale na razie nie zdradzam jakie. Dotrą pewnie dopiero po nowym roku.
 11. @EvilKillarunaTEACa też nie ma w bazie Daphile, też tylko DoP, w Volumio to samo. Na forum Volumio nawet pisałem, żeby dopisali USB ID P90-tki, ale na razie żadnej odpowiedzi. Daphile musiałby mieć Kernel 4.19 LTS, tam zaimplementowano uniwersalne wykrywanie DACów bazujących na XMOS. @pablo650 Ty tego Daphile masz postawionego w VirtualBox? Jeśli tak, to zakładam, że osoba, która to instalowała, pominęła ustawienie kilku rzeczy w ustawieniach samej VM.
 12. Nic, tylko włączyć i się rozpłynąć
 13. Ciel nosurge Genometric Concert Vol.1~契絆ノ詩~ [Ciel nosurge Genometric Concert Vol.1 ~Keihan no Uta~] FLAC 24-bit/48kHz Tym samym dopełniłem kolekcję Hi-Resów Genometric Concert z Ciel nosurge. Może niedługo zacznę wreszcie uzupełniać Hymmnos Concert z serii Ar Tonelico. --- eufonius - frasco [DSD Master] DSD128 + FLAC 24-bit/192kHz

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...