Jump to content

daviox

Zasłużony
 • Content Count

  573
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

daviox last won the day on October 15

daviox had the most liked content!

Community Reputation

479 Excellent

About daviox

 • Rank
  Meloman・Simple Weeb
 • Birthday 08/15/1998

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Koss PortaPro, Aune E1
 • IEMy
  Brainwavz Delta, Audictus Explorer 2.0
 • Sprzęt źródłowy
  TEAC HA-P90SD, Audiotrak CUBE BE [LM6172], Hidizs Sonata HD (1st gen.)
 • Odtwarzacze (DAPy)
  Shanling M3s, Shanling M1
 • Głośniki / kolumny
  Focal Chorus 706
 • Wzmacniacze głośnikowe
  JVC AX-Z911BK
 • Okablowanie i zasilanie
  Supra 2.5 Classic → Melodika MDMJ2R → FiiO CL06

Recent Profile Visitors

5,142 profile views
 1. Według specyfikacji, zakres impedancji wynosi 16-150Ω, przy czym te bardziej prądożerne, pewnie trzeba już wpinać pod gniazdo 6.3mm, które nie ma układu limitującego oporność na wyjściu. Krótko mówiąc - CUBE może okazać się niewystarczający.
 2. Koss Porta Pro Przyjemne ciepełko ze świetną sceną, za niewielki pieniądz. Scenie na pewno pomaga otwarta konstrukcja słuchawek.
 3. @Tytus1988 to akurat jest sam kontroler, bez kompa z DAW nie pobrzdąkasz. Rozglądałem się za kilkoma propozycjami, ale Alesis miał nieźle wyważony stosunek cena/jakość, no i szukałem czegoś z przyzwoitą ilością klawiszy. Uznałem, że na początek wystarczy.
 4. Co cóż... Trochę inna kategoria, ale to wciąż segment audio.
 5. W Japonii też masz "dyskontowe" sushi i dobre sushi, trochę inaczej jest w kwestii zupek instant, tam jakościowo nawet te tańsze mogą okazać się lepsze od tego, co można dostać u nas, no ale to wątek o czekoladach
 6. Zdanie czekolada za 2zł, przywodzi mi na myśl czekoladę, którą stosują do produkcji tych zestawów świątecznych ze słodyczami, które często można spotkać w dyskontach, za niewielką cenę Teoretycznie da się zjeść, ale obok czekolady to raczej stać nie powinno, bo częściej czuć samo mleko w proszku i (ewentualnie) margarynę. Z pitnych to dobrze wspominam milkę, ale chyba najlepszą pitną miałem okazję skosztować, będąc na wakacjach, lokalna kawiarnia. Czekolada w różnych odmianach, do tego lody własnej produkcji. Jeśli zaś chodzi o tabliczki, to kalsycznie - Wedel, Wawel, w sumie ni
 7. @pablo650 ta Nokia to ładnie chociaż gra? Audio komórkowców od Nokii i Sony Ericsson zawsze - wg. mnie - było referencją tego, co można wykrzesać z telefonu komórkowego. Kilka smartfonów od Sony słuchałem, ale Nokia mi umknęła. PS Trochę sobie japoński odświeżyłem. Opakowanie krzyczy ロジウムメッキ, co po naszemu znaczy rodowany xD
 8. 90% cena mleczka, 10% za to, co zostało z słuchawek w stanie oryginalnym, no i nie można zapomnieć o doliczeniu za robociznę wtarcia tego mleczka przed wysyłką, żeby było audiofilsko już prosto z pudełka folii bąbelkowej... A teraz tak całkiem poważnie, ogłoszenie zdaje się bardziej skrupulatnie rozpisywać nt. samego mleczka, niż o słuchawkach.
 9. Choć odsłuch testowy robiłem stosunkowo dawno, to jednak zdecydowałem się je nabyć. Dla mnie to wciąż stare, dobre Kossy, które w wersji Wireless zachowały to, co najlepsze, jednocześnie poprawiając to, co w wariancie przewodowym mogło nie każdemu pasować. Bonusowo: zafundowałem klasykom dedykowane etui
 10. Zwracasz całość, nie tylko słuchawki, a skoro pokrowiec jest częścią całego zestawu... To tak, jakby ktoś kupił jakieś słuchawki z zapasowym, wymiennym kablem w zestawie, ten wymienny by pociął, ale same słuchawki i "główny" kabel w stanie nienaruszonym, więc można zwrócić. To tak nie działa, bo sam towar stracił już na wartości. Bez zdjęć samemu nic nie poradzisz.
 11. W tej sytuacji to słowo przeciwko słowu. Dlatego zawsze warto robić fotki po przysłaniu i przed odesłaniem. Bez tego ciężko teraz będzie dowieść, że uszkodzenie nie powstało z Twojej winy. Nie. Oni sobie nie żartują, bo tak, jak napisał @Waifu, zwracany produkt i wszystko z nim związane musi być zwrócone w stanie nienaruszonym.
 12. Dlatego mam remedium na zgłupienie Masz kilka typów już wybranych, popytaj, poszukaj po sklepach, forach, salonach audio, czy nie ma tego sprzętu gdzieś do odsłuchania.
 13. Te Andromedy kusząco się prezentują
 14. Nie wiem, czy w tej sytuacji nie szedłbym w lampę, ale przed tym lepiej sprawdzić MK2.
 15. To nie lepiej coś neutralnego lub ciut jasnego w roli źródła, ale ciepłe słuchawki?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...