Jump to content

daviox

Zasłużony
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

daviox last won the day on April 8

daviox had the most liked content!

Community Reputation

227 Excellent

About daviox

 • Rank
  Meloman
 • Birthday 08/15/1998

Recent Profile Visitors

2,649 profile views
 1. Przy nagłośnieniu samochodowym miałem styczność z trzema firmami: Blaupunkt Pioneer Focal Szukałbym czegoś od tych producentów.
 2. https://www.olx.pl/oferta/dac-topping-nx4-dsd-CID99-IDBbmiT.html Redukcja sprzętu w domu. Wrzucam tutaj, bo to nie ja wystawiłem i nie do mnie ten Topping należy. Może ktoś się skusi.
 3. Jakakolwiek, minimum class-10, byle nie marki no-name z aliexpress 5 TB za $2. Osobiście korzystam z kart SanDisk i Samsung. Zapewne ta na stronie producenta telefonu. Ogólnie podawane pojemności wspierane przez czytnik należy traktować z przymrużeniem oka. Z powodzeniem korzystałem z kart o pojemnościach, które teoretycznie nie powinny być wspierane przez urządzenie. Tyczy się to zarówno telefonów, jak i odtwarzaczy. Często to kwestia odpowiedniego sformatowania karty przed użyciem.
 4. Spróbuj zainstalować ten Driver od M0, lub jakikolwiek inny dostępny pod Shanlinga. Wszystkie powinny być te same, ja nic nie musiałem reinstalować np. przy przesiadce z M1 na M3s.
 5. Ale dlaczego takie kombinacje, wystarczy włączyć nasłuchiwanie w opcjach.
 6. ^ @PiotrAudio wystarczy wkleić sam link do filmu na YT, silnik forum zrobi resztę.
 7. Powinno dać radę, jeśli nie jest to kabel w złym stanie. Szum może wynikać z kilku rzeczy: Szum własny generuje karta dźwiękowa Szum własny generuje wzmacniacz Sam obstawiam, że jest to wina karty dźwiękowej, ale to tylko moje spekulacje. Jeśli ta teoria się sprawdzi, to po zmianie dźwiękówki powinno być lepiej. Jeszcze kwestia wpięcia Aune do AMPa - tak, jak napisał @sirkszak, możesz spiąć AMP z Aune kablem RCA, para gniazd Audio OUT w Aune i do Line-In/Audio Input amplitunera. COAX'em też da radę, jeśli masz taką możliwość. To już podlega subiektywnej ocenie słuchacza, ale zmiany jak najbardziej powinny wystąpić.
 8. Ogólnie wychodzi na to, że dopóki cena jest, jaka jest, to ostateczną opłacalność można upatrywać wyłącznie w synergii i stylu grania.
 9. ^ GARNiDELiA - Ambiguous Mi ostatnio w ucho wleciał OST z ARIA The Animation: Bardzo przyjemnie się słucha, o ile ktoś preferuje tego typu klimaty
 10. Jest ważne, jeśli słuchasz plików o wyższej częstotliwości próbkowania/głębi bitowej, lub grasz w gry/oglądasz filmy, które mają ścieżki audio o takich parametrach. Co to oznacza? Częstotliwość próbkowania z definicji określa liczbę próbek sygnału, przypadających na sekundę. W dużym uproszczeniu - podziel częstotliwość próbkowania pliku audio przez 2, a otrzymasz górną granicę pasma przenoszenia, możliwą do zawarcia w pliku o danej częstotliwości próbkowania. (np. 96 kHz to maksymalnie 48 kHz, itd.), natomiast głębia bitowa określa ilość danych, przypadających na jedną próbkę audio - można to sprowadzić do "dokładności" konwersji sygnału cyfrowego do analogowego.
 11. Od siebie mogę jeszcze polecić żel czyszczący do ekranów, firmy hama. Też bardzo fajnie czyści, do tego ściereczka z mikrofibry w zestawie chyba była. @LoCzekk do okularów używam chusteczek W5 z Lidla, spoko opcja, jak płynu do szyb nie ma po ręką.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...