Jump to content

decees

Użytkownik
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

decees last won the day on April 25

decees had the most liked content!

Community Reputation

216 Excellent

About decees

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

795 profile views
 1. decees

  Fanklub Aune

  Dzięki za obszerny opis, zastanawiam się jak dużo "gorszy" będzie M200, poczekam aż się pojawią zwroty w Amazonie i pewnie wypróbuję
 2. A może wystarczy dociążyć i ocieplić AKG poprzez otwarcie bassportu?
 3. No i jak to M400 się prezentuje dźwiękowo? Bo patrząc po cenie (810E) to już powinno być duuuużo lepiej niż DAC w S6.
 4. Pomyślałem sobie, że może ten blog to próba ugruntowania pozycji sprzętu wysokobudżetowego, stojącego w kontrze do produktów Chorda. Te są bowiem rozpoznawalne w skali światowej i szeroko recenzowane, natomiast z tego co widzę istnieje cała masa firm produkujących hajendowe audio, i teraz jak taka czy inna firma ma się próbować wypromować? Oczywiście rozwiązaniem byłoby wysyłanie sprzętów na recenzje do ... i teraz pytanie do kogo z drugiej strony taka dystrybucja testowa sprzętu od 20K wzwyż może rodzić obawy zarówno ze strony dystrybutora jak i recenzenta. No i jak słusznie zauważył @Nehero często przebija się w tych recenzjach firma dCS. Więc może to próba rozpromowania tej firmy, która wydaje się konkurować z Chordem (bynajmniej cenowo, ale jak patrzę na czarne PCB na stronie głównej to jakoś tak mi się z Chordem również skojarzyło).
 5. Również polecam DT880 w wersji 250ohm
 6. Do Hugo2 "zwykłego" też można podłączyć M Scaler'a. Swojego H2 odkupiłem od użytkownika, który właśnie miał takie połączenie. Zmigrował z H2 + M Scaler do TT2 + M Scaler i odczuł wyraźną poprawę. Ale nie oszukujmy się, M Scaler to raczej mało popularny sprzęt, natomiast nigdzie do tej pory nie spotkałem się z krytycznym podejściem do TT2. Chyba zadziałał czynnik złego stosunku ceny do oczekiwanego SQ. Oczywiście nie mam zamiaru "drążyć" tematu, czy też stawać po którejś ze stron, bo nie taki był zamysł. Opis na szczęście nie zawiera personaliów, jedynie pada nazwa dystrybutora. Jednak "śledztwo" autora dot. adresów IP daje do myślenia (oczywiście cały czas poruszamy się w sferze zaufania do autora tekstu). No i wydaje się, że człowiek ów, będą w posiadaniu takich "zabawek" chyba trochę zna się na tej zabawie Z drugiej strony, tka jak wspomniałem - nie natrafiłem jeszcze na negatywny wydźwięk dot. TT2, stąd zainteresowanie. Może na forum trafi się ktoś, kto z nim przebywał dłużej i się wypowie ze swojej strony.
 7. Cześć, Całkiem przypadkiem trafiłem na taki portal. Z tego co się zdążyłem zorientować prowadzi go osoba, która była związana z portalem https://www.audiostereo.pl, ale miała dosyć pisania recenzji pod nagonkę na kupno i stała się niezależna. Co ciekawsze pozycje: - Mytek Manhattan II - dCS BARTOK - Chord Hugo TT2 Trudno to nazwać recenzjami, ponieważ brakuje szczegółowej analizy jak co gra, porównań do konkurencji i.t.p. to takie raczej rozszerzone przedstawienie sprzętów. Niemniej jednak zaciekawił mnie krytyczny opis TT2 (tym bardziej że opis Hugo2 sugerował że "lepiej dołożyć do TT2" właśnie) i reperkusje jakie miały spotkać autora od firmy dystrybucyjnej. Jak myślicie, historia prawdziwa? Prowokacja? Tu jeszcze opis pokoju odsłuchowego i sprzętu.
 8. decees

  Heavy Metal

  Jaki to podgatunek metalu?
 9. Tak się "kłócicie" o te Andro że zacząłem przeglądać oferty na używki
 10. Tu porównanie 789 vs 887 vs sp200
 11. Plus cło i VAT więc nie będzie już tak fajnie. Na amazonie DE pojawiają się sztuki ze zwrotów za 236E co już jest ciekawszą opcją, biorąc pod uwagę darmowy ship i bezproblemowy darmowy zwrot w ciągu 30 dni.
 12. WItaj, proponuję x1s + DT880 250 ohm jeśli ma być analitycznie, 990 są bardziej Vką. Nie wiem czy jest sens pchać się w 600 ohm z x1s.
 13. Podobnie jak kolega miałem dwie pary i10 i jedną i20 i jedyną niedogodnością jakiej uświadczyłem był w i20 luźno wchodzący wtyk w jedno z gniazd. Było czuć różnicę pomiędzy prawą a lewą słuchawką, nie na tyle aby wtyk wypadała, natomiast na tyle aby musieć o tym pamiętać przy każdym połączeniu kabla. @Noah gratulacje z okazji powrotu do klubu
 14. Miałem na myśli klarowanie tematu z mojej perspektywy więc jak już będzie co podłączyć, to zgłoszę się po kabelek AFowy

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...