Jump to content

decees

Użytkownik
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

decees last won the day on December 26 2020

decees had the most liked content!

Community Reputation

280 Excellent

About decees

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

1,107 profile views
 1. AKG K712Pro - na pewno będą wygodne (też mam dużą głowę), szczegółowe, nie basowe, przestrzenne, Zen Dac powinien je napędzić, ale z CANem będzie na pewno lepiej.
 2. Zgadza się, przeliczenia dwa razy lepiej za dwa razy więcej w świecie audio nie mają racji bytu niestety. Nie wiem jak Twoje Philipsy są wybredne pod względem napędu, ale wydaje się że nie specjalnie. Ja przy AKG K270S odczuwam znaczącą różnicę w graniu z i bez CANa, a udało mi się kupić oba sprzęty za łączną kwotę coś w okolicach 1250zł jeszcze zanim zaczął się robić na nie mały hajpik, Gdybyś się jednak zdecydował na CANa, to od razu zainwestuj w jakieś lepsze ICki, bo te dołączone do zestawu są bardzo słabej jakości, ja mam je spięte tym ICkiem i to dopiero zaczęło grać na takim pozi
 3. No i dokup koniecznie CANa, bo wtedy słuchawki wskakują na wyższy szczebelek audio
 4. Hej, na sprzedaż nowe zaplombowane Kossy z Dropa, dzisiaj odebrane. Czekałem na nie dwa miesiące, a wiadomo że przez taki okres koncepcja audio potrafi się zmienić wiele razy Cena forumowa po kosztach czyli 2000zł https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-elektrostatyczne-koss-esp-95x-CID99-IDJ9l3R.html
 5. A dodatkowo mówi się tu i ówdzie, że Roon może zrezygnować z opcji lifetime, bo im się to przestaje opłacać...
 6. Nie wydaje mi się żeby było na rynku coś otwartego w tej cenie i w takich wymaganiach. Może KOSSy ESP/95X, ale to trochę gdybanie...
 7. Cześć, a możesz napisać co jest dla Ciebie niewygodne w 702kach? Bo szczerze to dla mnie to jedna z wygodniejszych konstrukcji, a jestem na tym punkcie trochę przeczulony.
 8. decees

  Muzyka z gier

  Trochę sentymentalnie
 9. Miałem na myśli sposób grania który nie wpasowuj się w wymagania tzn. neutralność, no może Audeze z opisu by pasowało, ale to jest na tyle mało popularny model że zostawiłbym go dla fanów marki. K550 zakładam że obecnie tylko MKIII dostępne, a te zdaje się poszły w kierunku lekko V'kowym bo ludzie narzekali na braki basowe w poprzednich rewizjach Audioquest - tu chyba nie trzeba tłumaczyć, wystarczy przeczytać recenzję na blogu - to nie są neutralne słuchawki.
 10. Witaj, trudno będzie chyba znaleźć wśród konstrukcji zamkniętych takie o "szerokiej i głębokiej, nieograniczonej przestrzenią scenie". Ze starszych modeli najlepiej wypadają chyba K240 DF, nawet jeden zadbany egzemplarz masz dostępny w komisie dwie ostatnie pozycje na pewno do odrzucenia ze względu na strojenie, jak i dwie pierwsze. 880ki są w miarę równe, ale są półotwarte.
 11. Hmm, mój kolega który słucha dużo metalu właśnie bardzo sobie chwali DT880 (250ohm) ale w połączeniu z TEAC HA-P90SD na HG. Sam też trochę słuchałem ciężkich brzmień na T5p i T1v2 i muszę przyznać, że szczególnie na tych ostatnich było piekielnie szybko i dokładnie, dobrze zrealizowane albumy na wzmacniaczu klasy Burson CV2+ brzmiały fenomenalnie. Jeżeli Beyery kłują, to może używane TH610?
 12. A może HEKi? I ładne, i grajo recenzja jest, w polecanych wylądowały, miast iść w dwie pary i rwać włosy, jedną parą ograć temat
 13. Niestety podejrzewam, że nikt w ciemno nie poleci Tobie czegoś konkretnego, jeśli nie ma żadnego punktu odniesienia. Musiałbyś conajmniej napisać co posiadasz / posiadałeś do tej pory i czego konkretnie oczekujesz. To że coś jest drogie nie oznacza że Tobie przypasuje. Jest wiele czynników okołomuzycznych typu ergonomia, wrażenia estetyczne... To jest dobry kierunek, ale nie w przypadku serii HD8xx - pod warunkiem tego co napisałem powyżej.
 14. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że S6 gra dosyć słabo z wyjścia SE w porównaniu z XLR, więc dobry zbalansowany kabelek do K7xx byłby bardzo wskazany.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...