Jump to content

decees

Użytkownik
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

decees last won the day on December 26 2020

decees had the most liked content!

Community Reputation

266 Excellent

About decees

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

994 profile views
 1. Niestety podejrzewam, że nikt w ciemno nie poleci Tobie czegoś konkretnego, jeśli nie ma żadnego punktu odniesienia. Musiałbyś conajmniej napisać co posiadasz / posiadałeś do tej pory i czego konkretnie oczekujesz. To że coś jest drogie nie oznacza że Tobie przypasuje. Jest wiele czynników okołomuzycznych typu ergonomia, wrażenia estetyczne... To jest dobry kierunek, ale nie w przypadku serii HD8xx - pod warunkiem tego co napisałem powyżej.
 2. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że S6 gra dosyć słabo z wyjścia SE w porównaniu z XLR, więc dobry zbalansowany kabelek do K7xx byłby bardzo wskazany.
 3. @Nehero dokładnie tak jak powyżej Jakub napisał, kupując coś z serii HD8xx trzeba mieć na uwadze ich bardzo wysoką czułość na wszelkie elementy. Cube je napędza spokojnie, ale sam w sobie jest tak trójwymiarowy, że w połączeniu z trójwymiarowością 800tek robi się niezły rollercoster na dłuższą metę męczące imo. Jeszcze co do wyjścia na wzmacniacz, to doczytałem, że Alpha pomimo braku dedykowanego wyjścia ma w menu opcję LIne-out ze standardowego wyjścia słuchawkowego.
 4. Witaj, co prawda posiadam trochę odmienną konfigurację, bo HD800S + Kann Cube, ale raczej bez zewnętrznego wzmacniacza się nie obejdzie jeśli chcesz słuchać takiego zestawu na poziomie. W moim połączeniu jest już za dużo detalu i masa informacji przytłacza. Z Alphą i HD820 może być trochę spokojniej, niemniej HD800/S/820 to nie są imo słuchawki do grania z DAPa, nawet tak mocnego jak Cube/Alpha. Pomijam fakt, że przy tak drogim zestawie niezbędne wydają się odsłuchy próbne, chyba że jesteś oblatany w sprzęcie i wiesz co jak gra m/w. Dodatkowo wziąć pod uwagę fakt, że Alpha nie ma dedykowa
 5. Są dostępne. Ze zwrotem też nie będzie problemu.
 6. Wow. Nie spodziewałem się takiej petardy przy końcu roku, bardzo sugestywna emocjonalnie recenzja. A co do Ankera to tak jak już wspominałem na czacie można go swobodnie zamawiać z niemieckiego amazona A podczas czytania recenzji wpadłem na szatański plan dotyczący moich LCD-i3 i owego adaptera właśnie - sprawienia sobie telefonu z USB-C na Androidzie, który służyłby jako player pod i3ki po zainstalowaniu jakiegoś softu do parametrycznego EQ.
 7. Jak zwykle super się czytało, czyli mamy fajnego, dużo lżejszego "konkurenta" XC mam nadzieję że na blogu pojawią się również recenzje ATH-AWAS i ATH-AWKT.
 8. Burson CV2+ z OLX - 5000 zł do negocjacji
 9. Cipher V1 do iSine na OLX - 310zł
 10. Problem zimnych dłoni - rozwiązanie ostateczne
 11. Focal Clear - 4.5K audio plaza.pl
 12. AKG K702 ze zwrotów amazon.it za ok. 320zł rabat nalicza się przy kasie
 13. LCD-i3 w TopHiFi za 3777zł z darmową wysyłką
 14. Chord Hugo 2 - 4600zł z giełdy hifi

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...