Jump to content

decees

Użytkownik
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

decees last won the day on May 9

decees had the most liked content!

Community Reputation

109 Excellent

About decees

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

398 profile views
 1. Ależ tłusta recenzja, let's read automatycznie przestaję się boczyć za opóźnienia w publikacji recki Hugo2
 2. @dates70 Jeszcze co do zalinkowanej sztuki S6 Pro z ebay to o ile sam sprzedawca jest w porządku (sam miałem zamiar tam kupować sprzęt swego czasu), to myślę że warto wysłać zapytanie ofertowe do rodzimych dystrybutorów o jakiś rabat względem cen wyjściowych i może wyjść bardzo podobnie cenowo (szczególnie wersja srebrna, będąca z definicji mniej chodliwą), a odpada kłopot w razie problemów z wysyłką do Niemiec.
 3. Z tą neutralnością K712 Pro to bym nie potwierdził tak do końca moim zdaniem są na tyle muzykalne że nie będą oddawały studyjnego charakteru nagrania.
 4. decees

  Muzyczne Zakupy

  Nie odbieram ich jako jaśniejsze niż T1v2, tonlnie bardzo podobne z pamięci, jedynie nie są tak skupione na emanowaniu głębią. Dla mnie obie pary nie są zbyt jasne, ale misiami bym ich na pewno nie mógł nazwać. Przechodząc z nich na iSine czuję się jakbym nabrał w usta pełną łyżkę miodu, ale takiego z własnej pasieki z powrotem na T90 i już nie ma miodu tylko jest łyk soku ze świeżych cytrusów
 5. decees

  Hip Hop/Rap

  Tak jak nie słucham takiej muzy, to ten PRO8L3M jakoś siadł i siedzi w głowie, a trafiłem na niego po informacji że genialne kawałki ze ślepnąc od świateł były wzorowane na ich twórczości.
 6. Ja zrozumiałem, że sc808 z Bursonami zastąpi Twoją obecną kartą podnoszą ogólne SQ
 7. Z tym że to wersja V1, do tego biała. Czarna V2ka z ebay to wydatek o 100zł większy + wysyłka z Korei (na szczęście bez cła).
 8. Jasne, raczej takich słuchawek nikt normalny nie kupi w ciemno. Lepszość rozumiałem jako lepsze dopracowanie szczegółów, świeższe podejście do tematu planarów i.t.p. FA to debiutant na tym polu i dosyć długo pracowali nad tym modelem, gdzie Audeze chyba rozwijał to co już pokazał / sprzedawał we wcześniejszych / tańszych modelach.
 9. decees

  Muzyczne Zakupy

  Ja również z Etami nigdy nie miałem problemów przy wyciąganiu, zawsze wszystko wychodziło w całości. Seal marzenie
 10. Lepsze niż D8000?
 11. Temat często poruszany, wraca jak bumerang przejściówka jest możliwa w drugą stronę.
 12. Z tego co się orientowałem raczej nie da się pogodzić wymagań napędowych obecnych i zamierzonych przyszłych słuchawek, jakimś kompromisem mógłby być sprzęt pokroju Bursona CV2+ Chyba że HD800 zamienimy na ATH-ADX5000, wtedy teoretycznie : - mamy lepsze całościowo słuchawki niż HD800 - nie musimy tak cudować z torem
 13. W kwestii przenośnych Chordów ludzie czasem narzekają na stan ogniw po dłuższym okresie, ale taka specyfika tej technologii i kropka. Tyle dobrego że stosują tam standardowe ogniwa, dostępne w postaci zarówno oryginalnych w serwisie producenta, jak i zamienników. @maszynista1987 bardzo fajne doświadczenie musiało być z ADX5000, zazdroszczę i sam się wybieram posłuchać jak to gra (tylko posłuchać ). Szkoda że TopHiFi nie jest dystrybutorem Final Audio, bo przy okazji bym chętnie zapoznał się z D8000, ochom i achom ponoć nie ma końca
 14. Jak zwykle przeoczyłem

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...