Jump to content

Jaworrr

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutral

About Jaworrr

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Palpatine Do trzech razy sztuka... miałem drewniane Hawki, Owle, a teraz Hawki Carbon. Tym razem będą musiały mi wystarczyć z Redem na dłużej
 2. Epicko grający set znalazłem Red+Hawki czyli zapewniam sobie fundamentalną jakość dźwięki, bez fajerwerków. A faktycznie gotówkę muszę odmrozić z audio i przeznaczyć na samochód. Ten secik gra słyszalnie słabiej od dużych klocków, no ale cenowo również jest bardziej przyjazny
 3. Fostex TH-900 (mk1) W pełni sprawne. Po gwarancji. Komplet ze stojakiem, pudełkiem itp. Musze mają delikatne rysy, które nie rzucają się w oczy. Praktycznie nowe, nie zużyte pady (dokupiłem oryginalne po zakupie słuchawek). U Jimmiego zmieniony kabel. Wtyczka XLR. Lekki aluminiowy splitter viablue. Długość 2m. Miedź Jimmiego "to połączenie drucików czystej miedzi oraz miedzi złoconej. Dodatek złoconej przynosi nieco ocieplania (wcześniejsze wersje grał nieco chudziej, bardziej w stylu solid core), bez utraty dotychczasowych zalet. Brzmienie jest przyjemne, zrównoważone, z bardzo dobrą holografią" - potwierdzam
 4. @ysis dzisiaj odebrałem Aurium i gra właśnie z Hugo2, po RCA oczywiście. RCA raczej zwyczajne, Eagle Cable za 100zł. Na razie co zauważyłem, że mocno się grzeje, ma kilka godzin na liczniku, dam mu pograć ze 2-3 noce żeby doszedł do siebie. I oczywiście chętnie skorzystam z propozycji, to mówisz o Matriksie czy o Heglu? --update. z Aurium dzień drugi. No i słucham sobie od wczoraj tego Aurium. Bardzo fajny wzmacniacz, przekazuje dość rzetelnie charakter daca. I tutaj mam temat, jako że słucham nie audiofilskich gatunków elektroniki i metalu, Hugo2 jest dla mnie zbyt szczegółowy i energiczny. Pod mój gust widziałbym coś spokojniejszego, bardziej monumentalnego i z mocniejszym basem. Ten z Hugo2 jest super skrojony, szczegółowy, ale nie pulsuje i nie wypełnia brzmienia. Zresztą cały charakter taki ma. Inna efektowność niż potrzebuję. Będę szukał daca masywniej brzmiącego, tak jak koledzy piszą, z wyjściami xlr specjalnie dla Aurium. Da się ogarnąć coś sensownego nie tak wysoko cenowo jak Hegel25 albo ten Matrix x Sabre?
 5. @Jakub Łopatko chciałbym trochę dociążyć Hugo2 i trochę go wygładzić na wyższej średnicy. Dlatego też o Soloista pytałem. ... jak na złość w Krakowie nie mają nigdzie Pathosa żeby odsłuchać.
 6. Pathos z Hugo2 zagra mięsiście i nie męcząco? Można tego Pathosa zestawić jakoś z Bursonem Soloist mk2?
 7. Up cena do niewielkich negocjacji!
 8. Sennheiser HD800 Gwarancja do 18.09.2020r. Oryginalne opakowanie, pendrive, książka. Stan bardzo dobry, bez rys czy wgniotek. Lekko przytarty napis na jednej słuchawce. W kablu oryginalnym zmieniłem wtyczkę na XLR (4pin) do połączenia zbalansowanego. Z pozostałej krótszej części kabla zrobiłem Adapter XLR > Jack 6.3mm. Dzięki temu można używać na wyjściu wzmacniacza BAL i SE. Wtyczki to Neutriki ze złoconymi pinami. Również wystawione na olx i Allegro gdzie dostępne są zdjęcia. https://allegro.pl/oferta/sennheiser-hd800-kabel-xlr-jack-8096231249 Zachęcam do zakupu.
 9. Final Sonorous III. Rock i metal to ich żywioł. Nie są efekciarkie, nie zatłuką subbasem ze stopy perkusji, ale stopa to okolice 100hz więc tam nie ma być subbasu. Za to normalnie słuchać jej pracę. Średnica jest przybliżona, wokale, gitary wszystko podane na tacy. Im wyżej tym brzmienie bardziej przygaszone, ale nie zgaszone. Soprany nie będą gryzły po uszach. Scena i separacja również na plus. Mało wymagające, grają ze źródeł przenośnych. Zamknięcie, wygodne.
 10. Na E10k warto się wykosztować, ale popatrz za używkami, chodzą po 150zł. E10k gra ostrzej od Blacka, szybciej i ma lepszą separację. Dodatkowo ma możliwość podbicia basu, więc przy bardziej anemicznych albumach metalowych robi robotę. Co do ocieplenia to raczej w tym Fiio nie nastąpi, ale do metalu jest super. Jakbyś strikte ocieplenia szukał to może być DF Red.
 11. Mniejsze mikrofonowanie jest w słuchawkach typu ote. Aune E1 również można zakładać ote.
 12. Dopowiem, że Mojo w momencie włączania w tryb wyjścia liniowego nie może być podłączony do ładowania. Pod prądem nie uda się tego zrobić, dopiero po włączeniu można podłączyć zasilanie.
 13. * Wyłącznie dla nowych użytkowników.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...