Jump to content

Jaworrr

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Jaworrr

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Jakub Łopatko chciałbym trochę dociążyć Hugo2 i trochę go wygładzić na wyższej średnicy. Dlatego też o Soloista pytałem. ... jak na złość w Krakowie nie mają nigdzie Pathosa żeby odsłuchać.
 2. Pathos z Hugo2 zagra mięsiście i nie męcząco? Można tego Pathosa zestawić jakoś z Bursonem Soloist mk2?
 3. Up cena do niewielkich negocjacji!
 4. Sennheiser HD800 Gwarancja do 18.09.2020r. Oryginalne opakowanie, pendrive, książka. Stan bardzo dobry, bez rys czy wgniotek. Lekko przytarty napis na jednej słuchawce. W kablu oryginalnym zmieniłem wtyczkę na XLR (4pin) do połączenia zbalansowanego. Z pozostałej krótszej części kabla zrobiłem Adapter XLR > Jack 6.3mm. Dzięki temu można używać na wyjściu wzmacniacza BAL i SE. Wtyczki to Neutriki ze złoconymi pinami. Cena: 3300 pln 3200 pln 2999 pln Możliwe raty 0% przez allegro. Również wystawione na olx i Allegro gdzie dostępne są zdjęcia. https://allegro.pl/oferta/sennheiser-hd800-kabel-xlr-jack-8096231249 Zachęcam do zakupu.
 5. Final Sonorous III. Rock i metal to ich żywioł. Nie są efekciarkie, nie zatłuką subbasem ze stopy perkusji, ale stopa to okolice 100hz więc tam nie ma być subbasu. Za to normalnie słuchać jej pracę. Średnica jest przybliżona, wokale, gitary wszystko podane na tacy. Im wyżej tym brzmienie bardziej przygaszone, ale nie zgaszone. Soprany nie będą gryzły po uszach. Scena i separacja również na plus. Mało wymagające, grają ze źródeł przenośnych. Zamknięcie, wygodne.
 6. Na E10k warto się wykosztować, ale popatrz za używkami, chodzą po 150zł. E10k gra ostrzej od Blacka, szybciej i ma lepszą separację. Dodatkowo ma możliwość podbicia basu, więc przy bardziej anemicznych albumach metalowych robi robotę. Co do ocieplenia to raczej w tym Fiio nie nastąpi, ale do metalu jest super. Jakbyś strikte ocieplenia szukał to może być DF Red.
 7. Mniejsze mikrofonowanie jest w słuchawkach typu ote. Aune E1 również można zakładać ote.
 8. Dopowiem, że Mojo w momencie włączania w tryb wyjścia liniowego nie może być podłączony do ładowania. Pod prądem nie uda się tego zrobić, dopiero po włączeniu można podłączyć zasilanie.
 9. * Wyłącznie dla nowych użytkowników.
 10. To może być kluczowe. Mi wypadały z uszu, nie mogłem ich używać w ruchu, tym bardziej na siłowni. Mają dużą tulejkę i trudno dopasować im inne niż fabryczne tipsy. Na siłownię brałbym coś OTE, np MEE AUDIO X6
 11. Ok, nie każdemu muszą podejść. Mam oba modele TH610 i TH900 (mk1), i znajduje dla nich różne zastosowanie. Dla mnie TH610 są spokojniejsze, mają mniej subbasu i górę podkreśloną w niższych rejestrach niż TH900, w których czasami robi się zbyt gorąca. Średnica w TH610 jest znacznie bliżej (co nie znaczy, że blisko bo średnicowe nie są), dlatego na nich np metal wypada super, a na TH900 elektronika. Przy czym bardziej uniwersalny jest niższy model. Niższy oznaczeniem, nie jakością. Jeśli miałbym zostać z jedną parą byłyby to TH610.
 12. Dla mnie to przestrzenne i Vkujące słuchawki. Nadają się świetnie do elektroniki szybkiej i wolnej. To "bez polotu" to ironia? Bo nie wiem czy mam ich już bronić, i przed czym?
 13. Sprawdzić zawsze warto Wyciekania nigdy nie sprawdzałem, ale tłumienie tak, i to jest po stronie Owli. W drugą stronę będzie analogicznie, Owle przepuszczą mniej dźwięku na zewnątrz.
 14. Omega ma ten problem, że nie daje padom wyschnąć, a często są wilgotne po słuchaniu. Szczególnie skórzane nauszniki. Mam omegę, chciałbym Room, ale też trzeba mieć na niego więcej miejsca.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...