Jump to content

bachankas

Moderator
 • Content Count

  781
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

Everything posted by bachankas

 1. Audiomagic na Siennej, MP3s na Działdowskiej. Najlepiej umówić się wcześniej, wtedy będą w stanie przygotować więcej interesujących egzemplarzy.
 2. bachankas

  Pokaż Pulpit

  Nova Launcher + MIUI 11 bez ikon xD
 3. Bojówka Meshify jest silna Zdjęcia teraz nie wrzucę, ale sam zmontowałem potworka lekkiego z Ryżem 3700X, 16 GB RAM i RTX 2070 MSI Armor w Meshify C. Natomiast wczoraj rozpocząłem projekt przerobienia laptopa na takie właśnie cichy i w miarę energooszczędny serwer muzyki i kopii zapasowych. Na dzień dzisiejszy udało się wyciągnąć MOBO z kluczowymi podzespołami i wyciąć z płyty meblowej ścianki na docelową obudowę. Fajnie ze temat powstał, będę chwalić się sukcesami lub porażką
 4. Każde słuchawki da się rekablować, problem sprowadza się do otwarcia kopułek bez ich niszczenia. Musisz popatrzeć jak one się prezentują.
 5. Sam musisz ocenić. Jak Ci napiszemy wszyscy, że to złe, to nagle inaczej usłyszysz? Wspomagacze dźwięku programowe to bardzo indywidualna sprawa.
 6. Jak kupisz dobrego dongla USB-C, to jakość nawet wzrośnie. Mniemam, że takie iBasso DC02 może zrobić konkretną robotę, a wtedy nie ograniczasz się do konkretnych słuchawek. No i plus jest taki, ze zmienisz telefon, a brzmienie w nowym zostanie takie samo, bo za dźwięk dongle odpowiada
 7. Spinfity CP800 i CP240. Te drugie świetnie się zgrały z ES3.
 8. Napisz do producenta, czemu tak wycenił produkt.
 9. Na pierwszy rzut ucha ciepło, masywnie, z kapitalnym subbasem i pewnymi dołkami na przełomie wyższej średnicy i sopranów. Z Shanlingiem Q1 jeszcze nie parowałem, na razie tylko chwilę słuchane z Mi 9T i Nano Black Label. Mocno reaguje na tipsy i tutaj może się cosik pokombinuje jeszcze.
 10. Earsonics ES3 + kabelek TRN
 11. bachankas

  Heavy Metal

  Takie grunge'owe trochę klimaty, maniera wokalna to mi mocno Pearl Jamem zalatuje. Jakieś Drowning Pool, Flyleaf, Alter Bridge może się spodoba.
 12. FA1 Vkowe nie są, mocno inne granie niż RHA. Natomiast w ciężkiej muzie dają radę. Aune E1 są świetne, natomiast mam trochę wątpliwości czy akurat do takiej muzyki. Jeżeli FA1 byłyby zbyt monitorowe/suche, to FH1s mogą się sprawdzić.
 13. https://ifi-audio.com/firmware/windows-usb-2-0-drivers/ Sterownik zainstalowany? Tam też jest narzędzie do aktualizacji oprogramowania.
 14. bachankas

  Kącik Jazzowy

  Nie wiem czy wrzucałem gdzieś na forum, ale jeżeli ktoś lubi hybrydy, awangardowe podejście do tematu, to polecam Ex Eye - biorą na warsztat różne jazzowe style, ale wydają je w ciężkim, niemal black metalowym czasami brzmieniu (bez wokalu, spokojnie), bardzo ciekawa muzyka: https://exeyeband.bandcamp.com/album/ex-eye
 15. Skilla w robieniu zdjęć mam zerowego, ale w sumie nie wygląda to źle, no i aparat w smartfonie daje radę przy niezbyt dobrym oświetleniu
 16. Panowie, przyłóżcie się do zdjęć, bo co po ładnym audio, jak tego na zdjęciu nie widać
 17. W ramach "wietrzenia magazynów" oddam parę rzeczy za koszt wysyłki - zachęcam do wzięcia w pakiecie Urbanfun Hifi - bardzo, budżetowe chińskie doki, znaczaco lepsze niż popularne swego czasu KS ZST. Brak tipsów, dlatego zachęcam do brania z pozycją 2. W REALIZACJI 2 pary tipsów double flange Earphones Plus, idealne do Aune E1, rozmiar L (na większe kanały) REZERWACJA 2 pary pianek, nie Comply, sztywniejsze, nie gaszą góry jak Comply, nie pamiętam gdzie kupowane. Oczywiście nieużywane REZERWACJA Kątowy adapter SE 3.5mm-3.5mm Preferuję Paczkomaty, gwarancja szybkiej wysyłki
 18. bachankas

  Muzyka z gier

  Po skończeniu Wieśka 2 to chyba najbardziej zapamiętany przeze mnie utwór:
 19. Yup. Jak potrzebujesz dwóch różnych configów to dajesz oba pliki w include do config.txt i przełączasz sobie jak zmieniasz ze słuchawek na wieżę i vice versa.
 20. Ja obecnie mam ustawione w config.txt tylko "Include" ze ścieżką do drugiego pliku, w którym sobie już EQ jak chcę ustawiam.
 21. Pamiętam, że podobny problem kiedyś miałem. Nadpisywanie pliku config mi działało - jakby tylko z niego ustawienia zasysał. Można zrobić też tak, że do pliku "config.txt" dodajesz "include" i podajesz ścieżkę do pliku, z własnym setupem, wtedy już powinien na żywo ogarniać zmiany.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...