Jump to content

bachankas

Zasłużony
 • Content Count

  846
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

bachankas last won the day on October 30

bachankas had the most liked content!

Community Reputation

579 Excellent

About bachankas

 • Rank
  Bardzo zaawansowany

Recent Profile Visitors

3,153 profile views
 1. Dodosyć małych pomieszczeń bym brał wymieniane wcześniej Edifiery. Grają dosyć dobrze, a dzięki bass reflexowi z przodu trochę mniej wybredne są na rozstawienie. Klasyczne konstrukcje z portem z tyłu wymagają czasem sporej odległości od ściany, inaczej niskie rejestry są całkiem zabite. Microlaby Solo 6C znam i ona akurat jeszcze zdawałyby egzamin, aczkolwiek grały gorzej niż moje Edki R1600TIII.
 2. Co do klarowanego masła, to polecam samemu klarować. Prosta robota, a wychodzi taniej kupić sobie kilka kostek masła i zrobić samemu niż sklepowe brać. A że masło klarowane ciężko popsuć, to warto zrobić sobie więcej raz, a dobrze i mieć wiekszy zapas w lodówce.
 3. Ja raczej nie jestem jakimś koneserem oleju czy innych tłuszczy spożywczych. Do smażenia staram sieużywać tych z wysokątemepraturą dymienia, co by nie kopcić. Natomiast od stażu w Austrii został ze mna olej z pestek dyni - taki prosto ze Styrii jest przepyszny i nawet ze zwykłym miksem sałąt wychodzi rewelka przystawka. Oliwę z oliwek kupuję na targu niedaleko mnie, miły Pan ma swoją manufakturkę i sma produkuje różne, również smakowo super sprawa, a cenowo z grubsza tyle, co popularne sklepowe.
 4. Trochę gęstego (formatu), trochę mniej gęstego: Jedno z odkryć tego roku dla mnie: Zeal & Ardor - Devil is Fine mauldin of the Well - Leaving Your Body Map Powrót lepszy niż Toole i podobni - Mr. Bungle - The Raging Wrath of the Easter Bunny Demo
 5. https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-glosnikow-microlab-solo26/ https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-glosnikow-edifier-r1280db/ Polecam lekturę
 6. Zamiast obrażać kogoś wyjaśnij, że chodzi o rynek wtórny. Wracając do tematu to moim zdaniem słuchawki AQ to jednak nie ten kierunek zupełnie. Bas jest, ale reszta to totalne przeciwieństwo Beyerów. One się w ogóle nie nadają do cięższej muzyki moim zdaniem. AKG to chyba najlepszy kierunek będzie. Ale najpierw mody warto zrobić, bo to 5 minut roboty, a może oszczędzić zabawy że zmianą słuchawek.
 7. Spróbuj wyjąć gąbki oddzielające przetwornik od ucha. W wypadku moich DT990 skok jakościowy dało to spory kosztem lekkiego wyostrzenia. Nic nie odklejasz nic nie psujesz - w pełni odwracalny proces, więc warte sprawdzenia. A jak to nie zda egzaminu, to szedłbym we wspomniane modele AKG.
 8. Powinieneś być w stanie dorwać BOSE QC35 w tym budzecie.
 9. Przenośne Hajresy - HiBy R3 Pro
 10. bachankas

  Heavy Metal

  Mr. Bungle po ponad 20 latach nowy album wydał. DLa odmiany zupełnie inny niż poprzednie wydania, mocno thrashowo, jest moc https://mrbungle.bandcamp.com/album/the-raging-wrath-of-the-easter-bunny-demo
 11. Pomyślałbym o Beyerdynamic DT770 w wersji 32-omowej.
 12. https://mariuszduda.bandcamp.com/album/lockdown-spaces
 13. bachankas

  Fanklub Apple

  Jeśli się korzysta ze sporej ilosci softu, to te 512 GB byłoby wskazane, cena puchnie. MBP ma jakieś aktywne chłodzenie?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...