Jump to content

bachankas

Moderator
 • Content Count

  780
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

bachankas last won the day on June 7

bachankas had the most liked content!

Community Reputation

504 Excellent

About bachankas

 • Rank
  Głuchy, skąpy i emocjonalny

Recent Profile Visitors

2,791 profile views
 1. bachankas

  Pokaż Pulpit

  Nova Launcher + MIUI 11 bez ikon xD
 2. Bojówka Meshify jest silna Zdjęcia teraz nie wrzucę, ale sam zmontowałem potworka lekkiego z Ryżem 3700X, 16 GB RAM i RTX 2070 MSI Armor w Meshify C. Natomiast wczoraj rozpocząłem projekt przerobienia laptopa na takie właśnie cichy i w miarę energooszczędny serwer muzyki i kopii zapasowych. Na dzień dzisiejszy udało się wyciągnąć MOBO z kluczowymi podzespołami i wyciąć z płyty meblowej ścianki na docelową obudowę. Fajnie ze temat powstał, będę chwalić się sukcesami lub porażką
 3. Każde słuchawki da się rekablować, problem sprowadza się do otwarcia kopułek bez ich niszczenia. Musisz popatrzeć jak one się prezentują.
 4. Sam musisz ocenić. Jak Ci napiszemy wszyscy, że to złe, to nagle inaczej usłyszysz? Wspomagacze dźwięku programowe to bardzo indywidualna sprawa.
 5. Jak kupisz dobrego dongla USB-C, to jakość nawet wzrośnie. Mniemam, że takie iBasso DC02 może zrobić konkretną robotę, a wtedy nie ograniczasz się do konkretnych słuchawek. No i plus jest taki, ze zmienisz telefon, a brzmienie w nowym zostanie takie samo, bo za dźwięk dongle odpowiada
 6. Spinfity CP800 i CP240. Te drugie świetnie się zgrały z ES3.
 7. Napisz do producenta, czemu tak wycenił produkt.
 8. Na pierwszy rzut ucha ciepło, masywnie, z kapitalnym subbasem i pewnymi dołkami na przełomie wyższej średnicy i sopranów. Z Shanlingiem Q1 jeszcze nie parowałem, na razie tylko chwilę słuchane z Mi 9T i Nano Black Label. Mocno reaguje na tipsy i tutaj może się cosik pokombinuje jeszcze.
 9. Earsonics ES3 + kabelek TRN
 10. bachankas

  Heavy Metal

  Takie grunge'owe trochę klimaty, maniera wokalna to mi mocno Pearl Jamem zalatuje. Jakieś Drowning Pool, Flyleaf, Alter Bridge może się spodoba.
 11. FA1 Vkowe nie są, mocno inne granie niż RHA. Natomiast w ciężkiej muzie dają radę. Aune E1 są świetne, natomiast mam trochę wątpliwości czy akurat do takiej muzyki. Jeżeli FA1 byłyby zbyt monitorowe/suche, to FH1s mogą się sprawdzić.
 12. https://ifi-audio.com/firmware/windows-usb-2-0-drivers/ Sterownik zainstalowany? Tam też jest narzędzie do aktualizacji oprogramowania.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...