Jump to content

bachankas

Bywalec
 • Content Count

  626
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

bachankas last won the day on May 29

bachankas had the most liked content!

Community Reputation

358 Excellent

About bachankas

 • Rank
  Głuchy, skąpy i emocjonalny

Recent Profile Visitors

2,040 profile views
 1. https://forum.mp3store.pl/topic/149392-hd650-openclosed-rayskin/ Pan Michauczok kiedyś coś takiego robił. Z jego reki wychodziły arcydzieła, ale teraz ponoć ciężko się do niego dobić. No i koszt moda raczej wysoki patrząc na użyte materoały
 2. bachankas

  Heavy Metal

  Nowy Machine Head z polskim akcentem w postaci Vogga Kiełtyki z Decapitated IMO świetne, coś między klimatami Burn My Eyes i The Blackening, po fatalnym Catharsis jest nadzieja na powrót w dobrym stylu.
 3. Jak chcesz znaczącej poprawy sceny, to raczej trzeba zmienić słuchawki. Natomiast możesz spróbować z Auqioquest Dragonfly Red. Pipidówa wielkosci pendrive'a, a gra naprawdę świetnie.
 4. Nadal szukasz jakichś wyjaśnień. To jest biżuteria i gadżet dla bogatych, ni mniej ni więcej.
 5. Eksluzywna biżuteria, w dużych słuchawkach czy kolumnach też się takie znajdzie
 6. Yup, dla nowych kont.
 7. Zgłaszam się jako cebulak, który za firko 6 miechów zgarnął
 8. DAPy Sony śmigają jak marzenie. Zawsze można też szukać grajka, na którego można zainstalować Rockboxa, wtedy tez chodzą jak huragan. Shanling M5s chodzi bardzo płynnie, ale to nie jest klinika w brzmieniu (dynamicznie, ale jednak gładko).
 9. Obadaj jakieś Cowony zatem. Idź do sklepu odsłuchać albo zamów i skorzystaj z prawa zwrotu do 14 dni.
 10. M5s może się fajnie zgrać z dosyć jasnymi MSR7. Natomiast nie jest to wyżyłowane techniczne brzmienie, raczej gładkość o bardzo wysokiej dynamice. Alien byłby the Best w tym kierunku, ale kosztem dopracowania softu.
 11. bachankas

  Heavy Metal

  Zgubiłem dosyć istotną nowinkę - Opeth nowy, jest dobrze, lubię te ostatnich kilka płyt bez growlu i jeszcze mocniej zakorzenionych w progrocku:
 12. W kontekście przesyłu danych - szybkości i stabilności połączenia - można poczytać. Natomiast wpływ na dźwięk? Bo tak naprawdę jak weźmiemy ten sam plik, ściągniemy go na dysk po wifi i po kablu, to powinniśmy uzyskać 2 rożne pliki zgodnie z tym, co piszesz, bo przecież mają wpływ na końcowy efekt.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...