Jump to content

bachankas

Zasłużony
 • Content Count

  771
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

bachankas last won the day on May 14

bachankas had the most liked content!

Community Reputation

487 Excellent

About bachankas

Recent Profile Visitors

2,707 profile views
 1. FA1 Vkowe nie są, mocno inne granie niż RHA. Natomiast w ciężkiej muzie dają radę. Aune E1 są świetne, natomiast mam trochę wątpliwości czy akurat do takiej muzyki. Jeżeli FA1 byłyby zbyt monitorowe/suche, to FH1s mogą się sprawdzić.
 2. https://ifi-audio.com/firmware/windows-usb-2-0-drivers/ Sterownik zainstalowany? Tam też jest narzędzie do aktualizacji oprogramowania.
 3. bachankas

  Kącik Jazzowy

  Nie wiem czy wrzucałem gdzieś na forum, ale jeżeli ktoś lubi hybrydy, awangardowe podejście do tematu, to polecam Ex Eye - biorą na warsztat różne jazzowe style, ale wydają je w ciężkim, niemal black metalowym czasami brzmieniu (bez wokalu, spokojnie), bardzo ciekawa muzyka: https://exeyeband.bandcamp.com/album/ex-eye
 4. Skilla w robieniu zdjęć mam zerowego, ale w sumie nie wygląda to źle, no i aparat w smartfonie daje radę przy niezbyt dobrym oświetleniu
 5. Panowie, przyłóżcie się do zdjęć, bo co po ładnym audio, jak tego na zdjęciu nie widać
 6. W ramach "wietrzenia magazynów" oddam parę rzeczy za koszt wysyłki - zachęcam do wzięcia w pakiecie Urbanfun Hifi - bardzo, budżetowe chińskie doki, znaczaco lepsze niż popularne swego czasu KS ZST. Brak tipsów, dlatego zachęcam do brania z pozycją 2. W REALIZACJI 2 pary tipsów double flange Earphones Plus, idealne do Aune E1, rozmiar L (na większe kanały) REZERWACJA 2 pary pianek, nie Comply, sztywniejsze, nie gaszą góry jak Comply, nie pamiętam gdzie kupowane. Oczywiście nieużywane REZERWACJA Kątowy adapter SE 3.5mm-3.5mm Preferuję Paczkomaty, gwarancja szybkiej wysyłki
 7. bachankas

  Muzyka z gier

  Po skończeniu Wieśka 2 to chyba najbardziej zapamiętany przeze mnie utwór:
 8. Yup. Jak potrzebujesz dwóch różnych configów to dajesz oba pliki w include do config.txt i przełączasz sobie jak zmieniasz ze słuchawek na wieżę i vice versa.
 9. Ja obecnie mam ustawione w config.txt tylko "Include" ze ścieżką do drugiego pliku, w którym sobie już EQ jak chcę ustawiam.
 10. Pamiętam, że podobny problem kiedyś miałem. Nadpisywanie pliku config mi działało - jakby tylko z niego ustawienia zasysał. Można zrobić też tak, że do pliku "config.txt" dodajesz "include" i podajesz ścieżkę do pliku, z własnym setupem, wtedy już powinien na żywo ogarniać zmiany.
 11. Jak otwierasz konfiguracja zapisane w pliku tekstowym, to się nie wczytują? Możesz też próbować nadpisywać plik "config.txt", który chyba jest traktowany jako "domyślny".
 12. Jak najważniejszy jest kolor i rozmiar, to szkoda 5k marnować. Weź zestaw tego typu https://m.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/onkyo-ht-s3800.bhtml
 13. To kup obojętnie które, chłopaki Ci czas poświęcają, a Tobie się nawet tego do kupy poskładać. Za 4k to i tak nie oczekuję cudów dźwiękowych.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...