Jump to content

bachankas

Moderator
 • Content Count

  818
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

bachankas last won the day on October 28

bachankas had the most liked content!

Community Reputation

547 Excellent

About bachankas

 • Rank
  Głuchy, skąpy i emocjonalny

Recent Profile Visitors

3,059 profile views
 1. Pamiętaj, zę wymienione przez Ciebie modele są otwarte/półotwarte - czyli nie izolują hałasu z zewnątrz i same dużo mocniej emitują - koledzy w biurze mogą słyszeć Twoją muzyczkę. Beyery zalecam odsłuchać, bo słyną z dosyć mocno zaznaczonej góry, w niektórych modelach aż nadto. Sam używam w domu DT990 Edition 250R naędzane z iFi Nano Black Label. Na moje potrzeby świetny duet, sam Nano bardzo neturalnie podchodzi to tematu, nie narzuca swojego grania, wiec charakter jest zależny od słuchawek. Warto rozważyć rónież zamknięte DT770 w wersji 16 lub 32-omowej, która pójdzie prosto ze
 2. Dunu DUW 02 z kompletem końcówek (3.5mm SE, 2.5mm BAL, 4.4mm BAL)
 3. Qobuz ma jakiś kulawy algorytm lokalizacji bazujący na domenie meila. Z poczty WP.PL załapało mi UK i działa sklep, z Gmail złapało Polskę i nie działa. Polecam kombinować z mailami, bo oferta Qobuz w wielu wypadkach jest po prostu tańsza. Czasem wytwórnie wystawiają materiał na bandcamp, ale raczej mało, więc to lepiej zostawić sobie jako źródło nowych zespołów niż tych że stażem 30 lat.
 4. Jeżeli dokanałowe wchodzą w grę, to poszukaj na rynku wtórnym Audeo Phonak, świetne w takich instrumentach, bardzo wygodne.
 5. bachankas

  Heavy Metal

  Rewelacja deathowa, polecam
 6. Jak nie da się uniknąć polityki, to temat właściwie jest do zamknięcia.
 7. Alice in the hole! - ガルパンメタル(とか)アレンジ Gorguts - Colored Sands
 8. Te chińskie kable, o ile lepiej się ułóżą niż fabryczny kabel Fiio, to nie wiadomo czy cokolwiek poprawi brzmieniowo, taka loteria.
 9. FH5 trzeba przymierzyć przed słuchaniem, bo wiele osób ma problemy z sealem. Ety mogą być idealne, ale trzeba też sprawdzić w uchu, wymagają bardzo głębokiej aplikacji. No i nie będą jakieś cudowne scenicznie. Ale strojenie i dokładność dźwięku prima sort.
 10. bachankas

  Fanklub Apple

  No jasne, rozumiem. Trochę mnie mierzi zasłanianie się środowiskiem. Jakby to faktycznie na celu mieli, to by dawno wszędzie USB-C wprowadzili i na jednym kablu dałoby się ładować wszystko. No ale kto im zabroni? Ten Mini wygląda ciekawie, obecnie wszystkie smartfony to wielkie patelnie poza paroma wyjątkami. Takie Xiaomi to już chyba w ogóle nic poniżej 6.5 cala nie robi, a tu IP dosyć poręczny, fajna sprawa.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...