Jump to content

bachankas

Bywalec
 • Content Count

  544
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

bachankas last won the day on May 29

bachankas had the most liked content!

Community Reputation

314 Excellent

About bachankas

Recent Profile Visitors

1,739 profile views
 1. Ja już od dawna się nie oszukuję. Trzymam muzykę we FLAC dla komfortu psychicznego i wygody (jak trzeba mp3, to MMA źródło do konwersji, flaka z mp3 nie zrobię).
 2. Wentylator nie zrobi nic poza wprowadzeniem przepływu powietrza. Wentylatory przenośne są mniej wydajne i głośne. Niestety jedyną sensowną opcją jest split, ale to mus wyprowadzenia sprężarki na zewnątrz. @Jakub Łopatko coś za coś, albo niższe rachunki albo brak spiekoty.
 3. Redukcji ciąg dalszy - sprzedam dobrze mi służącego Shanlinga M3s. Kupiony w lutym 2018 na forum MP3store. Stan techniczny bez zarzutu - na froncie i pleckach folia ochronna, używany cały czas w etui, bateria trzyma tyle, ile powinna. W zestawie: odtwarzacz etui kabel USB-C zapasowe folie ochronne papierologia pudełko Poglądowe zdjęcia pod linkiem niżej. Zainteresowanym mogę zrobić dodatkowe, lepszej jakości. https://imgur.com/a/g2IhAgY CENA: 700 zł + KT Zachęcam do odsłuchu i odbioru osobistego w Warszawie.
 4. https://www.amazon.de/dp/B00A39PPDK?language=pl_PL&tag=pepperpl09-21 V-Moda Crossfade M-100, bardzo lubiane zwłaszcza w Stanach, za niecałe 80 euro.
 5. Ty posłuchaj wreszcie tych Andro, bo CI żyć nie dają
 6. Z moim M3s to akurati bez IEMatcha szumu nie było, ale z czyjegoś smartfona zredukowało do poziomu lekkiego szmeru w ciszy, który i tak ginie w odmętach. Na Shanlingu się nieco dynamika poprawiła i poprzez większą impedancję wygodniej się reguluje głośnością - trochę niewygodne jest mieć głośno przy 8-10% skali
 7. @Nehero są doki typu CA Andromeda, które nawet w wysokiej klasy DAPach wyciągają szum. Bardzo niska impedancja i wysoka czułość są niestety zmorą. Słuchałem ich z IEMatchem i naprawdę wtedy z wielu źródeł wybitnie grało. Skupiłem się na aspekcie szumów i zniekształceń, natomiast jak to na samą barwę wpływa, to już nie pamiętam.
 8. Lepiej niż mój Xiaomi to żadne wyzwanie, na pewno bedzie lepiej niż szumy jak wichura FA1 to raczej by się z M1 nie polubił, źródło ucinające bas to nie za dobra synergia ze słuchawkami w dół skąpymi, choć nie tak jak MEE P1 czy Audeo. Natomiast czekam na info od @raulendymion, który ma V30, więc ma porównanie z topem mobilnioków.
 9. @daviox masz jakieś neutralniejsze słuchawki do sprawdzenia? I jak mocno drenuje ten cwaniak baterię? Jest parę alternatyw, ale praktycznie wsio to Chiny i zabawa w import w ciemno.
 10. Dawaj znać, jak to gra, czy jakkolwiek można to z Soniaczem porównać. Kieydś stracę cierpliwość w szukania DAPa i moze takie cacko się przyda
 11. Up + cena w dół
 12. Na innym forum pojawiały się głosy, że wersja Pro ma większe rozrzuty jakościowe i trafiały się modele od niemal liniowych po niesłuchalną studnię. Różnica też z uklepania padów wynika. Moje Edition po prawie 2 latach nie mają jakiejś mega wycofane średnicy, ot lekka Vka.
 13. @raulendymion słuchałeś ZX300? Generalnie Sony ma sztos interfejs, ale brak USB-C mnie też zniechęca. Kabel sie uwali i trzeba nawy kupić. Podobnież powerbanki z wysuwanym kabelkiem też nie współgrają. Chcą być troche takim muzycznym Apple
 14. Częste mycie wydłuża pianek życie

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...