Jump to content

bachankas

Moderator
 • Content Count

  787
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

bachankas last won the day on August 7

bachankas had the most liked content!

Community Reputation

515 Excellent

About bachankas

 • Rank
  Głuchy, skąpy i emocjonalny

Recent Profile Visitors

2,879 profile views
 1. Testuję teraz Pulsara i trzeba przyznać, że dosyć przyjaźnie się prezentuje. Ma co potrzeba, a intefejs chyba ciut przyjaźniejszy niz f2k.
 2. Jakiej aplikacji używacie w smartfonach/DAPach? Podkreślam, że chodzi o słuchanie swoich plików - z oczywistych względów nie ma sensu wymienianie aplikacji streamingowych. Niedawno dojechał do mnie Sony NW-A105 i z rozpędu zainstalowałem foobar2000, podobnie jak na smartfonach. Moim podstawowym kryterium jest obsługa gapless, ReplayGain i sprawna nawigacja po folderach. Któreś aplikacje poza wymienionych foobarem ogarniają wszystkie te tematy? Porównałbym sobie łeb w łeb.
 3. Szczerze to zawalony remontem mieszkania jestem i dopiero dzisiaj mam czas naładować grajka. Dziś, a raczej jutro podepnę w ogóle jakieś słuchawki. Mam Earsonics ES3 i Fiio FA1 pod ręką, więc raczej pod kątem mocy nie zbadam sprzętu dobrze. Wersja niby europejska, ale na androidowe DAPy Sony już jakieś specjalne softy wychodziły, więc jak coś to i limity się obejdzie EDIT: na szybkości wczoraj sprawdzając to mocy na takie Earsonics ES3 jest zupełnie wystarczająco. Z włączonym ReplayGain do ściszania muzyki głośność w okolicach 60-65/120. Także do doków wystarcza prądu.
 4. Czerwony jak cegła... choć na zdjęciu nie widać. Sony NW-A105 in da haus
 5. Etymotic ER3XR powinieneś być w stanie do 800 zł wyrwać.
 6. Trochę radiowego popu, przyjemnie się słucha tego głosu
 7. Koss Porta Pro to zupełnie nie ten biegun. Fajne granie, ale raczej po stronie ciepełka i wypełnienia miękkim basem. Może pierwsza rewizja AKG K550 zrobiłoby robotę, dosyć neutralne, przestrzenne jak na zamknięte granie.
 8. Audiomagic na Siennej, MP3s na Działdowskiej. Najlepiej umówić się wcześniej, wtedy będą w stanie przygotować więcej interesujących egzemplarzy.
 9. bachankas

  Pokaż Pulpit

  Nova Launcher + MIUI 11 bez ikon xD
 10. Bojówka Meshify jest silna Zdjęcia teraz nie wrzucę, ale sam zmontowałem potworka lekkiego z Ryżem 3700X, 16 GB RAM i RTX 2070 MSI Armor w Meshify C. Natomiast wczoraj rozpocząłem projekt przerobienia laptopa na takie właśnie cichy i w miarę energooszczędny serwer muzyki i kopii zapasowych. Na dzień dzisiejszy udało się wyciągnąć MOBO z kluczowymi podzespołami i wyciąć z płyty meblowej ścianki na docelową obudowę. Fajnie ze temat powstał, będę chwalić się sukcesami lub porażką
 11. Każde słuchawki da się rekablować, problem sprowadza się do otwarcia kopułek bez ich niszczenia. Musisz popatrzeć jak one się prezentują.
 12. Sam musisz ocenić. Jak Ci napiszemy wszyscy, że to złe, to nagle inaczej usłyszysz? Wspomagacze dźwięku programowe to bardzo indywidualna sprawa.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...