Jump to content

bachankas

Bywalec
 • Content Count

  594
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

bachankas last won the day on May 29

bachankas had the most liked content!

Community Reputation

345 Excellent

About bachankas

 • Rank
  Głuchy, skąpy i emocjonalny

Recent Profile Visitors

1,885 profile views
 1. Kazda karta sprawdzonego producenta niebędąca nołnejmem z Chin będzie ok. Klasa 10 już jest niemal standardem i wszędzie idzie taką kupić. Wyższa klasa będzie jedynie w zapisie moze odczuwalna. Jak producent podaje, ze do 2 TB, to do 2 TB, jak CI nie obsłuży karty 2 TB, to masz podstawę do reklamacji.
 2. Każdą jedną sprawdziłeś z tymi kolumnami? Którą z używek byś polecił?
 3. Mnie brzmieniem chwyciły za mordę i nie odpuszczały podczas słuchania.Do cięższego grania wg mnie perfekcyjne - nieco krzykliwe, co daje zadziora, średnica malusi krok za skrajami daje efekt "pompy", ale wszystko w ramach świetnego technicznie, bardzo dynamicznego dźwięku, rewelacja. Na moje uszy jedyny minus to szumy - wyciągną ze wszystkiego, dobre na benchmark źródeł pod tym kątem. Synergicznie bardzo dobrze się z Shanlingiem M3s dogadywały, z M5s może być już petarda - Shanlingi przy swojej mega dynamice podają dźwięk łagodnie, wiec jak komuś grają za ostro, to to może być idealny duet. Czy warte 4500 zł? IMO żaden sprzęt audio tyle wart nie jest w pojedynkę, ale te słuchawki pod każdym aspektem, zwłaszcza brzmieniowym, mówiły mi "jestem towarem luksusowym". @Palpatine odcinają kupony, bo im siadły niemiłosiernie te słuchawki i się sprzedają. Więc tu odświeżą, tam ciut zmienią i się kręci.
 4. Jeśli doki wchodzą w grę, to FA1 jak najbardziej, lekkie i mega wygodne. Natomiast to jest armatura, bas szybki i punktowy, ale go mało i nie ma takiej masy jak przetworniki dynamiczne.
 5. P7W są w ciężkim graniu bardzo dobre. Nie wybitne moim zdaniem, bo troszeczkę za miękko grają (nie mylić z brakiem detalu, dynamika jest w nich fajna), ale bardzo przyjemne granie z wykopem.
 6. Czyli chcesz hakować aplikację i łamać regulamin TIDALa? Odwaznyś, ze się tak publicznie tym chwalisz.
 7. @ideapad to sprzedaj komputer i będzie Cię stać na muzykę. Jak ściągniesz podczas okresu testowego, żeby używać offline, to podziała tylko na czas triala, potem też musisz zapłacić za streaming.
 8. TIDAL też darmowy nie jest. Muzyczka nie jest towarem pierwszej potrzeby, obejdziesz się bez niej, jak Ci za drogo. Jest dużo sklepów oferujących płyty po parę złotych. Jest dużo darmowej muzyki udostępnianej przez artystów, wystarczy chcieć poszukać. Często na bandcamp są udostępniane za friko bądź symboliczne kwoty.
 9. M0 jest maleńki, ale przyzwoicie się nim nawiguje. Bardzo fajna opcja, zwłaszcza w swojej cenie.
 10. @Lord Rayden customów to używają na scenie, żeby tłumić dźwięki i mieć fit idealny, nie ma czasu na poprawianie seala. @raulendymion z tego co się orientuję to mają miksowane nieco ścieżki. Np. wokalistom wyraźnie zaakcentowane bębny niepotrzebne, a istotniejsze, żeby sami siebie słyszeli, więc mocniej wokal, któreś kluczowe instrumenty, bębny odpowiednio ciszej itd.
 11. Teraz pozostało do zestawienia oceny dodać z wrażeń odsłuchowych
 12. R2 to pewnie nikt tu nie zna, ale z opisu i wyglądu wynika, że to otwarta konstrukcja, czyli zero tłumienia.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...